Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Plachtařské mistrovství regionů + PRE WWGC 2017

10.7. - 22.7. 2016
AK Zbraslavice
LKZB

Sponzoři

[x] skrýt

Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná 15m třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Gajnulova Irina »1986Kazaň   SP SZD-42 Jantar 2B OK-7200
2 Shalneva Nina »1973Novosibirsk   XC Std. Cirrus OK-7707
3 Trybenekr Pavel »1990Hořice   C2 PF LS 4 (voda) OK-5751
4 Vožeh Jan »1995Rakovník   C1 OG Std. Cirrus OK-5678
5 Moravcová Bára »1994Zbraslavice   C1 JJ ASW-15B OK-1984
6 Józsa Ladislav »1981Medlánky   M LJ Std. Cirrus OK-1974
7 Teichmannová Klára »1993Hronov   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
8 Krupička Michal »1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
9 Fousek Jiří1990Raná   C2 LW Std. Cirrus OK-9779
10 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   C1 VE Cirrus VTC OK-2911
11 Strnádek Leoš »1983Hodkovice nad Mohelkou   C2 AFK ASW-19B OK-4532
12 Červený Jan1984Jaroměř   C2 EI LS 3a 15m OK-1469
13 Filip Petr1982Zbraslavice   C1 MV G-102 Astir cs OK-2244
14 Vadász Radim1989Soběslav   C1 ASW ASW-15 OK-0540
15 Hruška Jindřich1986Soběslav   C1 UFO 303 Mosquito OK-0303
16 Plocek Lukáš »1990Mladá Boleslav   C1 MB ASW-15B OK-6869
17 Šindelář Ondřej »1979Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
18 Šmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
19 Koukal Lukáš »1991Kladno   C1 T1 ASW-15B OK-9281
20 Vašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
21 Florián Jan »1992Zbraslavice   C1 C1 Std. Cirrus OK-0688
22 Palička Jaroslav »1992Frýdlant nad Ostravicí   M W7 G-102 Astir cs OK-6974
23 Říha Vilém »1990Praha-Letňany   C1 G8 VSO-10 OK-3520
24 Zelený Lubor1957Přibyslav   C2 AW Std. Cirrus OK-0569
25 Líska Pavel »1965Roudnice nad Labem   C2 RCE ASW-19B OK-4028
26 Ambrožová Veronika »1984Křižanov   M 17 ASW-15B OK-3304
27 Horák Jan »1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
28 Horáčková Pavlína »1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
29 Švancara Marek »1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
30 Tomaňa Jaroslav »1975Zbraslavice   C1 SN Std. Cirrus D-4833
31 Hlaváček Jakub »1991Plzeň - Letkov   75 Std. Cirrus OK-0975
32 Filandr František »1956Most   C2 FF Std. Cirrus OK-9195
33 Vlček Richard »1993Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
34 Frinta Tomáš1970Hodkovice   C2 CF ASW-19B OK-7980
35 Koťan Jan »1982Praha-Letňany   C1 WT ASW-19 OK-0310
36 Viskot Jan »1995Břeclav   M W Std. Cirrus OK-2932
37 Čapek Lukáš »1992Letňany   C1 LC 303 Mosquito OK-7776
38 Knotek Karel »1961Soběslav   C1 SO ASW-19 OK-4481
39 Kříž Martin »1968Přibyslav   C2 BE ASW-15B OK-8656

Startovní listina - Kombinovaná 15m třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Kombinovaná Open třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Černá Eva »1964Příbram   C1 EK Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OM-4444
2 Netušilová Alena »1970Zbraslavice   C1 JX JS-1 BTJ,CTJ 18m D-KPJX
3 Nováková Dana »1965Mladá Boleslav   C1 FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0818
4 Kuthanová Lenka »1960LK Břeclav   M QX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2992
5 Mokošová Olga »1970Jihlava   M MM LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
6 Trešlová Jana »1963Raná   C2 QZ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2788
7 Fryček Petr »1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) OK-1788
8 Trešlová Hana »1991Raná   C2 GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
9 Vepřeková Jana »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
10 Pekař Martin »1973Šumperk   M ES HpH 304e Shark 18m 573kg (voda) OK-4304
11 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   C1 JB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-7007
12 Tichý Petr »1973Zbraslavice   C1 AJ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2929
13 Krejčiřík Petr »1960Hranice   M AX Ventus 2 cxa 15m (voda) OK-0007

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Aeroklub Chrudim »1. týden   Z 226MS OK-MQE
2 Aeroklub Kolín »2. týden   Z 226MS OK-MFQ
3 Aeroklub Zbraslavice »   Z 37 OK-FJO
4 Aeroklub Zbraslavice »   Z 226MS OK-IFJ
5 Aeroklub Soběslav »   Z 226MS OK-MQH
6 Aeroklub Zbraslavice »   PA-25 OK-EYX
7 Aeroklub Zbraslavice »   Maule OK-LSV



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Zbraslavice
Plachtařské mistrovství regionů + PRE WWGC 2017