5, 04. 07. 2015, Oficiální výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 02hod. 15min.
|
01 KOCBERE SILO - 04 ALBRECHTICE U FRYDL. SILNIC.PROPUSTEK - F9 TEPLICE NAD METUJI ZEL MOST - 07 BILY POTOK POD SMRKEM - 00 DVUR KRALOVE MARKER
|
Délka úlohy: 119,0km/480,3km (298,0km)
|
Maximum Points: 714, Day factor = 1,000, N = 31, n1 = 30, n2 = 24
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
NO
|
Hotový Petr
|
Česká Lípa
|
ASW-19B
|
15:08:16
|
17:25:23
|
02:17:07
|
|
102.8 km/h
|
|
235.0 km
|
714
|
|
3734
|
1.
|
2.
|
IQ
|
Hynek Lukáš
|
Dvůr Králové nad Labem
|
DG-200 /17m (voda)
|
15:08:22
|
17:27:38
|
02:19:16
|
|
111.9 km/h
|
|
259.7 km
|
710
|
|
3407
|
3.
|
3.
|
AS
|
Sznajder Andrzej
|
Leszno
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
15:02:56
|
17:25:55
|
02:22:59
|
|
96.5 km/h
|
|
229.9 km
|
649
|
|
2213
|
17.
|
4.
|
DJ
|
Deršák Jan
|
Kralupy nad Vltavou
|
HpH 304cz /17,4m (voda)
|
15:14:57
|
17:31:12
|
02:16:15
|
|
107.3 km/h
|
|
243.6 km
|
637
|
|
2319
|
15.
|
5.
|
W8
|
Vepřeková Jana
|
Dvůr Králové nad Labem
|
LS-8b /15m (voda)
|
15:06:16
|
17:19:11
|
02:12:55
|
|
106.2 km/h
|
|
238.8 km
|
632
|
|
3701
|
2.
|
6.
|
AKR
|
Bahyrycz Pawel
|
Kraków
|
SZD-48 Jantar std. 2
|
15:05:50
|
17:18:24
|
02:12:34
|
|
94.8 km/h
|
|
213.3 km
|
631
|
|
1916
|
18.
|
7.
|
ZB
|
Borůvka Zdeněk
|
Jičín
|
LS-8b,t /15m (voda)
|
15:06:11
|
17:22:08
|
02:15:57
|
|
105.6 km/h
|
|
239.3 km
|
627
|
|
3097
|
4.
|
8.
|
MS
|
Mikolajczyk Jerzy
|
AZM
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
15:02:25
|
17:18:32
|
02:16:07
|
|
93.7 km/h
|
|
212.5 km
|
618
|
|
1801
|
20.
|
9.
|
78
|
Dvořák Milan
|
Liberec
|
VSO-10
|
15:06:51
|
17:35:01
|
02:28:10
|
|
87.3 km/h
|
|
215.6 km
|
598
|
|
3092
|
6.
|
10.
|
AC
|
Cicvárek Martin
|
Liberec
|
DG-400 /17m
|
15:06:56
|
17:30:13
|
02:23:17
|
|
97.5 km/h
|
|
232.8 km
|
575
|
|
2584
|
12.
|
11.
|
III
|
Doubek Petr
|
Kralupy nad Vltavou
|
ASW-20CL /16,59m
|
15:04:35
|
17:21:14
|
02:16:39
|
|
99.2 km/h
|
|
225.9 km
|
573
|
|
2929
|
7.
|
12.
|
R9
|
Zajíc Petr
|
Liberec
|
LS-3 /15m
|
15:07:05
|
17:27:16
|
02:20:11
|
|
93.4 km/h
|
|
218.1 km
|
572
|
|
2526
|
13.
|
13.
|
PB
|
Lonský Petr
|
Toužim
|
G-102 Astir cs
|
15:03:09
|
17:31:23
|
02:28:14
|
|
84.7 km/h
|
|
209.3 km
|
566
|
|
1659
|
22.
|
14.
|
60
|
Krecbach Ladislav
|
Jaroměř
|
VSO-10
|
15:02:28
|
17:36:13
|
02:33:45
|
|
84.1 km/h
|
|
215.4 km
|
561
|
|
2241
|
16.
|
15.
|
VV
|
Meisner Milan
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Ventus c /17,6m (voda)
|
15:06:06
|
17:23:15
|
02:17:09
|
|
102.8 km/h
|
|
235.0 km
|
553
|
|
2826
|
9.
|
16.
|
KA
|
Sluka Wolfgang
|
Liberec
|
Std. Cirrus
|
15:15:22
|
17:54:39
|
02:39:17
|
|
84.2 km/h
|
|
223.4 km
|
528
|
|
3094
|
5.
|
17.
|
V2
|
Šíma Jaroslav
|
Chomutov
|
G-104 Speed Astir II b
|
15:08:00
|
17:38:25
|
02:30:25
|
|
84.0 km/h
|
|
210.6 km
|
492
|
|
2412
|
14.
|
18.
|
LB
|
Hybner Jan
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
15:11:47
|
17:19:53
|
02:08:06
|
|
86.2 km/h
|
|
193.9 km
|
470
|
|
2760
|
10.
|
19.
|
LH
|
Svoboda Pavel
|
Letňany
|
Discus b
|
15:01:49
|
17:29:01
|
02:27:12
|
|
80.8 km/h
|
|
198.3 km
|
441
|
|
2867
|
8.
|
20.
|
IH
|
Hybner Petr
|
Liberec
|
HpH 304cz /17,4m
|
15:04:10
|
17:30:07
|
02:25:57
|
|
82.0 km/h
|
|
199.4 km
|
411
|
|
2642
|
11.
|
21.
|
I
|
Kusmierski Pawel
|
Kraków
|
SZD-36 Cobra 15
|
15:03:03
|
16:58:57
|
01:55:54
|
|
70.7 km/h
|
|
159.1 km
|
400
|
|
1479
|
26.
|
22.
|
AJ
|
Jedrosz Aleksander
|
Jelenia Góra
|
SZD-23 Foka 4A
|
15:36:28
|
18:17:58
|
02:41:30
|
|
63.2 km/h
|
|
170.2 km
|
373
|
|
1208
|
28.
|
23.
|
TT
|
Mazur Franciszek
|
Zielona Góra
|
Pik-20B
|
15:15:15
|
17:34:21
|
02:19:06
|
|
71.6 km/h
|
|
166.0 km
|
371
|
|
1860
|
19.
|
24.
|
77
|
Hampl Vladimír
|
Dvůr Králové nad Labem
|
G-102 Astir cs 77
|
15:26:02
|
17:40:52
|
02:14:50
|
|
67.1 km/h
|
|
150.9 km
|
365
|
|
663
|
32.
|
25.
|
ST
|
Tanglmajer Slavomír
|
Chomutov
|
DG-400 /17m
|
15:07:58
|
17:48:47
|
02:40:49
|
|
69.6 km/h
|
|
186.6 km
|
346
|
|
1475
|
27.
|
25.
|
JM
|
Wolosowicz Leszek
|
Lublin/KSS
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
15:12:44
|
17:49:43
|
02:36:59
|
|
65.2 km/h
|
|
170.6 km
|
346
|
|
1736
|
21.
|
25.
|
IZZ
|
Zatyková Jarmila
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-102 Astir cs
|
15:08:28
|
17:31:18
|
02:22:50
|
|
59.7 km/h
|
|
142.2 km
|
346
|
|
1570
|
25.
|
25.
|
L0
|
Terrich Jan
|
Liberec
|
VSO-10
|
15:03:37
|
16:50:19
|
01:46:42
|
|
59.0 km/h
|
|
132.7 km
|
346
|
|
896
|
30.
|
25.
|
VI
|
Bohm Zdeněk
|
Kolín
|
G-102 Astir cs
|
15:04:41
|
17:25:41
|
02:21:00
|
|
56.0 km/h
|
|
131.7 km
|
346
|
|
804
|
31.
|
30.
|
Filip
|
Bendkowski Ryszard
|
Warszawa/KSS
|
SZD-48 Jantar std. 2
|
15:07:10
|
|
|
|
|
|
212.9 km
|
310
|
|
1620
|
23.
|
31.
|
VS
|
Sehnal Václav
|
Kolín
|
SZD-48 Jantar std. 2 WL
|
15:08:02
|
|
|
|
|
|
26.3 km
|
37
|
|
1611
|
24.
|
DNF.
|
V4
|
Dabrowska Renata
|
Šwidnik
|
LS-4
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
917
|
29.
|
DNF.
|
AJG
|
Kostka Krzysztof
|
Jelenia Góra
|
SZD-41A Jantar std.
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
437
|
33.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda
|
Ředitel soutěže: Jiří Pešta
|
|
|
Vydáno dne 6. 7. 2015 v 8:00 hod.
|