Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: AZ Cup    Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS

Přihlášky - DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace

Přihlášky - DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace

Přihlášky - SAFARI - VOLNÁ třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - DUO Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace
1 Šimon Jan (pilot)1970Kralupy nad Vltavou   C1 L1 L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4214
2 Příhoda Vladimír (pilot) »1953Kralupy nad Vltavou   C1 X L-23 Super Blaník 18,2m dvoji OK-4212
3 Orlita Vratislav (pilot)1946Kunovice   M 2 L-23 Super Blaník solo OK-0235
4 Szakal Jaroslav (pilot)1955Jaroměř   C2 N L-23 Super Blaník solo OK-0211
¬ Vrátný Ladislav1959 N

Startovní listina - DUO Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace
1 Tomašek Jan (pilot)1970AK DK   C1 5 D-5244
2 Šindelář Jan (pilot)1946Kunovice   M 103 OK-8320
3 Kunc Luboš (pilot)1956AK DK   C1 DG OK-0110
4 Derda Pavel (pilot)1952AK DK   C1 E7 ASK-21 solo OK - 2121
5 Bastl Jiří (pilot) »1944Turnov   C1 MP ASH-25M 25,6m+W D -KBPT
6 Kalous Pavel (pilot)1951LK FR   M PK D - 8144
7 Houštěk Petr (pilot)1949Jaroměř   C1 FT D-4861
8 Kornec Marek (pilot)1957Jelenia Góra /KSS   SP - 3751
9 Krejcar Václav (pilot)1943Hořice   C1 U2 OK-0603
10 Ládr Ivan (pilot)1940AKDK   C1 W4 OK-8002

Startovní listina - SAFARI - VOLNÁ třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří (pilot)1973AK DK   C1 R ASW-20L+FL 16,6m (voda) D-7649
2 Hynek Lukáš (pilot)1979AK DK   C2 1W Cirrus VTC (voda) D-0739
3 Fiľlakovská Radmila (pilot)1963AK DK   C1 2W Cirrus VTC (voda) D-8774
4 Kostkan Pavel (pilot)1952AK DK   C1 ML VSO-10 OK-5618
5 Bendkowski Ryszard (pilot)1949Jelenia Góra   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) (voda) D-4085
6 Doubek Petr (pilot)1974Kralupy nad Vltavou   Y5 ASW-20(A)+F 15m OK1100
7 Eichler Miloš (pilot)1964AK DK   C5 VSO-10 OK - 0518
8 Jedrosz Aleksander (pilot)1957Jelenia Gora   AJ SP-3702 (FOKA)
9 ERTL Karel (pilot)1939Letecký klub Břeclav   M KE TST-10M Atlas OK-A888
10 Sluka Wolfgang (pilot)1942Liberec   C1 VT116 Orlik II OK 8425
11 Zajíc Petr (pilot)1962Liberec   C1 R9 OK-2255
12 Hampl Vladimír (pilot)1970AK DK   C1 77 D - 7785
13 Marek Jaroslav (pilot)1938Holešov   M C 1 Std. Cirrus OK 0688
14 Polický Karel (pilot) »1950Kolín   C1 93 VSO-10 9615
15 Sehnal Vaclav (pilot)1962Kolin   VS SZD-48 Jantar Std. 2(3) OK-5259
16 Šetek Zdeněk (pilot)1980Kolín   OK-3322
17 Žižkovský Nikola (pilot)1980Kralupy nad Vltavou   C1 IZZ OK-7430
18 Svoboda Pavel (pilot)1938AK LETŇANY   C1 SB D-7106
19 Šindelář František (pilot)1954Kralupy nad Vltavou   C1 IH ASW-20C(L) 15m (voda) OK-6625
20 Hybner Jan (pilot)1977Liberec   C1 IH HPH 304CZ 15m OK-7304
21 Gaweda Krzysztof (pilot)1917Jelenia Gora   KG SZD-48 Jantar Std. 2(3) D-4515
22 ROSPONDEK ROBERT (pilot)1917KRAKÓW   K2 SZD-48 Jantar Std. 2(3) SP-3674
23 Cicvárek Martin (pilot)1966Liberec   OK-1304
24 Burian Miroslav (pilot)1965Křižanov   M XJ T-59D Kestrel (19m) (voda) OK-2912
25 horký jan (pilot)1968medlánky   M
26 Deršák Jan (pilot)1969Kralupy n/Vlt   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK 9304
27 Doupal Lubomir (pilot)1975Lkkr   ASW-15 HB 1011

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Start. č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© Aeroklub Dvůr Králové nad Labem
PMČR D & Safari 2011