Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS

Partneři PPV

Prihlášení soutěžícího
Plachtařský Pohár Vysočiny

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Koťan Jan »1982Letňany   C1 WT ASW-19B OK-0310
2 Hájek Vojtěch »1987Mladá Boleslav   C1 BW Std. Cirrus OK-4902
3 Schmidt Matouš »1981Letňany   C1 IMI Std. Cirrus OK-0484
4 Janda Jiří »1966Letňany   C1 ZT Std. Cirrus OK-9443
5 Vyhnánková Yvona »1963Olomouc   M YZ ASW-15 OK-0713
6 Holcman Jiří »1976Hosín   C1 BO ASW-19B OK-7557
7 Valenta Martin »1969Toužim   C1 CL LS 1c OK 2717
8 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
9 Půr Radoslav1973Hosín   C1 EZ DG-100,101G OK-3734
10 Láznička Pavel »1955Letňany   C1 LH Discus b OK-0372
11 Tvrdík Ivan »1997Letňany   C1 53 VSO-10 OK-7520
12 Urner Martin »1974Letňany   C1 JJ ASW-15B OK-1985
13 Vodička Petr »1965Jaroměř   C2 BV Janus, Janus b dvojí OK-4420
14 Pauer Jaromír »1974Strakonice   C1 78 DG-100,101G OK-4178
15 Hulmák Miloslav »1963Hosín   C1 TW G-103 Twin Basic dvoji OK-3780
16 Vyhnal Aleš »1989Kralupy nad Vltavou   C1 YF G-104 Speed Astir IIb OK-7338
17 Papežík Lubomír »1951Holešov   M FP LS 4 OK-4175
18 Kuželka Ivan »1945Havlíčkův Brod   C2 I VT116 Orlik II OK 7403
19 Jiřičný Tomáš »1981Hodkovice   C2 AC Std. Cirrus OK-6493
20 Flegl Tomáš »1987Hodkovice   C2 XF Std. Cirrus OK-2287
21 Vavřina Jiří »1958Kyjov   M BS LS 1f OK 2858
22 Říha Vilém »1990Letňany   C1 77 Std. Cirrus OK-5147 (TBD)
23 Zahrádka Jan »1981Hodkovice   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
24 Sidor Juraj »1977Holíč   JC G-103 Twin Astir dvoji OM-4841
25 Svoboda Milan »1980Havlíčkův Brod   C1 VT116 Orlik II OK 6446
26 Polický Karel »1950Kolín   C1 94 VSO-10 OK-9615
27 Bláha Ondřej »1914Letňany   C1 44 VT116 Orlik II OK-6444
28 Stach Karel »1963Letňany   C1 G8 VSO-10 OK-3520
29 Širc Filip »1993Letňany   C2 L2 VSO-10 OK-5600
30 Kolman Josef »1983Letňany   C1 VSO-10 OK-6514
31 Petrů Václav »1974Letňany   C1 AI TST-3 Alpin TM,T OK-A206
32 Dočkal Jiří »1982Havlíčkův Brod   C2 3 VSO-10 OK-5628
33 Hofman Petr »1908Letňany   C1 MA ASW-15B OK-8646
34 Žižkovský Nikola »1980Kralupy   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb OK-7337
35 Hauptmann Radim »1963Jičín   C2 SC Std. Cirrus OK 3267
36 Lonský Petr »1965Toužim   C1 FD Std. Cirrus WL OK-4740
37 Březina Petr »1963Frýdlant n.O.   M BH G-102 Astir cs OK-7301
38 Kotek Lukáš »1994Frýdlant n.O.   M AK DG-200 15m OK-1979
39 Jiránek Petr »1991Aeroklub Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs OK-7385
40 Hruška Jan »1988Tábor   C1 LF ASW-15B OK-7986
41 Štěpánek Petr »1989Moravská Třebová   M AE ASW-19B OK-5283
42 Richter Michal »1983Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
43 Hájková Anna »1989Mladá Boleslav   C1 BB Std. Cirrus OK-4901
44 Dvořák Ondřej »1998Kolín   C1 VI G-102 Astir cs77 OK-3322
45 Ohera Tomáš »1977Letňany   C1 E7 ASK-21 dvoji OK-1894
46 Zezula Jan »1979AK Letňany   C1 IJ Std. Cirrus OK-6492

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Bordovský Ondřej »1983Krnov   M RX ASW-22 BL,BLE 26,58m BLE 27m 850 kg (voda) OK-2227
2 Hrůza Václav »1965Břeclav   M TH HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-6767
3 Niko Eduard »1988Prievidza   NL DuoDiscus,T 700 kg (voda) D-KSEL
4 Kučírek Radek »1973Havlíčkův Brod   C1 YA Ventus 2b 15m (voda) OK-6301
5 Kamenský Vladimír »1983Břeclav   M IK Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2803
6 Bartoník Oldřich »1961Holešov   M AR Arcus M OK-2969
7 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK 4505
8 Bušek Josef »1967Hosín   C1 BB DuoDiscus X,XT,T WL 750 kg (voda) OK-2341
9 Darnady David »1987Nitra   NIT DG-1000S 20m (voda) OM-8800
10 Deršák Jan »1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
11 Profeld Tomáš »1964Jičín   C2 OZ Ventus 2 cm 18m 500kg (voda) D-KGWS
12 Šimon Jan »1970Kralupy nad Vltavou   C1 HS Nimbus 3 (22,9m 750kg) WL (voda) OK-3531
13 Zapletal David »1970Mladá Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
14 Bobok Tomas »1900Prievidza   DUO DuoDiscus XL,XLT (voda) OM-9119
15 Procházka Jiří »1971Toužim   C1 SR DG-500 22m OK-3187
16 Hřebec Petr »1972Točná   C1 TB Ventus b 16,6m (voda) OK-4609
17 Borůvka Jan »1984Jičín   C2 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
18 Navrátil Michal »1985Křižanov   M 777 DuoDiscus OK-9841
19 Krejčiřík Radek »1991Hranice   M AX Ventus 2a 15m (voda) OK-0007
20 Bachratý Boris »1974Břeclav   M 25 SZD-42 Jantar 2B SP-2586
21 Benedikt Lukáš »1964Trnava   M LB LAK 17B FES 18m (voda) OM-1818

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Paclík Ondřej »1986Havlíčkův Brod   C1 FR 172 OK-KHB
2 Vlekař AKLT »1916Letňany   C1 Z226 OK-LLK
3 Vlekař AKLT »1916Letňany   C1 Z226 OK-MQM
4 Vlekař AKLT »1916Letňany   C1 Z226 OK-MFO
5 Vlekař AKLT »1916Letňany   C1 Maule OK-ESM
6 Vlekař AKLT »1916Letňany   C1 Skylane OK-SUO85
7 Bordovský Tonda »1951Krnov   M Dynamic OK-RUA28
8 Starý Jan »1950Přibyslav   C1 Z226 OK-LNN
9 Vlekař AKTC »1916Točná   C1 Z526 OK-ERE



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Letňany a AK Havlíčkův Brod
Plachtařský Pohár Vysočiny