Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže EGC light PPV Tcup PMRG RP JWGC HOP PMCR 13.5 PPJ   Archiv SK CPS
GRADIENT & CLUB grand prix 2014
Prihlášení uživatele

Přihlášení - Gradient GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení - Club GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Gradient GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Libor BednaříkBednařík Libor1972Kunovice   M 65 VSO-10 OK-8507
2 Ších Michal1979Mladá Boleslav   C1 C3 VSO-10 OK 0514
3 Karel PolickýPolický Karel »1950Kolín   C1 93 VSO-10 9615
4 Jurij SikorskýSikorský Jurij »1975Hodkovice   C2 54 VSO-10 OK-7522
5 Martin MAREKMAREK Martin1967Roudnice   92 VSO-10 OK-9614
6 Jan ZdvořákZdvořák Jan1980Roudnice   C1 6 VSO-10 OK-5634
7 Jiří KyslíkKyslík Jiří1968Česká Lípa   I3 VSO-10 OK-3514
8 Marek NovýNový Marek1973Roudnice n.L.   H2 VSO-10 OK-3526
9 Pavel JurákJurák Pavel1986   M 94 VSO-10 OK-9617
10 Karel MarešMareš Karel1974Jihhlava   M 62 VSO-10 OK-8502

Startovní listina - Club GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jan LoudaLouda Jan1986Hodkovice   C2 XP ASW-19B OK-2494
2 David LondaLonda David1973Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B 6602
3 Jan JindraJindra Jan1947Roudnice   C1 FD Std. Cirrus OK-4740
4 Linda VašatováVašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
5 Hana TrešlováTrešlová Hana1991Raná   C2 CI Std. Cirrus OK-8888
6 Martin BalíkBalík Martin1982Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
7 Vojtěch PetrovickýPetrovický Vojtěch1986Mladá Boleslav   C1 SP ASW-15B OK-7986
8 Lukáš PlocekPlocek Lukáš1990Mladá Boleslav   C1 M ASW-15B OK-1591
9 Matěj  CharouzCharouz Matěj 1993Hodkovice   WTF ASW-19B OK-2233
10 Tomáš JiřičnýJiřičný Tomáš1991Hodkovice   C2 AC Std. Cirrus OK-6493
11 Karel NovákNovák Karel1993Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053
12 Radek ChmelaChmela Radek1984Holešov   M 201 H-201b Std. Libelle (voda) OK-7189

Startovní listina - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Marek Korneć Piotr CzarnowskiPiotr Czarnowski Marek Korneć »1957KSS   KSS SZD-50-3 Puchacz dvojí D-8640
2 Martin VáňaVáňa Martin1979Mladá Boleslav   C1 23 ASW-15 OK 7398
3 Miloš RejzlRejzl Miloš1962PAK Klatovy   C1 LN Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK 9919
4 Martin SoučekSouček Martin1978Mladá Boleslav   MS OK-1981
5 Martin CicvárekCicvárek Martin1966Liberec   C1 ACI OK 1304
6 Tomáš MaňásekMaňásek Tomáš1980Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
7 Miloslav FišerFišer Miloslav1974Hodkovice   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
8 Ondřej HolasHolas Ondřej1989Česká Lípa   CV Std. Cirrus OK-4301
9 Jan ŠmahaŠmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
10 Petr LonskýLonský Petr1965Toužim   C1 LS G-102 Astir cs OK-9752
11 Petr HotovyHotovy Petr1958Česká Lípa   C2 NO ASW-19B OK 1958
12 Zdenek BorůvkaBorůvka Zdenek1954Jičín   C2 ZB LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK 4505
13 Jan DeršákDeršák Jan1992Kralupy nad Vlatvou   C1 JD Discus b (voda) OK-5326
14 Jan Hrbatsch Vojtěch KoštejnVojtěch Koštejn Jan Hrbatsch1989Hodkovice   XP ASW-19B Ok-2494
15 Kryzsytof PieńkowskiPieńkowski Kryzsytof19xxKrakowski/KSS   T SZD-36 Cobra 15 D-6911
16 Horák JanZbraslavice   C1 TX ASW-15B (voda) OK-3758

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Vodička Petr1980Mladá Boleslav   C1 Z-526 AFS-V OK-CXF
2 Kuba Antonín1980Mladá Boleslav   C1 HK-36TTC OK-3611
3 Svárovský Tomáš1980Klifi air   C1 WT-9 OK-NUU 86
4 Bordovský Antonín1980Wlnov   M WT-9 OK-RUA 28
5 AKVR pilot1980Vrchlabí   C2 Z-226 MS OK-KMJ
6 Air Lony pilot1980Air Lony   C1 SKYLANE UL OK-



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© GRADIENT & CLUB grand prix 2014 - Aeroklub Mladá Boleslav