Přihlášení piloti - Klubová třída
Přihlášení piloti - Kombinovaná třída
Startovní listina - Klubová třída
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Hofman Petr | 1984 | Praha-Letňany |
C1 |
MA |
|
D-8646 |
2 |
Ficnar Martin | 1971 | Šumperk |
M |
64 |
|
OK-8505 |
3 |
Schenk Zdeněk | 1972 | Hranice |
M |
SNK |
|
OK-3122 |
4 |
Motl Lubomír | 1985 | |
M |
G2 |
|
D-3126 |
5 |
Kutálek Antonín | 1943 | Zábřeh |
M |
GL |
|
OK-7262 |
6 |
Krejčiřík Radek » | 1991 | Hranice |
M |
XII |
|
D-6394 |
7 |
Bárta Josef | 1977 | Vysoké Mýto |
C2 |
56 |
|
D-7956 |
8 |
Louda Jan | 1986 | Hodkovice |
C1 |
AC |
|
OK-6493 |
9 |
Svoboda Petr | 1988 | Plzeň Letkov |
C1 |
2C |
|
D-0590 |
10 |
Frinta Tomáš | 1970 | Hodkovice |
C2 |
CF |
|
D-7980 |
11 |
Zelený Lubor | 1957 | Přibyslav |
C2 |
LZ |
|
OK-A631 |
12 |
Pláteník Jan | 1981 | Krnov |
M |
SX |
|
OK-7677 |
13 |
Hájek Vojtěch | 1987 | Mladá Boleslav |
C1 |
WT |
|
OK-0310 |
14 |
Mlejnek Jiří | 1984 | Mladá Boleslav |
C1 |
M |
|
OK-1591 |
15 |
Vavřín Jan | 1987 | Vysoké Mýto |
C2 |
IG |
|
D-0456 |
16 |
Barták Petr | 1984 | Plzeň-Letkov |
C1 |
SR |
|
D-2957 |
17 |
Řeřicha Pavel | 1967 | Moravská Třebová |
M |
LE |
|
OK-3300 |
18 |
Lešinger Michal | 1966 | Moravská Třebová |
M |
LL |
|
OK-9988 |
19 |
Hýbl Radek » | 1980 | Šumperk |
M |
R5 |
|
OK-3985 |
20 |
Schmidt Matouš | 1981 | Praha-Letňany |
C1 |
IMI |
|
D-0484 |
21 |
Zima Radek | 1978 | Hodkovice |
C2 |
XZ |
|
OK-4489 |
22 |
Červený Jan | 1984 | Jaroměř |
C2 |
EI |
|
OK-1469 |
23 |
Váňa Martin | 1979 | Vlašim |
C1 |
23 |
|
D-7398 |
24 |
Buryan Jaroslav | 1953 | Zábřeh |
M |
BC |
|
OK-8661 |
25 |
Šlemr Jiří | 1979 | Vysoké Mýto |
C2 |
WM |
|
D-2076 |
26 |
Borůvka Jan | 1984 | Jičín |
C2 |
XL |
|
OK-2781 |
27 |
Koďousek Michal | 1983 | Jaroměř |
C2 |
RI |
|
OK-2357 |
28 |
Marel Václav | 1974 | Jaroměř |
C2 |
SI |
|
D-2250 |
29 |
Šindelář Ondřej | 1979 | Mladá Boleslav |
C1 |
AH |
|
D-5909 |
30 |
Šafář Petr | 1978 | Ústí nad Orlicí |
C2 |
X |
|
OK-3306 |
31 |
Zahrádka Jan | 1981 | Strakonice |
C1 |
L3 |
|
OK-5602 |
32 |
Diepoldová Petra | 1978 | Vysoké Mýto |
C2 |
65 |
|
OK-0365 |
33 |
Švancara Marek | 1976 | GAC Benešov |
C1 |
H8 |
|
OK-3506 |
34 |
Papežíková Petra | 1989 | Hranice |
M |
HC |
|
OK-2966 |
35 |
Dvořák Michal | 1986 | Zbraslavice |
C1 |
XE |
|
OK-5310 |
36 |
Blatak Marek | 1969 | Šumperk |
M |
50 |
|
D-3754 |
37 |
Kříž Martin | 1968 | Přibyslav |
C2 |
BE |
|
OK-8656 |
38 |
Bubnová Olga | 1970 | Jihlava |
M |
IYD |
|
OK-4444 |
39 |
Hahn Radim | 1972 | Zábřeh |
M |
RH |
|
OK-2900 |
40 |
Koláček Petr | 1965 | Šumperk |
M |
BD |
|
SP-8002 |
41 |
Fík Michael | 1972 | Strakonice |
C1 |
AV |
|
OK-3712 |
42 |
Máca Vladimír | 1982 | Jihlava |
M |
62 |
|
OK-8502 |
43 |
Fryček Petr | 1960 | Most |
C2 |
F |
|
OK 3004 |
44 |
Krupička Michal | 1975 | Most |
C2 |
K |
|
OK-3005 |
45 |
Hartman Pavel | 1963 | Jaroměř |
C2 |
60 |
|
OK-7531 |
46 |
Rozhoň Petr | 1972 | Hosín |
C1 |
9 |
|
OK-6504 |
47 |
Hulmák Miloslav | 1963 | Hosín |
C1 |
HH |
|
OE-5331 |
48 |
Žák Václav | 1962 | GAC Benešov |
C1 |
99 |
|
OK-0600 |
49 |
Piskáček Martin » | 1991 | Beroun |
C1 |
75 |
|
D-0975 |
50 |
Kantor Jan | 1983 | Praha-Letňany |
C1 |
ALF |
|
D-7340 |
51 |
Novotný Antonín | 1972 | Holešov |
M |
84 |
|
OK-0784 |
52 |
Popovský Přemek | 1966 | Kyjov |
M |
90 |
|
OK-0690 |
53 |
Novotný Josef | 1983 | Přibyslav |
C2 |
3 |
|
OK-5628 |
54 |
Jiřičný Tomáš | 1981 | Hodkovice |
C2 |
XF |
|
OK-2287 |
55 |
Šmaha Jan | 1958 | Česká Lípa |
C2 |
CV |
|
OK-4301 |
56 |
Dupal Ondřej | 1966 | GAC Benešov |
C1 |
GT |
|
OK-1122 |
57 |
Dvořák Daniel | 1980 | Plzeň-Letkov |
C1 |
LD |
|
OK-0732 |
58 |
Bačina Josef | 1976 | Vysoké Mýto |
C2 |
VM |
|
OK-6901 |
59 |
Knotek Karel | 1961 | Soběslav |
C1 |
74 |
|
OK-9602 |
Startovní listina - Kombinovaná třída
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Pánek Petr | 1975 | Dvůr Králové |
C2 |
19 |
|
OK-9191 |
2 |
Steiger Jiří | 1969 | Olomouc |
M |
JS |
|
OK-5999 |
3 |
Sedláček Tomáš | 1972 | Zbraslavice |
C1 |
ZZ |
|
OK-7171 |
4 |
Rýdl Vít | 1969 | Turnovský AK |
C2 |
TD |
|
OK-9305 |
5 |
Vnouček Martin | 1972 | Vlašim |
C1 |
NX |
|
OK-9922 |
6 |
Valečko Slavomír | 1960 | Hranice |
M |
IYB |
|
OK-0138 |
7 |
Hotový Petr | 1958 | Česká Lípa |
|
HP |
|
OK-2222 |
8 |
Juračka Jaroslav | 1971 | Křižanov |
M |
LU |
|
OK-4114 |
9 |
Buryan Michal | 1977 | Zábřeh |
M |
Y9 |
|
D-9499 |
10 |
Bordovský Ondřej | 1983 | Krnov |
M |
SEX |
|
OK-1837 |
11 |
Zapletal David | 1970 | Mladá Boleslav |
C1 |
PUP |
|
OK-3086 |
12 |
Vančura František | 1966 | Hranice |
M |
6X |
|
D-8722 |
13 |
Vimr Jakub | 1975 | GAC Benešov |
C1 |
D2 |
|
OK-3303 |
14 |
Kupec Jiří | 1960 | Brno |
M |
7F |
|
OK-4610 |
15 |
Spilka Vladimír | 1940 | Hranice |
M |
AY |
|
OK-8602 |
16 |
Šíma Robert | 1980 | Jičín |
C2 |
TS |
|
D-KRWR |
17 |
Fořtová Soňa | 1980 | Jičín |
C2 |
I |
|
OK-8899 |
18 |
Borůvka Zdeněk | 1954 | Jičín |
C2 |
ZB |
|
OK-5326 |
Vlekaři
# |
Jméno |
Nar. |
Aeroklub |
Region |
Startovní č. |
Typ |
Imatrikulace |
1 |
Pilot AKVM | 1909 | Vysoké Mýto |
C2 |
Z-226MS |
|
OK-KNN |
2 |
Pilot AKCR | 1909 | Chrudim |
C2 |
Z-226MS |
|
OK-MQE |
3 |
Pilot Agroair | 1909 | Agroair |
C2 |
Z-226MS |
|
OK-MPO |
4 |
Pilot AKVM | 1909 | Agroair |
C2 |
Z-226MS |
|
OK-MPE |
5 |
Pilot AKVM | 1909 | Slavičín |
C2 |
Z-226AS |
|
OK-MHC |
6 |
Pilot Bemoair | 1909 | Bemoair |
C1 |
Maule M5 |
|
OK-ESM |
7 |
Pilot AKVM | 1909 | AeČR |
C2 |
L-60S |
|
OK-MTG |
8 |
Pilot AKSO | 1909 | Soběslav |
C1 |
Z-226MS |
|
OK-MQH |
9 |
Steigerová FlyCom | 19x | Olomouc |
M |
Z 526F |
|
OK-GIN |
10 |
Pilot AKHO | 1909 | Holešov |
M |
Z-726K |
|
OK-DRC |
11 |
Pilot AKMI | 1909 | Jeseník |
M |
Z-226MS |
|
OK-MFY |
Nominace: |
Řádná |
Volná |
Náhradník |
Cizinec |
|