6, 11.08.2010, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 00min |
006 SP6 CESTIN - 225 VYSKYTNA - 232 ZELIVKA - 156 POLNA - 010 FP ZBRASLAVICE |
Délka tratě: 107,6km/237,2km (172,0km) |
Maximální body: 646, Denní faktor = 1,000, N = 22, n1 = 22, n2 = 21
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
1F
|
Dvořák Ondřej |
Raná |
LS 1 f |
11:44:15 |
13:51:05 |
02:06:50 |
|
101.0km/h |
|
213.6km |
646 |
|
4027 |
5. |
2. |
CX
|
Louda Jan |
Hodkovice |
Std. Cirrus |
11:43:57 |
13:51:28 |
02:07:31 |
|
99.7km/h |
|
211.8km |
641 |
|
4049 |
4. |
3. |
XII
|
Krejčiřík Radek |
Hranice |
Std. Cirrus |
11:32:55 |
13:37:59 |
02:05:04 |
|
99.1km/h |
|
206.7km |
634 |
|
4589 |
1. |
4. |
ICQ
|
Pavlík Jan |
Křižanov |
Std. Cirrus |
11:32:57 |
13:44:24 |
02:11:27 |
|
95.7km/h |
|
209.6km |
592 |
|
4479 |
2. |
5. |
M
|
Zahálka Martin |
Staňkov |
DG 100 |
11:45:15 |
13:56:33 |
02:11:18 |
|
92.1km/h |
|
201.5km |
547 |
|
4252 |
3. |
6. |
84
|
Papežíková Petra |
Holešov |
Std. Cirrus |
11:46:00 |
13:56:34 |
02:10:34 |
|
91.9km/h |
|
200.0km |
545 |
|
3949 |
6. |
7. |
O2
|
Kunášek Václav |
Zbraslavice |
ASW 19 |
11:47:59 |
14:00:38 |
02:12:39 |
|
92.6km/h |
|
204.7km |
532 |
|
3250 |
12. |
8. |
HH
|
Mužík Přemysl |
České Budějovice |
ASW 15 |
11:42:53 |
13:44:52 |
02:01:59 |
|
89.1km/h |
|
181.2km |
522 |
|
2630 |
19. |
9. |
XL
|
Borůvka Zdeněk |
Jičín |
Std. Cirrus |
11:48:36 |
14:00:37 |
02:12:01 |
|
89.9km/h |
|
197.8km |
521 |
|
3886 |
7. |
10. |
SZ
|
Podolák Tomáš |
Kralupy n/Vlt |
Std. Jantar |
11:46:35 |
14:07:08 |
02:20:33 |
|
88.1km/h |
|
206.4km |
488 |
|
3324 |
11. |
11. |
XP
|
Hrbatsch Jan |
Hodkovice |
ASW 19 |
11:44:35 |
13:52:20 |
02:07:45 |
|
87.9km/h |
|
187.2km |
475 |
|
3531 |
10. |
12. |
AB
|
Valach Ondřej |
Točná |
VSO-10 |
11:48:24 |
14:02:28 |
02:14:04 |
|
82.3km/h |
|
184.0km |
470 |
|
2750 |
17. |
13. |
2
|
Gedeon Martin |
Kladno |
VSO-10 |
11:45:38 |
13:56:35 |
02:10:57 |
|
82.3km/h |
|
179.6km |
469 |
|
3670 |
9. |
14. |
G6
|
Trybenekr Pavel |
Hořice |
VSO-10 |
11:46:48 |
13:40:57 |
01:54:09 |
|
81.7km/h |
|
163.3km |
461 |
|
3146 |
13. |
15. |
17
|
Žiška Zbyněk |
Křižanov |
ASW 15 |
11:32:29 |
14:08:50 |
02:36:21 |
|
84.1km/h |
|
219.0km |
459 |
|
2626 |
20. |
16. |
LU
|
Talanda Tomáš |
Křižanov |
Glasflugel 304C |
11:24:24 |
13:28:26 |
02:04:02 |
|
88.9km/h |
|
183.7km |
446 |
|
3043 |
14. |
17. |
MI
|
Šponer Jan |
Brno-Medlánky |
Std. Cirrus |
11:44:36 |
14:14:18 |
02:29:42 |
|
82.9km/h |
|
206.9km |
435 |
|
3799 |
8. |
18. |
58
|
Ratz Jan |
Plasy |
VSO-10 |
11:43:17 |
13:57:38 |
02:14:21 |
|
78.3km/h |
|
175.2km |
417 |
|
2972 |
15. |
19. |
60
|
Koutník Tomáš |
Jaroměř |
VSO-10 |
11:25:51 |
13:46:59 |
02:21:08 |
|
77.3km/h |
|
181.8km |
405 |
|
2099 |
21. |
20. |
I4
|
Zámečník Tomáš |
Zbraslavice |
VSO-10 |
11:20:43 |
13:43:12 |
02:22:29 |
|
76.1km/h |
|
180.8km |
390 |
|
2939 |
16. |
21. |
F8
|
Vondráček Jiří |
Kladno |
VSO-10 |
11:45:39 |
13:57:09 |
02:11:30 |
|
75.8km/h |
|
166.0km |
385 |
|
2691 |
18. |
22. |
OK
|
Kardosová Kateřina |
Kunovice |
Std. Cirrus |
11:48:31 |
|
|
|
|
|
111.0km |
118 |
|
1165 |
24. |
DNF. |
O@K
|
Hruška Jan |
České Budějovice |
PW 5 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1571 |
22. |
DNF. |
74
|
Vadász Radim |
Soběslav |
VSO-10 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1532 |
23. |
O@K - neletěl 74 - neletěl
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Radka Moravcová |
Ředitel soutěze: Martin Mezera |