5, 14. 07. 2017, Oficiální výsledky
|
Soutěžní úloha
|
001 KOCBERE SILO - 151 STARA PAKA NADRAZI - 284 NP LUKAVICE - 117 NACHOD ZAMEK - 000 DVUR KRALOVE MARKER
|
Délka úlohy: 141,6km
|
Maximum Points: 458, Day factor = 0,688, N = 20, n1 = 11, n2 = 10
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
AJ
|
Aleksander Jedrosz Zbigniew Oborowski
|
Jelenia Góra
|
Centrair C-101A,B Pegase
|
13:01:09
|
14:44:43
|
01:43:34
|
|
82.1 km/h
|
|
141.6 km
|
315
|
|
920
|
15.
|
2.
|
KSS
|
Marek Kornec kopiloti
|
Dvůr Králové nad Labem
|
SZD-50-3 Puchacz dvojí
|
12:53:25
|
15:02:37
|
02:09:12
|
|
65.8 km/h
|
|
141.6 km
|
303
|
|
2247
|
1.
|
3.
|
NZ
|
Žižkovský Nikola
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-104 Speed Astir II b
|
12:45:53
|
14:35:23
|
01:49:30
|
|
77.6 km/h
|
|
141.6 km
|
292
|
|
1500
|
9.
|
4.
|
LH
|
Svoboda Pavel
|
Letňany
|
Discus b
|
12:47:34
|
14:35:59
|
01:48:25
|
|
78.4 km/h
|
|
141.6 km
|
289
|
|
1864
|
7.
|
5.
|
V2
|
Šíma Jaroslav
|
Chomutov
|
G-104 Speed Astir II
|
13:01:15
|
14:54:01
|
01:52:46
|
|
75.4 km/h
|
|
141.6 km
|
284
|
|
2092
|
4.
|
6.
|
78
|
Dvořák Milan
|
Liberec
|
VSO-10
|
12:44:44
|
14:47:52
|
02:03:08
|
|
69.0 km/h
|
|
141.6 km
|
280
|
|
2170
|
3.
|
7.
|
KA
|
Sluka Wolfgang
|
Liberec
|
Std. Cirrus
|
12:44:00
|
14:43:10
|
01:59:10
|
|
71.3 km/h
|
|
141.6 km
|
279
|
|
2188
|
2.
|
8.
|
WW
|
Domanski Wojciech
|
KSS Nowy Targ
|
LS-4
|
12:37:55
|
14:34:52
|
01:56:57
|
|
72.7 km/h
|
|
141.6 km
|
275
|
|
1280
|
13.
|
9.
|
LB
|
Hybner Jan
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
12:41:39
|
14:55:11
|
02:13:32
|
|
63.6 km/h
|
|
141.6 km
|
228
|
|
1288
|
11.
|
10.
|
VE
|
Derda Pavel
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Cirrus VTC
|
12:39:47
|
14:42:45
|
02:02:58
|
|
69.1 km/h
|
|
141.6 km
|
217
|
50
|
2039
|
5.
|
11.
|
IH
|
Hybner Petr
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
12:44:47
|
|
|
|
|
|
115.9 km
|
134
|
|
1546
|
8.
|
12.
|
VT
|
Jiří Donát kopiloti
|
Chrudim
|
G-103 Twin Basic dvojí
|
12:40:16
|
|
|
|
|
|
91.9 km
|
124
|
|
272
|
24.
|
13.
|
2W
|
Radmila Horáček Fiľakovská Josef Horáček
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Cirrus VTC
|
12:45:10
|
|
|
|
|
|
79.0 km
|
98
|
|
1284
|
12.
|
14.
|
IZZ
|
Zatyková Jarmila
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-102 Astir cs
|
12:45:47
|
|
|
|
|
|
74.5 km
|
97
|
|
832
|
17.
|
15.
|
RD
|
Romuald Dorofieczyk Krzystof Kostka
|
Jelenia Góra
|
SZD-41A Jantar std.
|
12:46:05
|
|
|
|
|
|
63.7 km
|
79
|
|
395
|
23.
|
16.
|
Fili
|
Bendkowski Ryszard
|
Warszawa
|
SZD-48 Jantar std. 2 (3)
|
12:59:42
|
|
|
|
|
|
60.9 km
|
76
|
|
1020
|
14.
|
17.
|
SW
|
Horký Jan
|
Medlánky
|
ASW-15
|
13:42:22
|
|
|
|
|
|
38.1 km
|
49
|
|
736
|
18.
|
18.
|
KE
|
Ertl Karel
|
Letecký klub Břeclav
|
TST-10M Atlas
|
13:05:51
|
|
|
|
|
|
20.5 km
|
27
|
|
882
|
16.
|
19.
|
JD
|
Kejř Petr
|
Kralupy nad Vltavou
|
Discus b
|
13:07:59
|
|
|
|
|
|
15.1 km
|
18
|
|
443
|
21.
|
20.
|
UY
|
Retamozová Petra
|
Kralupy nad Vltavou
|
Std. Cirrus
|
13:10:54
|
|
|
|
|
|
2.1 km
|
3
|
|
431
|
22.
|
DNF.
|
VS
|
Böhm Zdeněk
|
Kolín
|
SZD-48 Jantar std. 2 (3)
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1307
|
10.
|
DNF.
|
77
|
Hampl Vladimír
|
Dvůr Králové nad Labem
|
G-102 Astir cs 77
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
31
|
25.
|
DNF.
|
FD
|
Lonský Petr
|
Toužim
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
0
|
26.
|
DNF.
|
N5
|
Mikolajczyk Jerzy
|
AZM Plock
|
DG-300 WL
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
599
|
19.
|
DNF.
|
BT
|
Řepka Jan
|
Liberec
|
ASW-15B
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
565
|
20.
|
DNF.
|
C5
|
Tejnora David
|
Kolín
|
VSO-10
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1894
|
6.
|
VE - Penalizace: Otočný bod 117 Náchod zámek otočen do 1 km.
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda
|
Ředitel soutěže: Petr Pánek
|
|
|
Vydáno dne 15. 7. 2017 v 1:00 hod.
|