Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: :-(     Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
PPJ SK

PPJ SK

25. 8. - 31. 8. 2013
AK Martin
LZMA
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Němec Pavel1988Šumperk   M R5 ASW-15B OK-3985
2 Talanda Tomáš1988Křižanov   M LU HPH 304C Wasp (voda) OK-4114
3 Hlůšek Pepa1993Kunovice   M WO Std. Cirrus OK-0426
4 Magnusek Tomáš1988Frýdlant nad Ostravicí   M 22 Std. Cirrus OK-8918
5 Palička Jaroslav1992Frýdlant nad Ostravicí   M EM LS 1f OK-2739
6 Vašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
7 Vláčilíková Michaela1993AK Holešov   M SP Std. Cirrus OK-2999
8 Vlček Richard1993Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
9 Kloubová Martina1991Chomutov   C1 UB Std. Cirrus OK-0376
10 Obručník Jan1991Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
11 Suchý Daniel1995Hranice   M W7 G-102 Astir cs OK-6974
12 Štěpánková Dana1988Plzeň - Letkov   C1 Hosínská Hedvika HH ASW-15B OK-5331
13 Papezikova Petra1989Holešov   M AU LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-9105
14 Jurovic Martin1992Bratislava   BA2 OM-7301
15 Pavlinský Jozef 1992Prešov   47 VSO-10 OM-7511
16 Seitl Marek1995Dvůr Králové nad Labem   C1 VTC Cirrus VTC OK-2910
17 Šponer Jan1988Medlánky   M MI Std. Cirrus OK-6555
18 Příhoda David1994Hranice   M HC Std. Cirrus OK-2966
19 Šostarič Adam1991Chrudim   C2 FF Std. Cirrus OK-5777
20 Šebesta Jan1990Holíč   FU Phoebus B1 OK-5252
21 Petruška Ondřej1990Medlanky   M MF Std. Cirrus OK-6557
22 Koukal Lukas1991Kladno   C1 T1 ASW-15B OK-9281
23 Kövér Ondřej 1993Šumperk   M 4 VSO-10 OK-5630
24 Dudáš Jakub1992Prievidza   H4 VSO-10 OM-2501
25 Kacvinský Adam1995Poprad   M2 VSO-10 OM4507
26 Piskáček Martin1911Beroun   C1 W8 LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0808
27 Císař David1987Medlánky   M 75 Std. Cirrus
28 Černý Pavel1996Příbram   C1 OSA VSO-10 OM-3515
29 Ondrušek Tomáš1921   C1 IGC Std. Cirrus OK-3098
30 Benedikt Hugo1990Senica   M LB OM-1818
31 Abel Martin1991   BA2 OM-7301
32 Kubátová Martina1988Kyjov   M E ASW-15B OK-2009
33 Mitaš Petr1993Kunovice   M PIF Std. Cirrus OK-1193
34 Kulišťák Jan »1990Kunovice   M 65 VSO-10 OK-8507
35 Pělucha Jiří1984Frýdlant nad Ostravicí   M R3 LS 3 15m OK-7722
36 Gromovský Pavel1993Prešov   47 VSO-10 OM-7511
37 Hlaváček Jakub1991Plzeň - Letkov   Std. Cirrus
38 Králík Jan1991Plzeň - Letkov   C2 LA ASW-15B OK-1272
39 Navrátil Michal1985Medlánky   M IJ Std. Cirrus OK-6492
40 Krejčiřík Radek1991Hranice   M

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Janosik Juraj1978AK Martin   OM- RLC
2 Lojdl Milan1970AK Martin   OM-AKM
3 Muránsky Jakub1965   WT9 OM SGC
4 Mazák Peter1969martin   Z226 OMMHE



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Martin
PPJ SK