Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže: WWGC Pribina FCC AZ Cup JPJ Fatraglide Sariscup PMČR Safari FL2020&AGP TCup PMCRj GGP   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Gradient GrandPrix 2008

Startovní listina - Gradient

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Michal KratochvílKratochvíl Michal »1984Slaný   C1 36 VSO-10 OK-7506
2 Bárta Josef »1977Vysoké Mýto   C2 34 VSO-10 OK-7502
3 Karel MarešMareš Karel1974LKJI   M 62 VSO-10 OK-8502
4 Jiří SloukaSlouka Jiří1967Brno-Medlánky   M E3 VSO-10 OK-1504
5 Jiří HůlaHůla Jiří »1973Slaný   C1 56 VSO-10 OK-7526
6 Veronika JežkováJežková Veronika1986Mladá Boleslav   C1 C3 VSO-10 OK-0514
7 Martin PiskáčekPiskáček Martin »1991AK Beroun   C1 IX VSO-10 OK-1516
8 Petr KubíkKubík Petr1975Moravská Třebová   M 61 VSO-10 OK-8501
9 Jiří ŠlemrŠlemr Jiří1979Vysoké Mýto   C2 VM VSO-10 OK-6901
10 Josef BačinaBačina Josef1976Vysoké Mýto   C2 54 VSO-10
11 David ŘíhaŘíha David1983Vlašim   C1 C9 VSO-10 C OK-0526

Startovní listina - Pohár Metoděje Vlacha

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Jan  VavřínVavřín Jan 1987Vysoké Mýto   C2 65 Discus OK-0365
2 Jan HrbatschHrbatsch Jan »1989Hodkovice   C2 XP ASW 19 D-5494
3 Vojtech HájekHájek Vojtech »1987Mladá Boleslav   C1 Y ASW 15 OK-6880
4 Petr PrudilPrudil Petr1967Brno-Medlánky   M I Astir CS D - 7693
5 Josef RýdlRýdl Josef1940Mladá Boleslav   C1 K06 DG 200/17
6 Jan ČervenýČervený Jan1984Jaroměř   C2 EI LS 3 OK-1469
7 Věra VavřínováVavřínová Věra1949Vysoké Mýto   C2 V VT-116 Orlik 2 OK-9415
8 Ondřej ŠindelářŠindelář Ondřej1979Mladá Boleslav   C1 AH ASW 19 D-5909
9 Petr ŠpunarŠpunar Petr1966Mladá Boleslav   C1 M ASW 15 OK-1591
10 Petra DiepoldováDiepoldová Petra1978Vysoké Mýto   C2 WM ASW 15 D-2076
11 Martin VáňaVáňa Martin1979Vlašim   C1 23 ASW 15 D-7398
12 Jan HorákHorák Jan1971zbraslavice   C1 TX ASW 15 D-3758
13 David CísařCísař David »1987Brno-Medlánky   M DC Astir CS OE-5433
14 Miloslav CinkCink Miloslav1987Plzeň-Letkov   C1 LF Ventus 17,6m OK-2530
15 Jakub VimrVimr Jakub1975GAC Benešov   C1 X Discus 2 OK 3303

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Svárovský Tomáš1968Mladá Boleslav   C1 Z-526AFS OK-CXF
2 Svoboda Petr1988Plzeň-Letkov   C1 Morane Sauliner MS 8
3 Bastl Rene19xxHodkovice   C2 ZenAir
4 Svoboda Josef19xxAK Kolín   C1 Z-226MS OK-MFQ
5 Vavřín Jan »1987Vysoké Mýto   C2 Z - 226 AS OK - MHC



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec



© Gradient GrandPrix 2008 - Aeroklub Mladá Boleslav