Přihlášení piloti
Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Klubová třída
Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Kombinovaná třída
Startovní listina - Safari Cup
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Jedrosz Aleksander » | 1957 | Aeroklub Jeleniogorski |
|
AJ |
SZD-23 Foka 4A |
SP-3702 |
2 |
Doubek Petr » | 1974 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
III |
ASW-20CL 16,59m |
OK-6625 |
3 |
Zajíc Petr » | 1962 | Liberec |
C1 |
R9 |
LS 3 15m |
OK-2255 |
4 |
Bendkowski Ryszard » | 1949 | Warszawa/KSS |
|
Filip |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
D-4085 |
5 |
Kostka Krzysztof » | 1966 | Jelenia Góra |
|
AJG |
SZD-41A Jantar Std. |
SP-3066 |
6 |
Mikołajczyk Jerzy » | 19Si | AZM |
|
MS |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
SP-3686 |
7 |
Dvořák Milan » | 1965 | Liberec |
C1 |
78 |
VSO-10 |
OK-9608 |
8 |
Borůvka Zdeněk » | 1954 | Jičín |
C2 |
ZB |
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) |
OK-4505 |
9 |
Šíma Jaroslav » | 1972 | Chomutov |
C1 |
V2 |
G-104 Speed Astir IIb |
OK-4758 |
10 |
Hampl Vladimír » | 1970 | Dvůr Králové nad Labem |
C1 |
77 |
G-102 Astir cs77 |
OK-6677 |
11 |
Bahyrycz Pawel » | 1970 | Kraków |
M |
AKR |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
SP-3195 |
12 |
Hybner Petr » | 1951 | Liberec |
C1 |
IH |
HPH 304CZ 17,4m |
OK-7304 |
13 |
Hybner Jan » | 1977 | Liberec |
C1 |
LB |
HPH 304CZ 15m |
OK-2000 |
14 |
Sznajder Andrzej » | 19BU | aeroklub Leszczyński |
|
AS |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
SP-3817 |
15 |
Pienkowski Krzysztof » | 19My | |
|
T |
SZD-36 Cobra 15 |
D-6911 |
16 |
Cicvárek Martin » | 1966 | Liberec |
C2 |
AC |
|
OK-1304 |
17 |
Sluka Wolfgang » | 1942 | Liberec |
C1 |
KA |
Std. Cirrus |
OK-3254 |
18 |
Hynek Lukáš » | 1979 | Dvůr Králové nad Labem |
C2 |
IQ |
|
OK-5990 |
19 |
Dorofiejczyk Romuald » | 1963 | KSS |
|
RD |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
SP-3736 |
20 |
Domański Wojciech » | 1980 | Aeroklub Nowy Targ |
|
WW |
LS 4 (voda) |
D-1639 |
21 |
Parda Wojciech » | 1997 | Nowy Targ |
|
WW |
LS 4 (voda) |
D-1639 |
22 |
Svoboda Pavel » | 1938 | Letňany |
|
LH |
Discus b |
OK-0372 |
23 |
Hotový Petr » | 1958 | Česká Lípa |
C2 |
NO |
ASW-19B |
OK-1958 |
24 |
Kusmierski Pawel » | 1984 | Krakowski |
|
I |
SZD-36 Cobra 15 |
SP-2966 |
25 |
Böhm Zdeněk » | 1963 | Kolín |
C1 |
VI |
G-102 Astir cs |
OK-3322 |
26 |
Krecbach Ladislav » | 1985 | Jaroměř |
C1 |
60 |
VSO-10 |
OK-7531 |
27 |
Dabrowska Renata » | 19Ch | Aeroklub Świdnik |
|
V4 |
LS 4 |
D-2262 |
28 |
Vepřeková Jana » | 1961 | Dvůr Králové n.L. |
C1 |
W8 |
LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) |
OK-0808 |
29 |
Bahyrycz Pawel » | 19ba | Krakowski |
C1 |
|
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
|
30 |
Wołosowicz Leszek » | 1968 | Lubelski |
|
JM |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
D-4515 |
31 |
Zatyková Jarmila » | 1959 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
IZZ |
G-102 Astir cs |
OK-7430 |
32 |
Meisner Milan » | 1961 | LKDK |
C2 |
VV |
Ventus c 17,6m (voda) |
OK-2530 |
33 |
Terrich Jan » | 1978 | Liberec |
|
L0 |
VSO-10 |
OK-5616 |
34 |
Sehnal Václav » | 1962 | Kolín |
C1 |
VS |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
OK-5259 |
35 |
Mazur Franciszek » | 19KR | AZL |
|
TT |
PIK-20B (15m) |
OH-485 |
36 |
Lonský Petr » | 1965 | Toužim |
C1 |
PB |
G-102 Astir cs |
OK-9996 |
37 |
Deršák Jan » | 1969 | Kralupy nad Vltavou |
C1 |
DJ |
HPH 304CZ 17,4m (voda) |
OK-9304 |
38 |
Tanglmajer Slavomír » | 1966 | Chomutov |
|
ST |
|
OK-1112 |
Vlekaři
Nominace: |
Řádná |
Volná |
Náhradník |
Cizinec |
|
© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2015 a 2. NEOFICIÁLNÍ MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DVOUSEDADLOVEK