Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2022: FL2022 & AGP   Pribina Cup  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR  FL2022 & AGP   Safari  PMCRj  TCup  JWGC  RP   PMRg      Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2022 a 9. NEOFIÁLNÍ MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2022

Přihlášení piloti - odkaz na Soaringspot

Přihlášení piloti

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace
1 Pešta Jiří »1973Dvůr Králové nad Labem   C1 R ASW-20L+FL 16,6m D-7649
2 Lonský Petr1965Toužim   C1 JP Cirrus VTC OK-7373
3 Příhoda Vladimír1953Kralupy nad Vltavou   C1 X L-23 Super Blaník dvoji OK-4212
4 Nosek Leoš1958Křižanov   M LE G-104 Speed Astir IIb OK-8745
5 Benešovský Martin »1975Kolín   C1 M2 G-104 Speed Astir IIb OK-8717
6 Jiří Obst Vojtěch Pivoňka »1976Krkonošský Aeroklub Vrchlabí   C1 AY L-13 Blaník dvoji OK-6838
7 Tomíček Jiří »20 1Dvůr Králové nad Labem   C1 KM L-23 Super Blaník dvoji OK 1440
8 Martin Sehnoutka Radek Pilař »1970Dvůr Králové nad Labem   C1 ET L-13 Blaník dvoji OK 2810
9 Škárka Jiří1965Chomutov   C2 HK ASW-19 OK-7963
10 Szlachta Artur2019Karkonoskie Stowarzyszenie Szybowcowe   V4 LS 4 SP-4262
11 Pazour Jan »1979Dvůr Králové nad Labem   C2 JP ASW-20L+FL 16,6m OK-7540
12 Omelka Petr1970Vyškov   M MR DG-400 17m OK 7737
13 Hykl Lukáš1985Aeroklub kolín   C1 LD Discus b +W OK-3518
14 Mikołajczyk Jerzy20xxAZM/KSS   YL LS 4 D 5484
15 Derda Pavel »1952Dvůr Králové nad Labem   VE Cirrus VTC OK 2911
16 Benda David1974Praha Letňany   C2 PD G-102 Astir cs (voda) OK-7447
17 Cicvárek Martin1966Liberec   AC DG-400 15m OK-1304
18 Dvořák Milan »1965Liberec   C2 IH OK-7304
19 Aleksander Jedrosz2016Aeroklub Jeleniogorski   AJ Centrair C-101A,B Pegas SP-3702
20 Mazur FRANCISZEK20KRAZL   TT PIK-20B (15m) sp3920
21 Meisner Milan »1961Dvůr Králové nad Labem   C1 VV Ventus c 17,6m (voda) OK 2530
22 Pienkowski Krzysztof200   M KP LS 4 D8680
23 Hybner Petr Zajíc Petr1951Liberec   C1 23 L-23 Super Blaník dvoji OK-7723
24 Sluka Wolfgang1942Liberec   C1 13 L-13 Blaník dvoji OK-7713
25 Hybner Jan1977Liberec   C1 LB HPH 304CZ 15m OK-2000
26 Šíma Jaroslav1972Chomutov   C1 V2 G-104 Speed Astir II OK-4758
27 Prokeš Ladislav1954Krkonošský Aeroklub Vrchlabí   C2 VR Discus b (voda) OK-5317
28 Čadský Vladislav1975Kolín   C1 G-102 Astir cs OK3322
29 Dorofiejczyk Romuald »1963AJ/KSS   N5 DG-300 WL SP-3968
30 Šindelář Jan1946SAK Kunovice   M L-23 Super Blaník dvoji OK 0235
31 Jánoška Peter1972Nitra   NIT DG-1001T 20m OM-8800
32 Bendkowski Ryszard1949   D-4085
33 Traeger Petr1983Vrchlabí   C1 L-13 Blaník dvoji OK-6838
34 Ditrt Tomáš1969VAP   TDi HpH 304M Shark 18m OK-8484
35 Korneć Marek1957AKDK   KSS Janus C pevný podvozek SP 4020
36 Teichman Ondřej1984   C1 VTC Cirrus VTC OK-2910

Startovní listina - Klubová třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - N_PMČRd (Blaníci)

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Startovní listina - Volná třída

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace

Vlekaři

# Jméno Nar. Aeroklub Region Startovní č. Typ Imatrikulace



Nominace: Řádná Volná Náhradník Cizinec

© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2022 a 9. NEOFIÁLNÍ MISTROVSTVÍ DVOUSICŮ 2022