Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: FL2022 & AGP   FL2022 & AGP   Safari  PMCRj  TCup  PPV  WGC HU  JWGC  RP   HOP  WWGC  PMRg  GGP      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
TCUP EUREGIO

TCUP EUREGIO

5. 7. - 14. 7. 2013
AK Toužim
LKTO
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Měkota Lubomír1956Plasy   C1 OK MTF

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Michálek Roman1974Toužim   C1 MV G-102 Astir cs OK-2244
2 Valenta Martin »1969Toužim   C1 G-103 Twin Astir dvoji OK 3344
3 Grotz Karel1934Toužim   C1 VT 16 Orlik OK - 3411
4 Obernitz Roland »1955LSV Greiz   M FS Mini-Nimbus c (voda) D-4455
5 Jiránek Petr jun.1991Toužim   PJ G-102 Astir cs D-7385
6 Vejšický Zdeněk1945Fliegerklub Auerbach   D EH G-103 Twin Astir dvoji OK-1117
7 Wördehoff Jürgen19D auerbach   D G 1 Ventus b 15m (voda) D 1451
8 Gipser Paul1986Luftsportverein Greiz   C1 LY D-1699
9 Zahálka Martin »1987Staňkov   C1 8B OK-5194
10 Mokošová Olga »1970Jihlava   M IYD Std. Cirrus OK-4444
11 Peinl Heinz »1938LSV Greiz   D G6 303 Mosquito D1623
12 Svoboda Václav1970Plzeň-Letkov   C1 W1 Std. Cirrus OK-0737
13 Pubec Jan1979Plzeň Bory   C1 LM Std. Cirrus OK-2954
14 Dvořák Daniel »1980Plzeň-Letkov   C1 LD Std. Cirrus OK-0732
15 Nejezchleb Martin1979Plzeň-Bory   C1 90 ASW-15B D-3990
16 Hoť Jaroslav »1965Toužim   C1 TST-10M Atlas OK-A417

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jiránek Petr1963Toužim   C1 SR DG-500 22m (voda) OK 3187
2 Beníšek Karel »1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK 7279
3 Schenk Zdeněk1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
4 Procházka Jiří »1971Toužim   II Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-2783
5 Jung Tomas »1950Zbraslavice   WL Ventus b 16,6m OK2112
6 Lanzendorf Roman1964Plzeň   C1 AW Ventus ct 17,6m (voda) ok - 0456
7 Novák Daniel »1971AK Plzen-Letkov   C1 DL OK-7761
8 Tolkmitt Uwe1966LSV Greiz   D JO D-KAJO

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Beníšek Karel1948LKTO   C1 vlekař OK-DUU-28
2 Měkota Lubomír1956Plasy   C1 OK MTF



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Toužim
TCUP EUREGIO