Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: FL2022 & AGP   FL2022 & AGP   Safari  PMCRj  TCup  PPV  WGC HU  JWGC  RP   HOP  WWGC  PMRg  GGP      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
TCUP 2016

TCUP 2016

9. - 17. 7. 2016
AK Toužim
LKTO
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
2 Michálek Roman »1974Toužim   C1 Y1 LS 3 15m OK-0804
3 Jiránek Petr »1991Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs OK-7385
4 Frič Martin »1967LKRA   FR ASW-19B OK 3761
5 Pubec Jan »1979Plzeň - Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
6 Szöbb Uwe »1971VSS Roitzschjora   D MI ASW-24E WL D-KAXX
7 Valenta Martin »1969   C1 LS 1c OK-5544
8 Jokl Roman »1979AK Plzen-Letkov   C1 JL ASW-19B OK-5235
9 Zahálka Martin »1987Staňkov   C1 8B DG-100,101G OK-5194
10 Nejezchleb Martin »1979Plzeň - Bory   C1 90 ASW-15B D-3990
11 Motl Luboš »1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
12 Kreutzer Josef »1992Plzeň Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272
13 Jung Rudolf »1954Zbraslavice   C1 TO G-103 Twin III dvoji OK-3344
14 Jung Tomáš »1950Zbraslavice   C1 O 2 ASW-19B OK-5712
15 Činčera Jiří »1966Toužim   C1 PB G-102 Astir cs OK 9996
16 Ratz Jan »1987Plasy   C1 MQ 303 Mosquito OK-7485
17 Chmela Radek »1984Holešov   M 201 H-201b Std. Libelle OK-7189
18 Trylč Michal »1987LKPS   C1 VSO-10 OK-7529
19 Dráb Michal »1969Plzeň-Letkov   C1 S3 LS 1d OK-3301
20 Svoboda Eduard »1957Rana   C1 HL ASW-15B OK-2186
21 Dvořák Daniel »1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiránek Petr »1963Toužim   C1 EB Ventus ct 17,6m (voda) OK-6644
2 Beníšek Karel »1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
3 Sram Vratislav »1966Broumov   C1 NB Nimbus 2, 2b,2M (voda) ok-1717
4 Novak Daniel »1971AK Plzen-Letkov   C1 DL DuoDiscus,T 700 kg (voda) OK-7761
5 Procházka Jiří »1971Toužim   C1 SR DG-500 22m (voda) OK-3187
6 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M SNK Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
7 Lanzendorf Roman »1964Plzeň   C1 AS Ventus ct 17,6m (voda) OK - 0456
8 Zima Pavel »1979Břeclav   M RK Ventus cm 17,6m OK-2230
9 Koňařík Roman »1976Holešov   M AR Arcus M OK-2969
10 Plch Matěj »1987AK Plzen-Letkov   C1 EJ LS 8b,t,18 18m (voda) OK-3118
11 Kutálek Antonín »1943Z8Břeh u Hlučína   M GL Mini-Nimbus c (voda) OK-3368
12 Matthias Renner »19DoLSV Ruhr-Lenne-Iserlohn   D MR Arcus M D-KMEX
13 Rendla Tomas »1973Zbraslavice   C1 EY Arcus M OK-1881
14 Blaťák Marek »1969Šumperk   M EB Ventus c 17,6m (voda) OK-9902
15 Tolkmitt Uwe »1911LSV Greiz   D JO DG-400 17m D-KAJO
16 Myška František »1968Most   C1 SK Ventus bt 16,6m OK-0369
17 Hoť Jaroslav »1965Toužim   C1 II Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2783
18 Koníček Tonda »1973LKKU   M KK HpH 304M Shark 18m OK 1711

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Stach Karel »1963LKLT   OK SUO85
2 Vopat Jan »1987LKPS   OK-LMJ



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Toužim
TCUP 2016