#
|
Body
|
SČ
|
Pilot
|
Klub
|
Kluzák
|
03. 07.
|
05. 07.
|
06. 07.
|
13. 07.
|
14. 07.
|
1
|
2247
|
KSS
|
Marek Kornec kopiloti
|
Dvůr Králové nad Labem
|
SZD-50-3 Puchacz dvojí
|
4
|
(772)
|
7
|
(173)
|
4
|
(683)
|
2
|
(316)
|
2
|
(303)
|
2
|
2188
|
KA
|
Sluka Wolfgang
|
Liberec
|
Std. Cirrus
|
5
|
(743)
|
2
|
(216)
|
9
|
(604)
|
1
|
(346)
|
7
|
(279)
|
3
|
2170
|
78
|
Dvořák Milan
|
Liberec
|
VSO-10
|
2
|
(779)
|
11
|
(86)
|
2
|
(714)
|
5
|
(311)
|
6
|
(280)
|
4
|
2092
|
V2
|
Šíma Jaroslav
|
Chomutov
|
G-104 Speed Astir II
|
1
|
(783)
|
14
|
(51)
|
6
|
(661)
|
3
|
(313)
|
5
|
(284)
|
5
|
2039
|
VE
|
Derda Pavel
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Cirrus VTC
|
8
|
(637)
|
1
|
(220)
|
7
|
(652)
|
3
|
(313)
|
10
|
(217)
|
6
|
1894
|
C5
|
Tejnora David
|
Kolín
|
VSO-10
|
2
|
(779)
|
4
|
(177)
|
5
|
(674)
|
7
|
(264)
|
21
|
(0)
|
7
|
1864
|
LH
|
Svoboda Pavel
|
Letňany
|
Discus b
|
6
|
(668)
|
12
|
(82)
|
3
|
(687)
|
12
|
(138)
|
4
|
(289)
|
8
|
1546
|
IH
|
Hybner Petr
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
15
|
(483)
|
3
|
(202)
|
13
|
(476)
|
8
|
(251)
|
11
|
(134)
|
9
|
1500
|
NZ
|
Žižkovský Nikola
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-104 Speed Astir II b
|
21
|
(64)
|
10
|
(118)
|
1
|
(715)
|
5
|
(311)
|
3
|
(292)
|
10
|
1307
|
VS
|
Böhm Zdeněk
|
Kolín
|
SZD-48 Jantar std. 2 (3)
|
10
|
(613)
|
18
|
(39)
|
12
|
(525)
|
13
|
(130)
|
21
|
(0)
|
11
|
1288
|
LB
|
Hybner Jan
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
9
|
(615)
|
4
|
(177)
|
20
|
(17)
|
8
|
(251)
|
9
|
(228)
|
12
|
1284
|
2W
|
Radmila Horáček Fiľakovská Josef Horáček
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Cirrus VTC
|
13
|
(515)
|
13
|
(78)
|
11
|
(593)
|
17
|
(0)
|
13
|
(98)
|
13
|
1280
|
WW
|
Domanski Wojciech
|
KSS Nowy Targ
|
LS-4
|
23
|
(0)
|
9
|
(151)
|
10
|
(603)
|
8
|
(251)
|
8
|
(275)
|
14
|
1020
|
Fili
|
Bendkowski Ryszard
|
Warszawa
|
SZD-48 Jantar std. 2 (3)
|
7
|
(661)
|
15
|
(50)
|
17
|
(233)
|
17
|
(0)
|
16
|
(76)
|
15
|
920
|
AJ
|
Aleksander Jedrosz Zbigniew Oborowski
|
Jelenia Góra
|
Centrair C-101A,B Pegase
|
23
|
(0)
|
24
|
(0)
|
8
|
(605)
|
17
|
(0)
|
1
|
(315)
|
16
|
882
|
KE
|
Ertl Karel
|
Letecký klub Břeclav
|
TST-10M Atlas
|
14
|
(506)
|
18
|
(39)
|
14
|
(310)
|
17
|
(0)
|
18
|
(27)
|
17
|
832
|
IZZ
|
Zatyková Jarmila
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-102 Astir cs
|
11
|
(542)
|
20
|
(37)
|
21
|
(15)
|
11
|
(141)
|
14
|
(97)
|
18
|
736
|
SW
|
Horký Jan
|
Medlánky
|
ASW-15
|
16
|
(427)
|
21
|
(1)
|
15
|
(259)
|
17
|
(0)
|
17
|
(49)
|
19
|
599
|
N5
|
Mikolajczyk Jerzy
|
AZM Plock
|
DG-300 WL
|
18
|
(283)
|
8
|
(169)
|
18
|
(147)
|
17
|
(0)
|
21
|
(0)
|
20
|
565
|
BT
|
Řepka Jan
|
Liberec
|
ASW-15B
|
12
|
(525)
|
17
|
(40)
|
22
|
(0)
|
17
|
(0)
|
21
|
(0)
|
21
|
443
|
JD
|
Kejř Petr
|
Kralupy nad Vltavou
|
Discus b
|
19
|
(183)
|
21
|
(1)
|
16
|
(235)
|
16
|
(6)
|
19
|
(18)
|
22
|
431
|
UY
|
Retamozová Petra
|
Kralupy nad Vltavou
|
Std. Cirrus
|
16
|
(427)
|
21
|
(1)
|
22
|
(0)
|
17
|
(0)
|
20
|
(3)
|
23
|
395
|
RD
|
Romuald Dorofieczyk Krzystof Kostka
|
Jelenia Góra
|
SZD-41A Jantar std.
|
22
|
(25)
|
6
|
(176)
|
22
|
(0)
|
14
|
(115)
|
15
|
(79)
|
24
|
272
|
VT
|
Jiří Donát kopiloti
|
Chrudim
|
G-103 Twin Basic dvojí
|
20
|
(73)
|
16
|
(48)
|
22
|
(0)
|
15
|
(27)
|
12
|
(124)
|
25
|
31
|
77
|
Hampl Vladimír
|
Dvůr Králové nad Labem
|
G-102 Astir cs 77
|
23
|
(0)
|
24
|
(0)
|
19
|
(31)
|
17
|
(0)
|
21
|
(0)
|
26
|
0
|
FD
|
Lonský Petr
|
Toužim
|
Std. Cirrus
|
23
|
(0)
|
24
|
(0)
|
22
|
(0)
|
17
|
(0)
|
21
|
(0)
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda
|
Ředitel soutěze: Petr Pánek
|