3, 02. 07. 2015, Oficiální výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 03hod. 15min.
|
01 KOCBERE SILO - N2 ZAWIDOW NADRAZI - 68 LKBR BROUMOV - 04 ALBRECHTICE U FRYDL. SILNIC.PROPUSTEK - 00 DVUR KRALOVE MARKER
|
Délka úlohy: 168,2km/562,6km (364,3km)
|
Maximum Points: 934, Day factor = 0,833, N = 33, n1 = 22, n2 = 12
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
W8
|
Vepřeková Jana
|
Dvůr Králové nad Labem
|
LS-8b /15m (voda)
|
14:12:11
|
17:22:45
|
03:10:34
|
|
81.3 km/h
|
|
264.3 km
|
778
|
|
2269
|
1.
|
2.
|
NO
|
Hotový Petr
|
Česká Lípa
|
ASW-19B
|
14:14:56
|
18:09:44
|
03:54:48
|
|
68.0 km/h
|
|
266.2 km
|
740
|
|
2220
|
2.
|
3.
|
KA
|
Sluka Wolfgang
|
Liberec
|
Std. Cirrus
|
13:59:10
|
17:20:57
|
03:21:47
|
|
65.3 km/h
|
|
219.8 km
|
727
|
|
2127
|
3.
|
4.
|
60
|
Krecbach Ladislav
|
Jaroměř
|
VSO-10
|
13:50:01
|
17:24:27
|
03:34:26
|
|
62.5 km/h
|
|
223.3 km
|
723
|
|
1091
|
17.
|
5.
|
IQ
|
Hynek Lukáš
|
Dvůr Králové nad Labem
|
DG-200 /17m (voda)
|
13:55:40
|
17:22:59
|
03:27:19
|
|
67.9 km/h
|
|
234.6 km
|
695
|
|
1987
|
4.
|
6.
|
TT
|
Mazur Franciszek
|
Zielona Góra
|
Pik-20B
|
14:17:49
|
16:44:42
|
02:26:53
|
|
61.2 km/h
|
|
198.8 km
|
682
|
|
751
|
23.
|
7.
|
R9
|
Zajíc Petr
|
Liberec
|
LS-3 /15m
|
14:02:47
|
17:37:33
|
03:34:46
|
|
61.1 km/h
|
|
218.8 km
|
667
|
|
1474
|
12.
|
8.
|
LB
|
Hybner Jan
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
14:07:53
|
17:35:42
|
03:27:49
|
|
62.5 km/h
|
|
216.3 km
|
663
|
|
1851
|
8.
|
9.
|
78
|
Dvořák Milan
|
Liberec
|
VSO-10
|
14:10:44
|
17:02:45
|
02:52:01
|
|
54.2 km/h
|
|
176.3 km
|
656
|
|
1906
|
6.
|
10.
|
LH
|
Svoboda Pavel
|
Letňany
|
Discus b
|
13:55:49
|
17:14:51
|
03:19:02
|
|
56.6 km/h
|
|
187.7 km
|
633
|
|
1922
|
5.
|
11.
|
III
|
Doubek Petr
|
Kralupy nad Vltavou
|
ASW-20CL /16,59m
|
13:55:06
|
17:33:29
|
03:38:23
|
|
58.6 km/h
|
|
213.2 km
|
623
|
|
1879
|
7.
|
12.
|
IH
|
Hybner Petr
|
Liberec
|
HpH 304cz /17,4m
|
13:57:26
|
17:04:25
|
03:06:59
|
|
57.3 km/h
|
|
186.1 km
|
617
|
|
1777
|
9.
|
13.
|
ZB
|
Borůvka Zdeněk
|
Jičín
|
LS-8b,t /15m (voda)
|
14:12:24
|
|
|
|
|
|
185.2 km
|
368
|
|
1684
|
10.
|
14.
|
I
|
Kusmierski Pawel
|
Kraków
|
SZD-36 Cobra 15
|
13:57:36
|
|
|
|
|
|
155.8 km
|
359
|
|
584
|
28.
|
15.
|
VS
|
Sehnal Václav
|
Kolín
|
SZD-48 Jantar std. 2 WL
|
14:11:04
|
|
|
|
|
|
148.4 km
|
321
|
|
1135
|
15.
|
16.
|
V2
|
Šíma Jaroslav
|
Chomutov
|
G-104 Speed Astir II b
|
14:17:35
|
|
|
|
|
|
146.6 km
|
317
|
|
1447
|
13.
|
17.
|
VV
|
Meisner Milan
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Ventus c /17,6m (voda)
|
14:12:29
|
|
|
|
|
|
167.3 km
|
316
|
|
1606
|
11.
|
18.
|
DJ
|
Deršák Jan
|
Kralupy nad Vltavou
|
HpH 304cz /17,4m (voda)
|
14:01:52
|
|
|
|
|
|
156.4 km
|
309
|
|
1123
|
16.
|
19.
|
Filip
|
Bendkowski Ryszard
|
Warszawa/KSS
|
SZD-48 Jantar std. 2
|
14:12:23
|
|
|
|
|
|
121.2 km
|
269
|
|
871
|
20.
|
20.
|
IZZ
|
Zatyková Jarmila
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-102 Astir cs
|
14:02:06
|
|
|
|
|
|
106.1 km
|
247
|
|
785
|
22.
|
21.
|
AJG
|
Kostka Krzysztof
|
Jelenia Góra
|
SZD-41A Jantar std.
|
13:59:15
|
|
|
|
|
|
108.8 km
|
242
|
|
437
|
30.
|
22.
|
AC
|
Cicvárek Martin
|
Liberec
|
DG-400 /17m
|
14:13:53
|
|
|
|
|
|
110.7 km
|
226
|
|
1332
|
14.
|
23.
|
V4
|
Dabrowska Renata
|
Šwidnik
|
LS-4
|
14:44:32
|
|
|
|
|
|
43.8 km
|
95
|
|
917
|
18.
|
24.
|
AJ
|
Jedrosz Aleksander
|
Jelenia Góra
|
SZD-23 Foka 4A
|
13:42:43
|
|
|
|
|
|
33.2 km
|
83
|
|
396
|
32.
|
25.
|
PB
|
Lonský Petr
|
Toužim
|
G-102 Astir cs
|
13:41:13
|
|
|
|
|
|
31.4 km
|
73
|
|
654
|
25.
|
26.
|
MS
|
Mikolajczyk Jerzy
|
AZM
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
13:54:07
|
|
|
|
|
|
31.4 km
|
70
|
|
624
|
27.
|
27.
|
AKR
|
Bahyrycz Pawel
|
Kraków
|
SZD-48 Jantar std. 2
|
14:49:18
|
|
|
|
|
|
30.9 km
|
69
|
|
657
|
24.
|
28.
|
L0
|
Terrich Jan
|
Liberec
|
VSO-10
|
13:48:51
|
|
|
|
|
|
29.0 km
|
68
|
|
534
|
29.
|
29.
|
VI
|
Bohm Zdeněk
|
Kolín
|
G-102 Astir cs
|
13:44:08
|
|
|
|
|
|
28.0 km
|
65
|
|
417
|
31.
|
30.
|
JM
|
Wolosowicz Leszek
|
Lublin/KSS
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
15:22:35
|
|
|
|
|
|
28.2 km
|
63
|
|
910
|
19.
|
31.
|
AS
|
Sznajder Andrzej
|
Leszno
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
13:54:14
|
|
|
|
|
|
28.0 km
|
62
|
|
854
|
21.
|
32.
|
ST
|
Tanglmajer Slavomír
|
Chomutov
|
DG-400 /17m
|
14:36:15
|
|
|
|
|
|
28.2 km
|
59
|
|
649
|
26.
|
33.
|
77
|
Hampl Vladimír
|
Dvůr Králové nad Labem
|
G-102 Astir cs 77
|
14:11:52
|
|
|
|
|
|
8.7 km
|
20
|
|
281
|
33.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda
|
Ředitel soutěže: Jiří Pešta
|
|
|
Vydáno dne 4. 7. 2015 v 8:00 hod.
|