Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ Fatraglide PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMRg Sariscup PMCRj GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2016  a 3. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Příhoda Vladimír »1953Kralupy n. Vlt   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
2 Kutílková Zuzana »1993Křižanov   M L-23 Super Blaník dvoji OK-0202
3 Markl Martin »1960   C1 FL L-13 Blaník dvoji 5036
4 Jarda Rapač Ondra Teichman »1984Dvůr Králové nad Labem   L-23 Super Blaník dvoji OK- 1440
5 Andrašovský Josef »1954Jaroměř   VB Janus C pevný podvozek OK 44 20
6 Šindelář Jan »1946SAK Kunovice   M K L-13 Blaník dvoji OK 0911
7 Korneć Marek »1957Dvůr Králové nad Labem   KSS SZD-50-3 Puchacz dvojí D-8640
8 Pivoňka Vojtěch »1976Vrchlabí   C1 V L-13 Blaník dvoji 0K-6839
9 Polický Karel »1950Kolín   C1 777 DuoDiscus XL OK - 9841
10 Sehnal Václav »1962Kolín   C1 ASK-21 dvoji OK-
11 Ládr I.,Orlita V.,Burian M. »1940Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
12 Tomíček Jiří »1947Dvůr Králové nad Labem   C2 5 G-103 Twin Astir dvoji OK 8001
13 Hájek, Londa, Zlámaný Vojtěch, David, Jiří »1987Mladá Boleslav   C1 PW PW-6U dvoji OK-3751

Startovní listina - Safari Cup

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK 4505
2 Wołosowicz Leszek »1968Lubelski/KSS   CU PW-5 SP-3705
3 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D - 7649
4 Zajíc Petr »1962Liberec   C1 R9 LS 3 15m OK-2255
5 Cicvárek Martin »1966Liberec   AC OK 1304
6 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 78 VSO-10 OK-9608
7 Bendkowski Ryszard »1949Warszawa   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4085
8 Svoboda Pavel »1938Letňany   C1 LH Discus b OK-0372
9 Jedrosz Aleksander »1957Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3927
10 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   Cirrus VTC 2911
11 Hampl Vladimír »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 77 G-102 Astir cs77
12 Kostka Krzysztof »1970Aeroklub Jeleniogórski   RD SZD-41A Jantar Std. SP-3736
13 Hybner Petr »1951   C1 IH HPH 304CZ 17,4m OK-7304
14 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C1 KA Std. Cirrus 3254
15 Řepka Jan »1959Liberec   BT ASW-15B OK 2067
16 Krecbach Ladislav »1985Jaroměř   C2 JA Discus b OK-9302
17 Tejnora David »1982Kolin   C1 VSO-10 OK-9615
18 Böhm Zdeněk »1963Kolín   C1 VI G-102 Astir cs OK-3322
19 Dąbrowska Renata »19ChŚwidnik/KSS   V4 LS 4 D-2262
20 Horký Jan »1968Medlánky   M SW ASW-15 OK 2013
21 Horáček Filakovska Radmila Josef »1963Dvůr Králové nad Labem   C1 2W Cirrus VTC D-8774
22 Meisner Milan »1961Dvůr Králové nad Labem   VV Ventus c 17,6m (voda) OK-2530
23 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
24 Hybner Jan »1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
25 Hotový Petr »1958Česká Lípa   MH HpH 304M Shark 18m OK 4515
26 Bahyrycz Pawel »19KrAeroklub Krakowski   SZD-48 Jantar Std. 2(3)
27 Kusmierski Pawel »1984Aeroklub Krakowski   SZD-41A Jantar Std.
28 Terrich Jan »1978Liberec   LO VSO-10 OK-5616
29 Deršák Jan »1969Kralupy n/vlt   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK 9304
30 Tanglmajer Slavomír »1966Chomutov   C1 ST DG-400 17m OK-1112
31 Zatyková Jarmila »1959Kralupy n. Vlt.   C1 IZZ G-102 Astir cs 7430
32 Lonský Petr »1965Toužim   C1 YU Std. Cirrus OK-7755
33 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 IQ DG-200 17m (voda) OK-5990
34 Potměšil Jaroslav »1925Zbraslavice   C1 HpH 304M Shark 18m OK-2031

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2016 a 3. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK