Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2017 :( Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Czech and Austrian Junior Gliding Campionships 2012, Plzeň - Letkov
Prihlášení soutěžícího

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Niko Eduard »1988Prievidza   AP ASW-15B OM-2400
2 Brodský Pavel1992Hořice   E1 VSO-10 OK-1500
3 Obručník Jan »1991Kralupy   EF LS 1f OK-3136
4 Charouz Matěj »1993Hodkovice   WTF ASW-19B OK-2233
5 Plocek Lukáš »1990Kladno   23 VSO-10 OK-6512
6 Vašatová Linda »1990Kladno   A18 ASW-15 OK-7477
7 Jandora Adam »1992Medlánky   DC OK-5433
8 Koukal Lukáš »1991Kladno   T1 ASW-15B OK-9281
9 Pinková Petra »1988Plzeň-Letkov   ZT Std. Cirrus OK-9443
10 Hlaváček Jakub »1991Plzeň-Letkov   OMG Std. Cirrus OK-0696
11 Vlček Richard »1993Kunovice   OK Std. Cirrus OK-7501
12 Šostarič Adam »1991Chrudim   FF Std. Cirrus OK-5777
13 Příhoda David »1994Hranice   HC Std. Cirrus OK-2966
14 Kloubová Martina »1991Chomutov   27 VSO-10 OK-6520
15 Suchý Daniel »1995Hranice   BY Std. Cirrus OK-7887
16 Vyskočil Ondřej »1991Plzeň-Letkov   BO ASW-19B
17 Ondrušek Tomáš »1994Plzeň-Letkov   IGC Std. Cirrus OK-3098
18 Králík Jan »1991Plzeň-Letkov   LA ASW-15 OK-1272
19 Žiška Zbyněk »1991Křižanov   R7 LS 1f OK-1432
20 Trešlová Hana »1991Raná   CI Std. Cirrus OK-8888
21 Hlůšek Pepa »1993Kunovice   PIF Std. Cirrus OK-1193
22 Malinský Tomáš »1988Křižanov   17 ASW-15B OK-3304
23 Hartinger Jozef1987Medlánky   MF Std. Cirrus OK-6557
24 Teichmannová Klára »1993Hronov   LY Std. Cirrus OK-9458
25 Hájková Anna1989Mladá Boleslav   BB Std. Cirrus OK-4901
26 Cink Miloslav »1987Plzeň-Letkov   CX Std. Cirrus OK-7077
27 Zahálka Martin »1987Staňkov   8B D-5194
28 Ratz Jan »1987Plasy   75 Std. Cirrus D-0975
29 Kardosová Kateřina »1988Kunovice   Y ASW-15B OK-6880
30 Gedeon Martin »1989Plzeň-Letkov   CF ASW-19 OK-7980
31 Marek David »1991Křižanov   A1 ASW-19B OK-1600
32 Novák Karel »1993Mladá Boleslav   DI Std. Cirrus OK-2053

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Bobok Tomáš »1988Prievidza   DII Discus 2b 15m (voda) OM-2222
2 Martin Schwab »1988FG Waldviertel   MB Discus b +W(voda) D-0016
3 Lukas Huber »1993USFC Wörschach   WN D-1503
4 Anich Max »1988Flugsportzentrum-Tirol   A2 ASW-20(A)+F 15m OE-5292
5 Hudler Andreas »1988SFC Tulln   ML ASW-19 OE-5180
6 Klopf Michael »1987SFC Tulln   EX Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) D-KICX
7 Jütte Bastian »1989Askö Flugsport-Wien   BAS ASW-20(A)+F 15m (voda) D-8632
8 Deršák Jan »1992Kralupy   DJ HPH 304CZ 15m (voda) OK-9304
9 Papežíková Petra »1989Holešov   FP LS 4 (voda) OK-4175
10 Trybenekr Pavel »1990Hořice   PF LS 4 (voda) OK-5751
11 Dvořák Ondřej »1987Raná   GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
12 Piskáček Martin »1991Beroun   W8 OK-0808

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Plzeň - Letkov
Czech and Austrian Junior Gliding Campionships 2012, Plzeň - Letkov