Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ Fatraglide Sariscup PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMRG PMCRj GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
TCUP 2015

TCUP 2015

11. – 19. 7. 2015
AK Toužim
LKTO
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Lonský Petr »1965Toužim   C1 PB G-102 Astir cs OK-9996
2 Frič Martin »1967Raná   C1 FR ASW-19B OK 3761
3 Michálek Roman »1974Toužim   C1 Y1 LS 3 15m OK-0804
4 Jiránek Pavel »1993Toužim   C1 IYD Std. Cirrus OK-4444
5 Jiránek jun. Petr »1991Toužim   C1 PJ G-102 Astir cs D-7385
6 Szöbb Uwe »1971VSS Leipzig   D BM DG-100,101G D-3739
7 Pubec Jan »1979Plzeň - Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
8 Nejezchleb Martin »1979Plzeň - Bory   C1 90 ASW-15B D-3990
9 Kříž František »1961Toužim   C1 CL LS 1d OK-2717
10 Lipták Martin »1965Toužim   C1 TT ASW-15B OK-1144
11 Zahálka Martin »1987Staňkov   C1 8B DG-100,101G OK-5194
12 Dráb Michal »1969Plzeň-Letkov   S3 LS 1d OK-3301
13 Nerandžič Alex »1966Raná   H1 LS 3 15m D-7909
14 Dvořák Daniel »1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732
15 Valenta Martin »1969Toužim   C1 sj Discus a OK 4400
16 Harašta Ivan »1998Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
17 Svoboda Václav »1970Plzeň-Letkov   C1 W1 Std. Cirrus OK-0737
18 Svoboda Eduard »1957Raná   C1 HL ASW-15B OK 2186
19 Grotz Karel »1934Toužim   C1 VT 16 Orlik OK-3411
20 Hoť Jaroslav »1965Touzim   C1 TST-10M Atlas OK-A417

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel »1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
2 Lanzendorf Roman »1964Plzeň   C1 AS Ventus ct 17,6m (voda) OK-0456
3 Novak Daniel »1971Plzeň-Letkov   C1 DL OK-7761
4 Procházka Jiří »1922Toužim   C1 II Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2783
5 Schenk Zdeněk »1972Hranice   M TF Ventus ct 17,6m (voda) OK-1723
6 Jiránek Petr »1963Toužim   C1 SR DG-500 22m (voda) OK-3187
7 Tolkmitt Uwe »1947LSV Greiz   D JO D-KAJO
8 Plch Matěj »1987Plzeň-Letkov   C2 EJ LS 8b,t,18 18m (voda) OK-3118
9 Mokošová Olga »1970Jihlava   M LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
10 Blaťák Marek »1969Šumperk   M EB Ventus c 17,6m (voda) OK-9902
11 Myška František »1968LK Most   SK Ventus bt 16,6m OK 0369

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek sen Karel »1948Toužim   C1 Skylane OK-SUO-85



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Toužim
TCUP 2015