Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS

Naši sponzoři

PMČRj se koná pod záštitou Ministryně školství Kateřiny Valachové

[x] skrýt

Přihlášení soutěžícího
Plachtařské mistrovství České republiky juniorů a akademiků

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Pohár Josefa Sodomky

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiránek Pavel »1993Toužim   IYD Std. Cirrus OK-4444
2 Hlůšek Pepa »1993Kunovice   WO Std. Cirrus OK-0426
3 Ryba Daniel »1994Dvůr Králové nad Labem   VE Cirrus VTC OK-2911
4 Čapek Lukáš »1992Letňany   LC 303 Mosquito OK-7776
5 Kotek Lukáš »1994Frýdlant nad Ostravicí   AK DG-200 15m OK-1979
6 Kostka Jan1996Kladno   F8 VSO-10 OK-2500
7 Macoun Jaromír »1999Jičín   SC Std. Cirrus OK-3267
8 Ondrušek Tomáš »1994Plzeň-Letkov   SJ Discus b
9 Kohn Jakub »1992Prostějov JF   VI VSO-10 OK-9510
10 Novotný Vojtěch »1992Kralupy nad Vltavou   SZ SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-6200
11 Malý Lukáš »1998Vysoké Mýto   VM VSO-10 OK-6901
12 Širc Filip »1993Letňany   LTN Std. Cirrus OK-7574
13 Šebek Michal »1998Letňany   M4 VSO-10 OK-4511
14 Palička Jaroslav »1992Frýdlant nad Ostravicí   W7 G-102 Astir cs OK-6974
15 Vitová Sabina »1998Kroměříž   2Y G-102 Astir Jeans OK-5129
16 Cupák Michal »1991Medlánky   MP Std. Cirrus OK-6558
17 Moudrá Milada »1991Hodkovice   AFK ASW-19B OK-4532
18 Kubíčková Barbora1993Medlánky   Y ASW-15B OK-6880
19 Teichmannová Klára »1993Hronov   LY Std. Cirrus OK-9458
20 Moravcová Bára »1994Zbraslavice   CF ASW-19B OK-7981
21 Mach David »1994Hronov   G7 Cirrus VTC OK-4751
22 Vožeh Jan »1995Rakovník   OG Std. Cirrus OK-5678
23 Zapletal Jan »1997Kroměříž   LU HPH 304C Wasp OK-4114
24 Koukal Lukáš »1991Kladno   T1 ASW-15B OK-9281
25 Hlaváček Jakub »1991Plzeň-Letkov   XC Std. Cirrus OK-7707
26 Trešlová Hana »1991Raná   CI Std. Cirrus OK-8888
27 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   DI Std. Cirrus OK-2053
28 Krejčiřík Radek »1991Hranice   BW Std. Cirrus OK-4902
29 Tvrdík Ivan »1997Letňany   53 VSO-10 OK-7520
30 Vlček Richard »1993Kunovice   OK Std. Cirrus OK-7501
31 Jílek Tomáš »1995Raná   10 SZD-36 Cobra 15 OK-6610
32 Pechar Marek »1995Chrudim   FF Std. Cirrus OK-5777

Startovní listina - Kombi

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Pohár Josefa Sodomky

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pilot AKVM1916Vysoké Mýto   Z-226MS OK-KNN
2 Pilot AKVM1916Vysoké Mýto   Z-37A-2 OK-YKD
3 Pilot Privat1916Brno Medlánky   Maule M-7 OK-AGA
4 Vincenci Jiří1916Skuteč   Z-226SL OK-MQI
5 Talanda Tomáš1916Křižanov   Skylane OK-SUO85



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Vysoké Mýto
Plachtařské mistrovství České republiky juniorů a akademiků