Gliding.cz Fórum Počasí   Soutěže 2021: FCC  AZ Cup  Fatraglide  JPJ  PMCR & pre jWGC 2022  Sariscup  FL2021 & AGP   Safari  TCup  PMRG  PMCRj  GGP  :-(   Archiv SK | Vlna: Jeseník Krnov CPS
Prihlášení soutěžícího
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021
Soutěžní dny »


Hlas lidu (chat)


Dzida: Pozdrowienia
05. 05. 14:49
Pozdrowienia dla całej ekipy LKDK. Oby zawody udało się zorganizować. CU
Mikeš: opravy na webu
16. 03. 17:22
Markýz opravil chybičky na webu Safari, už je viditelná Startovní listina atd. Děkujeme do Budějic... P.
Mikeš: Test fóra
12. 03. 11:22
...fórem?
...více na Chatu »

Termíny pro rozhodnutí o konání Safari 2021

03. 05. 2021, 13:59     Autor: Mikeš

Dobrý den,

Všichni asi bedlivě sledujete vývoj situace, takže dlouhých řečí netřeba. Děláme vše pro to, aby se závody uskutečnily v běžném rozsahu, byť se spoustou "omezení" daných různými nařízeními a příkazy / zákony / "skorozákony" vládních institucí. Přesto se stále může stát, že se nakonec Safari 2021 neuskuteční.

Rada AK Dvůr Králové n/L. včera na svém jednání schválila jako mezní termín rozhodnutí o konání / nekonání 20.červen 2021. Nejpozději v tento den všem přihlášeným závodníkům rozešlu informace. Předpokládáme rozhodnutí dříve, toto je opravdu nejzažší termín kdy bude s konečnou platností jasno. Již nyní je však známo, že závodníci budou při příjezdu muset být vybaveni negativním testem, a že budeme muset utvořit kolem účastníků závodů tzv. "bublinu"...

Z tohoto důvodu zatím nepublikuji ani Propozice a další dokumenty. Jen připomínám maximální kapacitu letiště Dvůr Králové n/L, danou dostupným prostorem, délkou dráhy, vybaveností atd. - 65 kluzáků.

PetrPozvánka na Safari 2021

12. 03. 2021, 12:35     Autor: Mikeš


Dobrý den všem,

 

Aeroklub Dvůr Králové nad Labem z.s. si Vás mými ústy dovoluje opět pozvat v tradičním termínu prvních 14 dnů července na (již) 24. ročník Safari Poháru. Spolu s ním paralelně bude opět probíhat 8. neoficiální Mistrovství České Republiky Dvousedadlových kluzáků. Závod se bude konat v termínu 3.- 17. července 2021 se soutěžním obdobím od neděle 4. července do pátku 16. července 2021 a následně sobotním vyhlášením výsledků závodu. Pro Safari pohár jsou opět k dispozici klubová a volná třída, NPMČR_D se uskuteční na "monotypu" L-13/L-23.

Přihlášku naleznete v tradičním formátu na záložce "Přihláška" v záhlaví stránky.

Propozice a otočné body nasypeme do složky souborů v co nejkratší době.

 

Kromě zvlněného podhůří Krkonoš, ideálního pro termické létání v okolních horách i rovinách, a naděleného Dvoru do vínku již dávno tomu tím samotným nejvyšším se pokoušíme intenzivně zkorumpovat sv. Petra, aby nám přidělil to správné jihoafrické počasí s vysokými dostupy a širokými zvedy.

Protože nejen každodenní třístovkou je živ plachtař, připravujeme další oblíbené kratochvíle kulturního a gastronomického druhu. Seznam budeme upřesňovat a aktualizovat na stránkách závodu.

 

A pokud se jedná o COVID-19, alias nepříjemnou a všemu dnes vládnoucí "koronamršku"; popereme se s ní doufám se ctí a bez ztráty kytičky. Je velice nepravděpodobné, že by v létě zalezla zpět odkud vzešla, naopak je velice pravděpodobné že současná situace s téměř kompletním "lockdownem" České republiky se vylepší a závod se uskuteční v tradičním termínu, duchu a ke spokojenosti všech účastníků.

V rámci pravidelné rotace kádrů se na Vás těší staro-nový ředitel s obvyklým štábem, zajišťujícím bezproblémový průběh závodu až kam já pamatuji. Naviděnou na letišti ve Dvoře!

 

Petr Pánek

Startujeme

11. 03. 2021, 12:20     Autor: mq

testujeme...Archiv news »
© AK Dvůr Králové nad Labem
SAFARI 2021 a 8. NEOFIÁLNÍHO MISTROVSTVÍ DVOUMÍSTNÝCH KLUZÁKŮ 2021