Gliding.cz   Fórum   Počasí           Soutěže 2005: PMRg   PMČR_D   Safari_D     PMČR_J   ZL_Koště  |   PMČR                Dnes je: 25. května 2019     19:30
AKPMČR juniorů a akademiků 2005

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Soutěž Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Skala Martin1985Zbraslavice   Akademik O2 ASW 19 OK-5712
2 Vyskočil Martin »1981Hodkovice   Junior MD Std. Cirrus OK-2287
3 Dvořák Michal1986Zbraslavice   Junior XE ASW 15 OK-5310
4 Červený Jan »1984Jaroměř   Akademik JA Discus OK-9302
5 Louda Jan »1986Hodkovice   Junior XP ASW 19 OK-7573
6 Hofman Petr1984Praha-Letňany   Akademik LY Std. Cirrus OK-9245
7 Vlček Radek1982Šumperk   Akademik SU Std. Jantar OK-3901
8 Hýbl Radek1980Šumperk   Akademik R5-Raketa ASW 15 OK-3985
9 Mraček Roman1980Plzeň-Letkov   Junior IF Std. Cirrus OK-0455
10 Kunc Luboš1985Vrchlabí   Junior ML VSO-10 OK-5618
11 Pískatý Slavomír1984Kunovice   Junior SH Discus OK-3305
12 Novák Josef1981Kunovice   Akademik OK Std. Cirrus OK-7501
13 Horáček Martin1985Dvůr Králové nad Labem   Junior 95 VSO-10 OK-9618
14 Pláteník Jan1981Krnov   Akademik J7 VSO-10 OK-4522
15 Novotný Josef1983Přibyslav   Akademik 3 VSO-10 OK-5628
16 Kunc Bohumil1983Kunovice   Akademik 94 VSO-10 OK-9617
17 Strnádek Leoš1983Hodkovice   Akademik AC Std. Cirrus OK-6493
18 Vavřín Jan1987Vysoké Mýto   Junior 34 VSO-10 OK-7502
19 Borůvka Jan »1984Jičín   Junior X Std. Cirrus OK-2781
20 Kareš Michal1987Ústí nad Orlicí   Junior L5 VSO-10 OK-5606
21 Mullerová Veronika1983Letňany   Akademik L1 VSO-10 OK-4530
22 Podolák Tomáš1986AK Kralupy   Junior 7 VSO-10 OK-6500
23 Dvořák Daniel1980Plzeň-Letkov   Akademik LD Std. Cirrus OK-0732
24 Máca Pú Vladimír »1982Jihlava   Junior 62 VSO-10 OK-8502
25 Nielsen Thomas Nymark1973Aalborg Aero Sport   Safari PK ASW 20 OY-XPK
26 Skala Ondřej1982Zbraslavice   Akademik I4 VSO-10 OK-3516
27 Koďousek Michal1983Jaroměř   Akademik 8 VSO-10 OK-6502
28 Cink Miloslav1987Plzeň-Letkov   Junior LA ASW 15 OK-1272
29 Mareš Karel »1974Jihlava   Safari Y ASW 15 OK-6880
30 Kratochvíl Michal1984Slaný   Akademik 36 VSO-10 OK-7506
31 Bastl Jiří1944Točná   Safari TB1 Ventus 16,6m OK-4609
32 Brůna Antonín1945GAC Benešov   Safari BA Test T-10 Atlas OK-A418
33 Trunec Radek1989Plzeň-Letkov   Junior L2 VSO-10 OK-5600
34 Svoboda Lubomír1959Plzeň-Letkov   Safari LT LAK 19/15m OK-1919
35 Morávek Daniel1973Hodkovice   Safari AI ASW 15 OK-6869
36 Morch Tomáš1981Raná   Junior C8 VSO-10 C OK-0524
37 Svec Bohumil1985Roudnice n.L.   Junior ZP ASW 15 OK-1911
38 Svoboda Petr1988Plzeň-Letkov   Junior E5 VSO-10 OK-1508

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Soutěž Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Likovský Leon19??Dvůr Králové nad Labem   Z-226 OK-MQN
2 Tomíček Jiří19??Dvůr Králové nad Labem   L-60S OK-LKH
3 Tomášek Jan19??Dvůr Králové nad Labem   Z-526 AFS-V OK-ZRB
4 Korneč Marek19??Jelenia Góra   L-60S OK-NNG
5 Mokrý Josef19??Dvůr Králové nad Labem   L-60S OK-MTA
6 Filip Jiří19??Dvůr Králové nad Labem   Z-37 OK-AKF



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec


© Aeroklub Dvůr Králové nad Labem
PMČR juniorů a akademiků 2005