Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: FL2022 & AGP   Pribina Cup  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR  FL2022 & AGP   Safari  PMCRj  JWGC  RP   PMRg      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Plachtařské mistrovství regionů

28. 7. - 9. 8. 2013
AK Zbraslavice
LKZB
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení piloti - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Trybenekr Pavel1990Hořice   C2 PF LS 4 OK-5751
2 Hlůšek Pepa1993Kunovice   M WO Std. Cirrus OK-0426
3 Kluger Ondřej »1990LK Břeclav   KK OK-0200
4 Ratz Jan1987Plasy   C1 75 Std. Cirrus D-0975
5 Polický Karel »1950Kolín   C2 93 VSO-10 OK-9615
6 Šmaha Jan1958Česká Lípa   C2 CW ASW-15B OK-8641
7 Vašatová Linda1990Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
8 Balík Martin1982Kralupy nad Vltavou   C1 EF LS 1f OK-3136
9 Koukal Lukáš1991Kladno   C1 T1 ASW-15B OK-9281
10 Fousek Petr1958Zbraslavice   C2 RB OK-5707
11 Mach David1994Hronov   C2 H5 VSO-10 OK-3500
12 Šindelář Ondřej1979Mladá Boleslav   C1 OI ASW-19B OK-7984
13 Červenka Mirek1980Křižanov   M AF LS 1f OK-9000
14 Novotný Josef1983Přibyslav   C2 AW Std. Cirrus OK-0569
15 Němec Pavel1988Šumperk   M R5 ASW-15B OK-3985
16 Novotný Antonín »1972Holešov   M SPI Std. Cirrus OK-2999
17 Petrovický Vojtěch1986Mladá Boleslav   C1 SP ASW-15B OK-7986
18 Zima Radek1978Hodkovice   C2 XZ ASW-19B OK-4489
19 Talanda Tomáš1988Křižanov   M A1 ASW-19B OK-1600
20 Líska Pavel1965Roudnice nad Labem   C2 H2 VSO-10 OK-3526
21 Kříž Martin1968Přibyslav   C2 BE ASW-15B OK-8656
22 Zahálka Martin1987Staňkov   C1 8B OK-5194
23 Mokošová Olga1970Jihlava   M IYD Std. Cirrus OK-4444
24 Krupička Michal1975Most   C2 K Std. Cirrus OK-3005
25 Mareš Karel1974Jihlava   M Y ASW-15B OK-6880
26 Ficnar Martin1971Šumperk   M S20 LS 3a 15m OK-9664
27 Charouz Matěj »1993Hodkovice   C2 WTF ASW-19 OK-2233
28 Louda Jan1986Hodkovice   C2 FP LS 4 OK-4175
29 Horák Jan »1971Zbraslavice   C1 CF ASW-19B OK-7980
30 Hotový Petr »1958Česká Lípa   C2 CV Std. Cirrus OK-4301
31 Dráb Michal1969Plzeň-Letkov   C1 S3 LS 1d OK-3301
32 Vondráček Jiří1989Kladno   C1 2 VSO-10 OK-5626
33 Novák Karel1993   C1 DI Std. Cirrus OK-2053
34 Pajer Jiří »1977Zbraslavice   KX ASW-19B OK-0019
35 Knotek Karel »1961Soběslav   C1 SO ASW-19B OK-4481
36 Jensen Richard1965Zbraslavice   C1 O2 ASW-19B OK-5712

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kučírek Radek »1973Havlíčkův Brod   C2 YA OK-6301
2 Beníšek Karel1976Toužim   C1 KB Ventus ct 17,6m (voda) OK-7279
3 Borůvka Zdeněk »1954Jičín   C2 ZB LS 8b,t,18 18m (voda) OK-4505
4 Blaťák Marek1969Šumperk   M EB Ventus c 17,6m (voda) OK-9902
5 Zapletal David1970Mladá Boleslav   C1 PUP Ventus c 17,6m (voda) OK-3086
6 Kusbach Jiří1959Holešov   M N2 KKB 18 (voda) OK-2006
7 Nováková Dana1965Mladá Boleslav   C1 FX LS 8,a,b,s,st,18 15m (voda) OK-0818
8 Fryček Petr »1960Most   C2 F Nimbus 3 (25,5m,700kg)(voda) OK-1788
9 Poslušný Stanislav1965GAC Benešov   C1 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
10 Antonín Kutálek1943Zábřeh u Hlučína   M GL Mini-Nimbus c (voda) OK-3368
11 Vnouček Martin »1972Vlašim   NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
12 Schenk Zdeněk1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
13 Kantor Jan »1983Praha-Letňany   C1 UC Ventus c 17,6m (voda) OK-1984
14 Kuthanová Lenka1960LK Břeclav   M ZX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2299
15 Spilka Vladimír »1940Hranice   M AY Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-8602
16 Trojan Pavel1960Chrudim   C2 W Ventus c 17,6m (voda) OK-3833
17 Bartoník Oldřich »1961Holešov   M N1 KKB 18 (voda) OK-2004

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Aeroklub Chrudim   Z 226 MS OK-MQE
2 Aeroklub Zbraslavice   Z 226 MS OK-MFQ
3 Aeroklub Soběslav   Z 226 MS OK-MQH
4 Aeroklub Vysoké Mýto   Z 37 A-2 OK-YKD
5 Aeroklub Zbraslavice   Z 226 MS OK-IFJ
6 Aeroklub Zbraslavice   Piper Pawnee OK-EYX
7 Aeroklub Zbraslavice   Z 326 M OK-OTE
8 Aeroklub Vlašim   Z 226 MS OK-MFO



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Zbraslavice
Plachtařské mistrovství regionů