Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: AZ Cup  JPJ  PMCR  Safari      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Plachtařské mistrovství regionů

Plachtařské mistrovství České republiky 2012

27.5. - 10.6. 2012
Aeroklub Partizánske SK
LZPT
Prihlášení soutěžícího

Startovní listina

Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Trešlová Hana1991Raná   C2 CI Std. Cirrus OK-8888
2 Cink Miloslav1987Plzeň-Letkov   C1 CX Std. Cirrus OK-7077
3 Pánek Petr1975Dvůr Králové n/L   C2 YU Std. Cirrus OK-7755
4 Zima Radek1978Hodkovice   C2 XZ ASW-19B OK-4489
5 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   C2 IG ASW-15B D-0456
6 Bordovský Ondřej1983Krnov   M BB Std. Cirrus OK-4901
7 Frinta Tomáš1919Hodkovice   C2 CF ASW-19B OK-7980
8 Hynek Lukáš 1979Dvůr Králové n/L   C2 1W Cirrus VTC D-0739
9 Borůvka Jan1984Jičín   C2 BJ Std. Cirrus OK-0109
10 Řeřicha Pavel1967Moravská Třebová   M AE ASW-19B OK-5283
11 Dvořák Ondřej1987Raná   C1 1F LS 1f OK-9439
12 Harašta Ivan1965Toužim   C1 HI ASW-15B OK-1777
13 Benedikovič Karol1954Air Sympatia - Trenčín   AM Std. Cirrus OM-2000
14 Papežíková Petra1989Holešov   M XC Std. Cirrus OK-7707
15 Ficnar Martin1971Šumperk   M S20 LS 3a 15m OK-9664
16 Pavlík Jan1987Křižanov   M ICQ Std. Cirrus OK-3740
17 Horáčková Pavlína1965Šumperk   M SU SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-3901
18 Mraček Roman1980Plzeň-Letkov   C1 IF Std. Cirrus OK-0455
19 Chmela Radek1984Kunovice   M 201 H-201b Std. Libelle (voda) OK-7189
20 Pískatý Slavomír 1984Kunovice   M PIF Std. Cirrus OK-1193
21 Hudák René1972Kunovice   M OK Std. Cirrus OK-7501
22 Švancara Marek1976GAC Benešov   C1 GT Std. Cirrus OK-1122
23 Zelený Lubor1957Přibyslav   C1 BBE ASW-19B D-5977
24 Horák Jan1971Zbraslavice   C1 TX ASW-15B OK-3758
25 Šindelář Jan1946Kunovice   M 103 G-103 Twin Astir dvoji OK-8320
26 Svoboda Petr1988Plzeň-Letkov   C1 2C Std. Cirrus OK-0590
27 Nováková Dana1965Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053
28 Barták Petr1984Plzeň-Letkov   C1 SR Std. Cirrus OK-2957
29 Motl Lubomír1959Kyjov   M G2 LS 1f OK-3131
30 Lešinger Michal1966Moravská Třebová   M LL ASW-19B OK-9988
31 Kratochvíl Michal1984Slaný   C1 OMG Std. Cirrus OK-0696
32 Gedeon Martin1989Plzeň-Letkov   C1 LA ASW-15B OK-1272
33 Zahálka Martin1987Staňkov   C1 M OK-3818
34 Novák Ivan1962Ústí nad Orlicí   C2 XII Std. Cirrus OK-6394
35 Mareš Karel1974Jihlava   M Y ASW-15B OK-6880
36 Mikuláš Erik1992Partizánske   LS LS 1f D-3128

Kombi15 třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Trešlová Jana1963Raná   C2 VT Ventus bt 15m (voda) OK-4612
2 Louda Jan1986Hodkovice   C2 JB OK-7007
3 Kutálek Antonín1943Zábřeh u Hlučína   M GL Mini-Nimbus c (voda) OK-3368
4 Koutný Petr1971Křižanov   M LF Ventus c 15m+W (voda) OK-2530
5 Buryan Jaroslav1953Zábřeh u Hlučína   M NS ASW-20(A)+F 15m (voda) OK-3154
6 Jančik Dominik1966Nitra   SI OM-8888
7 Smatana Bronislav1970Zbraslavice   C1 BS OK-8818
8 Tomaňa Jaroslav1975Zbraslavice   C1 GX Discus 2a 15m (voda) OK-7000
9 Krejčiřík Radek1991Hranice   M AX Ventus 2a 15m (voda) OK-0007
10 Kupec Jiří1960Brno   M 7F Ventus c 15m+W (voda) OK-4611
11 Kusbach Jiří1959Holešov   M N2 KKB 15 (voda) OK-2006
12 Bartoník Oldřich1961Holešov   M N1 KKB 15 (voda) OK-2004
13 Sedlák Andrej1985Nitra   N6 OM-3300
14 Loužecký Pavel 1957Přibyslav   C2 W8 OK- 0808
15 Pechanec Marek1970Křižanov   M DII Discus 2b 15m (voda) OM-2222
16 Sitár Drahoš1970Prievidza   VI OM-5555

KombiOpen třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Netušilová Alena1970Zbraslavice   C1 AJ ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2929
2 Poslušný Stanislav1965GAC Benešov   C1 EG Ventus c 17,6m (voda) OK-8008
3 Benedikt Lukas1909Senica   M LB OM-1818
4 Rendla Tomáš1973Zbraslavice   C1 ZX ASG 29 18m 600kg (voda) OK-2299
5 Vepřeková Jana1961Dvůr Králové n. L.   C1 CZ Ventus 2c 18m 525 kg(voda) OK-0501
6 Kuthanová Lenka1960Letecký klub Břeclav   M PX Ventus 2cxt 18m 565kg (voda) OK-0770
7 Schenk Zdeněk1972Hranice   M SNK LS 6c 18m+W (voda) OK-3123
8 Blaťák Marek1969Šumperk   M EB Ventus c 17,6m (voda) OK-9902
9 Stárek Petr1974Zbraslavice   C1 66 HPH 304SJ 18m 573kg (voda) OK-0999
10 Spilka Vladimír1940Hranice   M AY Nimbus 2, 2b,2M (voda) OK-8602
11 Hřivna Martin1978Zbraslavice   C1 NX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-9922
12 Krejčiřík Petr1960Hranice   M QX ASG 29E 18m 600kg (voda) OK-2992
13 Šetka Petr1971Plzeň-Letkov   C1 RS Ventus 2cxm 18m 600kg (voda) OK-7701
14 Černá Eva1964Příbram   C1 EK Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) OM-4444
15 Foltin Vladimir1929Nitra   10 LS 10st 18m (voda) OM-1010
16 Grula Daneš1961Medlánky   M DX OK-2031
17 Dupal Ondřej1966GAC Benesov   C1 GD OK-1207
18 Suchánek Tomáš1964GAC Benešov   C1 FX OK-0818
19 Šíma Robert1971GAC Benešov   C1 TS DG-600M 18m+W (voda) D-KRWR
20 Pollák Samuel1976Nitra   TC D-KYLS

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Partizánske SK
Plachtařské mistrovství České republiky 2012