Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže Archiv | Vlna: Jeseník Krnov | CPS
Kraj Vysocina Michelin CONSTRUCT AUTO FIALA chemcomex.cz autofiala.cz autakrizanov.cz zvetseniny.cz aeroklub CR uvod pmcr_j Plachtařské mistrovství České republiky juniorů a akademiků 2009
          Prihlášení soutěžícího

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Martin PiskáčekPiskáček Martin »1991Beroun   75 Std. Cirrus D-0975
2 Navrátil Michal1985Medlánky   IJ Std. Cirrus D-6492
3 Pavlík Jan »1987Křižanov   ICQ Std. Cirrus OK-3740
4 Horáček Martin1985Dvůr Králové n./L.   2W Cirrus D-8774
5 Hofman Petr1984Praha-Letňany   MA ASW 15 D-8646
6 Zahálka Martin1987Staňkov   M DG 100 D-3812
7 Barták Petr1984Plzeň-Letkov   SR Std. Cirrus D-2957
8 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   IG ASW 15 D-0456
9 Kratochvíl Michal »1984Slaný   OMG Std. Cirrus OK-0696
10 Krejčiřík Radek »1991Hranice   XII Std. Cirrus D-6394
11 Štěpánek Petr1989Moravská Třebová   ZP ASW 15 OK-1911
12 Fousek Jiří1990Raná u Loun   LW Std. Cirrus D 9779
13 Hrabatsch Jan1989Hodkovice   XP ASW 19 D-2494
14 Císař David1987Medlánky   MI Std. Cirrus OK-6555
15 Červený Marek1989Jaroměř   J6 VSO-10 OK-4520
16 Jiří PěluchaPělucha Jiří »1984Frýdlant n.O.   22 Std. Cirrus D-8918
17 Petra PapežíkováPapežíková Petra1989Holešov   84 Std. Cirrus OK-0784
18 Šponer Jan1988Medlánky   HS Astir CS 77 D-7693
19 Talanda Tomáš »1988Křižanov   R7 LS 1 f OK-1432
20 Libor HypšHypš Libor1988Chrudim   FF ASW 15 D-2340
21 Zbyněk ŽiškaŽiška Zbyněk1991Křižanov   17 ASW 15 OK-3304
22 Monika KlovaničováKlovaničová Monika1992Kunovice   65 VSO-10 OK-8507
23 Tomáš KoutníkKoutník Tomáš1985Jaroměř   60 VSO-10 OK-7531
24 Schoř Pavel1985Medlánky   MS Std. Cirrus OK-6556
25 Martin GedeonGedeon Martin1989Kladno   2 VSO-10 OK-5626
26 Jiří VondráčekVondráček Jiří1989Kladno   23 VSO-10 OK-6512
27 Jan RatzRatz Jan1987Plasy   58 VSO-10 OK-7529
28 Krasnický Daniel »1984Příbram   J4 VSO-10 OK-4516
29 Hana TrešlováTrešlová Hana1991Raná   CI Std. Cirrus 0K 8888
30 Přemysl MužíkMužík Přemysl1990Hosín   9 VSO-10 OK - 6504
31 Dvořák Ondřej1987Raná u Loun   1F LS 1 f D-9439
32 Štěpánek Martin1987Moravská Třebová   LE ASW 15 OK-3300
33 David MarekMarek David1991Křižanov   A1 ASW 19 OK-1600

Startovní listina - Kombinovaná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Marek Michal1982Křižanov   LU Glasflugel 304C OK-4114

Startovní listina - Pohár Františka Vrtěny

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Filip Miroslav1959Křižanov   VH ASW 19 OK-1900
2 Kmeť Dušan »1972Křižanov   IQ DG 200/17 D-5999
3 Tomáš FialaFiala Tomáš1972Křižanov   AF LS 1 f OK-9000
4 Vladimír FuxFux Vladimír »1963Křižanov   FV VSB-62 Vega OK-7900
5 Hudák René1972Kunovice   P2 Std. Cirrus OK-0503
6 Petr RajdaRajda Petr1970Křižanov   CK DG 200 OK-2424
7 Ertl Karel »1939Letecký klub Břeclav   KE Test T-10 Atlas OK-A208
8 Jaroslav MarekMarek Jaroslav1938Holešov   C1 Std. Cirrus OK-0688
9 Vojtěch KarlíkKarlík Vojtěch1982Kunovice   59 LS 8


Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec



© Plachtařské mistrovství České republiky juniorů a akademiků 2009 - Aeroklub Křižanov