Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ Fatraglide Sariscup PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMCRj GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
GRADIENT & CLUB grand prix 2011
Prihlášení uživatele

Přihlášení - Gradient GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení - Club GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Přihlášení - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Gradient GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Charvát Tomáš1981Vysoké Mýto   C2 34 VSO-10 OK-7502
2 Souček Martin1975Mladá Boleslav   C1 C3 VSO-10 OK-0514
3 Mareš Karel1974LKJI   M 62 VSO-10 OK-8502
4 Balík Martin1982Kladno   C1 23 VSO-10 OK-6512
5 Polický Karel »1950LKKO   C1 93 VSO-10C OK - 9615
6 Talanda Tomáš1988Křižanov   M E8 VSO-10 OK-1514
7 Vodička Petr1965Jaroměř   C2 60 VSO-10 OK - 7531
8 Hejret Jan1976Jaroměř   C2 J6 VSO-10 OK-4520
9 Marel Václav1974Jaroměř   C2 E4 VSO-10 OK-1506

Startovní listina - Club GP

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Váňa Martin1979Mladá Boleslav   C1 23 ASW-15 OK 7398
2 Piskáček Martin1991Beroun   C1 75 Std. Cirrus D-0975
3 Bárta Josef1977Vysoké Mýto   C2 56 ASW-19 D-7956
4 Fousek Jiří1990Raná   C2 LW Std. Cirrus OK-9779
5 Korneć Marek1957Jelenia Góra / KSS   Filip SZD-48 Jantar Std. 2(3) D - 4085
6 Koukal Lukáš1991Kladno   C1 T1 ASW-15B OK-9281
7 Charouz Matěj1993Hodkovice   C2 WTF ASW-19 OK-2233
8 Teichmannová Klára1993Hronov   C2 LY Std. Cirrus OK-9458
9 Deml Jaroslav1986Hořice   C1 JM ASW-15 OK-0507
10 Hájková Anna1989   BB Std. Cirrus OK-4901
11 Kareš Michal1987Ústí nad Orlicí   C2 X ASW-15B OK-3306
12 Buryan Michal1977Vysoké Mýto   C2 BC ASW-15B OK-8661
13 Beneš Karel1980Polička   C2 BM ASW-15B OK-2335
14 Mašek Jan »1977Kladno   C1 J1 OK-1215
15 Deršák Jan1992   C1 DZ Std. Cirrus OK-2666
16 Novák Karel1993Mladá Boleslav   C1 DI Std. Cirrus OK-2053

Startovní listina - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Mlejnek Jiří1984Mladá Boleslav   C1 M ASW-15B OK-1591
2 Ších Michal1979Mladá Boleslav   C1 SP ASW-15B OK-7986
3 Rýdl Josef »1940Mladá Boleslav   C1 AH ASW-19B OK-6602
4 Kluger Ondřej »1990   C1 KK OK-0200
5 Špunar Petr1966Karlštejn   C1 ZV Ventus b 16,6m (voda) OK-5512
6 Kluger Ludek »1963Letecky klub Breclav   M LK OK-3040
7 Deršák Jan1969Kralupy   C1 DJ HPH 304CZ 17,4m (voda) OK 9304

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Kuba Antonín1911   HK-36 OK-3613
2 Vodička Petr1911   Z-526AFS OK-CXF
3 Svárovský Tomáš1911   WT-9 OK-NUU86
4 Ratimec Tomáš1911   Z-37A OK-YKD
5 Schoř Pavel1911   P-92S OK-QUU90



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© GRADIENT & CLUB grand prix 2011 - Aeroklub Mladá Boleslav