Plachtařský Pohár Vysočiny
Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: Fatraglide WWGC PMCR/pre-WGC FL Safari EGC: non-flaps/ flaps PMRG PMCR_J RP Tcup PPV GGP PPJ Archiv |CPS

Partneři PPV

Prihlášení soutěžícího
Plachtařský Pohár Vysočiny

News Archiv
Startovka se plní jako o závod 28. 03. 2017, 08:39 Autor: Učitelskej

Velmi pěkně se nám startovní listina plní, těší nás Váš zájem o PPV2017. V Brodě už začala pozvolna plachtařská sezóna a vše je jak má být, dráhu nikdo neotočil, stoupáky jsou i letos tam kde obvykle, na přípravě závodu pilně pracujeme. Dobrá zpráva je, že hlavní rozhodčí bude letos opět Bajča, meteorolog Píta Hofman, hospodář Matouš, tasksetter a ředitel já Uč a rovnat vlekovky před gridem bude zase Jirka Duchan. Takže jako vždy ve stejné sestavě.

Malinko se nám přihustí provoz ve vzdušném prostoru třídy E, neb na LKMK bude probíhat ve stejném termínu mistrovství Evropy EGC2017 se 100-110 kluzáky. Pokud to počasí dovolí, budeme tratě plánovat tak, abyste neletěli ve stejném prostoru. V případě komplikovaného počasí a směru letu na Vysočinu (mezi LKHB a LKMK) bude třeba dbát zvýšené opatrnosti. 

Po vyhodnocení organizace loňského ročníku jsem se jako ukrutný ředitel rozhodl omezit počet kluzáků na čísle 60, více není pro naše malé letiště zdravé. I podle reakcí závodníků by většina účastníků byla velmi nerada , kdyby PPV přerostlo v masový závod s 80 a více letadly. Je dobré akci uchovat komorní a přátelský ráz. Vidím to tedy na 60 + třeba 2-3 náhradníky, kdyby někdo z přihlášených na poslední chvíli nemohl dorazit. Dle propozic platí pravidlo: kdo se dříve přihlásí, má přednost. Po datu pro zaplacení vkladů budeme postupovat podle vkladů, abychom poznali, kdo má vážný zájem a kdo se jen tak zkusmo přihlásil do startovky...

Těším se na Vás, ahoj v Brodě


Začínáme :-) 23. 01. 2017, 19:28 Autor: Matouš

Zdravíme všechny na počátku nové sezóny ! Přípravy na PPV 2017 v Havlíčkově Brodě jsou v plném proudu, můžete se začít přihlašovat :-) Rádi bychom naše závody zachovali ve stejném duchu i rozměrech, takže všichni už víte co Vás čeká ! :-) 

© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny