Seznam členů ARČs, držitelů "Stříbrného plachtařského odznaku FAI", vydaného od roku 1961 do roku 1965 - část 1 ze 7
Aktualizován 1. února 2000
Přímý vstup do části 2, 3, 4, 5, 6 a 7
Číslo | Příjmení a jméno | Aeroklub | Číslo | Příjmení a jméno | Aeroklub | Číslo | Příjmení a jméno | Aeroklub | ||
1699 | CHVALKOVSKÝ Vlad. | Raná | 1700 | LUPÍNEK Jan | Raná | 1701 | ŘÍHA Vladimír | Havlíčkův Brod | ||
1702 | ŠVEC Jiří | Havlíčkův Brod | 1703 | SOLIL Vladimír | Vysoké Mýto | 1704 | JOKEŠ Jiří | Mor. Třebová | ||
1705 | KÁRNÍK Václav | Chotěboř | 1706 | NOVÁK Ludvík | Nové Město | 1707 | KNAPOVÁ Stanislava | Mor. Třebová | ||
1708 | GABRIEL Oldřich | Jaroměř | 1709 | MAŠEK Jan | Vysoké Mýto | 1710 | LEJSEK Jiří | Vysoké Mýto | ||
1711 | MEISSNER Josef | Vysoké Mýto | 1712 | KORBUT Stanislav | Havl. Brod | 1713 | BARTOŠ Luděk | Praha | ||
1714 | ČERVENKOVÁ Hana | Trenčín | 1715 | CVILINK Zdeněk | Brno | 1716 | ||||
1717 | SVOBODA Petr | Brno | 1718 | TOMANA Pavel | Brno | 1719 | SOVA František | Plzeň | ||
1720 | VOSEJPKA Jan | Plzeň | 1721 | LEBEDA Oldřich | Plzeň | 1722 | PROKŮPEK Miloš | Č. Budějovice | ||
1723 | MASAŘ František | Č. Budějovice | 1724 | VLK Milan | Č. Budějovice | 1725 | HITERHOLZ Jan | Č. Budějovice | ||
1726 | MÁLKOVÁ Marie | Raná | 1727 | BEYTLER Rudolf | Česká Lípa | 1728 | JELÍNEK Tomáš | Hradčany | ||
1729 | NECHANICKÝ Jaroš | Brandýs | 1730 | ŠTEFANOVÁ Marie | Mělník | 1731 | DOLEJŠÍ Boleslav | Slaný | ||
1732 | CZIHALOVÁ Jana | Spišská N. Ves | 1733 | FRNČO Ján | Košice | 1734 | HREŇKO Rudolf | Košice | ||
1735 | FRIČ Tomáš | Košice | 1736 | KRUČKO Ladislav | Košice | 1737 | HRITZ Milan | Spišská N. Ves | ||
1738 | DOLEŽAL František | Medlánky | 1739 | VEČEŘA Karel | Brno | 1740 | BAUMGARTNER Jan | Brno | ||
1741 | ČECH Otakar | Brno | 1742 | SMRČKA Jaroslav | Č. Budějovice | 1743 | VLK Jan | Tábor | ||
1744 | ŠNÁBL Antonín | Kladno | 1745 | VLČEK Pavel | Kladno | 1746 | VANĚČEK Milan | Praha-město | ||
1747 | NOVÝ Vladimír | Karlovy Vary | 1748 | KOCÁNEK Jiří | Karlovy Vary | 1749 | ŠEPS Stanislav | Karlovy Vary | ||
1750 | PEKAŘ Vladimír | Plzeň | 1751 | MATĚJOVSKÝ Josef | Plzeň | 1752 | KOŽÍŠEK Jiří | Plzeň | ||
1753 | ERHARD Václav | Plzeň | 1754 | HANZA Zdeněk | Plzeň | 1755 | PŮTA Pavel | Plzeň | ||
1756 | ŠIML Jan | Plzeň | 1757 | BLABOL Jiří | Rokycany | 1758 | ŠEBESTA Ladislav | Plzeň | ||
1759 | PAVLÁT Rudolf | Jindř. Hradec | 1760 | SMEJKAL Zdeněk | Letňany | 1761 | HUDSKÝ Miloš | Točná | ||
1762 | SLAVÍK Karel | Mělník | 1763 | MARCIÁNOVÁ Miloslava | Mělník | 1764 | ŠTURC Miloslav | Benešov | ||
1765 | ROTT Antonín | Plasy | 1766 | BROLÍK Leo | Dvůr Králové | 1767 | DRAHOTSKÝ Jiří | Dvůr Králové | ||
1768 | MATAŠE Ladislav | Dvůr Králové | 1769 | PLECHÁČ Josef | Hronov | 1770 | MASLIKIEWICZ Jiří | Hronov | ||
1771 | ŠTEFKA Bohumil | Chotěboř | 1772 | ŽÁK Jaromír | Chotěboř | 1773 | KLEMÁK Václav | Jaroměř | ||
1774 | KUTÝ Oldřich | Mor. Třebová | 1775 | CHLÁDEK Bohuslav | Strakonice | 1776 | DOKTOR Petr | Hosín | ||
1777 | WEINZETEL Peter | Soběslav | 1778 | CHALACHÁN Juraj | Soběslav | 1779 | VENCL Miroslav | Brno-Medlánky | ||
1780 | KOMÍNEK Alois | Medlánky | 1781 | ŠAFAŘÍKOVÁ Markéta | Medlánky | 1782 | GLIVICKÝ Alois | Trenčín | ||
1783 | HORÁČEK Juraj | Trenčín | 1784 | KAJNAR Oldřich | Trenčín | 1785 | KOBZA Ladislav | Trenčín | ||
1786 | KUNÍK Ján | Trenčín | 1787 | PERTHEN Erich | Trenčín | 1788 | TVRDOŇ Michal | Trenčín | ||
1789 | HEVIANEK František | 1790 | ŠTEFÁNEK Jan | Strunkovice | 1791 | ČEPIČKA Ladislav | Strunkovice | |||
1792 | MÁRA Václav | Strunkovice | 1793 | RATAJ Vladimír | Písek | 1794 | HLAVÁČEK Arnošt | Roudnice | ||
1795 | VONDROUŠ Vlastimil | Hořice | 1796 | HAVEL Vlasta | Hr. Králové | 1797 | KLÍMA Tomislav | Přibyslav | ||
1798 | KOVÁŘ Jiří | Vysoké Mýto | 1799 | SPONAR Josef | Vysoké Mýto | 1800 | SODOMKA Miroslav | Vysoké Mýto | ||
1801 | KOLOUCH Antonín | Křižanov | 1802 | MIKOŠKA František | Gottwaldov | 1803 | ORLITOVÁ Ludmila | Gottwaldov |
Pro pokračování do části 2 klikněte zde