Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2020 :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2014 a PRVNÍ NEOFIÁLNÍ MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2014

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Ládr Ivan »1940Dvůr Králové nad Labem   C2 1440 L-23 Super Blaník dvoji OK-1440
2 Příhoda Vladimír »1953Kralupy nad Vltavou   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
3 Tomíček Jiří »1947Dvůr Králové nad Labem   C2 ET L-13 Blaník dvoji OK-2810
4 Korneć Czarnowski Marek Piotr »1957Polsko   KSS SZD-50-3 Puchacz dvojí D-8640
5 Šindelář Jan »1946SAK Kunovice   M K1 L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-8200
6 Andrašovský Josef »1954Jaroměř   C2 N L-23 Super Blaník dvoji OK-0211
7 Prachtová Aneta »1991Kralupy nad Vltavou   C1 L1 L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4214
8 Hájek Vojtěch »1987Mladá Boleslav   C1 PW PW-6U dvoji OK-3751
9 Michal Richter Martin Markl »1960Kolín   C1 FL L-13 Blaník dvoji OK-5036

Startovní listina - NEOFICIÁLNÍ PMČR_D DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   C2 5 G-103 Twin Astir dvoji OK-8001
2 Polický Karel »1950Kolín   C1 W4 G-103 Twin Astir dvoji OK-8002

Startovní listina - Safari Cup

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Bendkowski Ryszard »1949Polsko   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) D-4085
2 Jędrosz Aleksander »1957Jeleniogórski   AJ SZD-23 Foka 4A SP-3702
3 Doubek Petr »1974Kralupy nad Vltavou   C1 Y5 ASW-20(A)+F 15m (voda) OK-1100
4 Mikołajczyk Jerzy »1949AZM Płock   MS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3686
5 Sznajder Andrzej »1966Leszczyński   AS SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3864
6 Pienkowski Krzysztof »1973Bielsko-Biala   T SZD-36 Cobra 15 D-6911
7 Teichman Ondřej »1984Dvůr Králové nad Labem   C2 VE Cirrus VTC OK-2911
8 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 L0 VSO-10 OK-5616
9 Wołosowicz Leszek »1968Lubelski/KSS   CU PW-5 SP-3705
10 Eichler Miloš »1964Dvůr Králové nad Labem   C2 G7 Cirrus VTC D-4751
11 Węgrzyn Władysław »1966Nowy Targ   L SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-3719
12 Böhm Zdeněk »1963Kolín   C1 VI G-102 Astir cs OK-3322
13 Hampl Vladimír »1970Dvůr Králové nad Labem   C2 77 G-102 Astir cs77 OK-6677
14 Cicvárek Martin »1966Liberec   C2 AC OK-1304
15 Horáček Fiľakovská Radmila Josef »1963Dvůr Králové nad Labem   C2 2W Cirrus VTC D-8774
16 Hynek Lukáš »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 1W Cirrus VTC (voda) D-0739
17 Sluka Wolfgang »1942Liberec   C2 KA Std. Cirrus OK-3254
18 Doupal Lubomír »1975Krnov   M AD Ventus ct 17,6m (voda) OK-6666
19 Zajíc Petr »1962Liberec   C2 R9 LS 3 15m OK-2255
20 Svoboda Pavel »1938Praha-Letňany   C1 LH Discus b OK-0372
21 Šindelář František »1954Kralupy nad Vltavou   C1 III ASW-20CL 16,59m OK-6625
22 Seitl Marek »1995Dvůr Králové nad Labem   C2 VTC Cirrus VTC OK-2910
23 Šíma Jaroslav »1972Chomutov   C2 V2 G-104 Speed Astir IIb (voda) OK-4758
24 Lonský Petr »1965Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK-9752
25 Deršák Jan »1969Kralupy nad Vltavou   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK-9304
26 Horký Jan »1968Medlánky   M SW ASW-15 OK-2013
27 Hotový Petr »1958Česká Lípa   C2 NO ASW-19B OK-1958
28 Hybner Petr »1951Liberec   C2 IH HPH 304CZ 17,4m OK-7304
29 Hybner Jan »1977Liberec   C2 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
30 Žižkovský Nikola »1980Kralupy nad Vltavou   C1 NZ G-104 Speed Astir IIb (voda) OK-7337
31 Dabrowska Renata »1979Świdnik   V4 LS 4 D-2262
32 Vepřeková Jana »1961Dvůr Králové nad Labem   C2 W8 LS 8b,t,18 18m (voda) OK-0808
33 Sehnal Václav »1962Kolín   C1 VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
34 Borůvka Zdenek »1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK-4505
35 Romuald Dorofiejczyk »1963Polsko   RD SZD-41A Jantar Std. SP- 3736

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2014 a PRVNÍ NEOFIÁLNÍ MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2014