2, 01. 07. 2015, Oficiální výsledky
|
Soutěžní úloha
|
00 DVUR KRALOVE MARKER - F8 TANVALD NADRAZI - F1 STARE MESTO POD KR. SN.NADRAZI - 42 JESTED TV VYS - 00 DVUR KRALOVE MARKER
|
Délka úlohy: 404,7km
|
Maximum Points: 1000, Day factor = 1,000, N = 33, n1 = 30, n2 = 16
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
W8
|
Vepřeková Jana
|
Dvůr Králové nad Labem
|
LS-8b /15m (voda)
|
12:11:30
|
16:20:57
|
04:09:27
|
|
97.3 km/h
|
|
404.7 km
|
1000
|
|
1491
|
1.
|
2.
|
NO
|
Hotový Petr
|
Česká Lípa
|
ASW-19B
|
12:44:20
|
17:26:41
|
04:42:21
|
|
86.0 km/h
|
|
404.7 km
|
985
|
|
1480
|
2.
|
3.
|
KA
|
Sluka Wolfgang
|
Liberec
|
Std. Cirrus
|
12:02:48
|
17:21:46
|
05:18:58
|
|
76.1 km/h
|
|
404.7 km
|
889
|
|
1400
|
3.
|
4.
|
ZB
|
Borůvka Zdeněk
|
Jičín
|
LS-8b,t /15m (voda)
|
12:11:28
|
16:54:20
|
04:42:52
|
|
85.8 km/h
|
|
404.7 km
|
885
|
|
1316
|
4.
|
5.
|
LH
|
Svoboda Pavel
|
Letňany
|
Discus b
|
12:06:01
|
17:16:01
|
05:10:00
|
|
78.3 km/h
|
|
404.7 km
|
864
|
|
1289
|
7.
|
6.
|
78
|
Dvořák Milan
|
Liberec
|
VSO-10
|
12:07:14
|
18:02:26
|
05:55:12
|
|
68.4 km/h
|
|
404.7 km
|
830
|
|
1250
|
9.
|
7.
|
III
|
Doubek Petr
|
Kralupy nad Vltavou
|
ASW-20CL /16,59m
|
12:07:08
|
17:15:52
|
05:08:44
|
|
78.7 km/h
|
|
404.7 km
|
820
|
|
1256
|
8.
|
8.
|
VV
|
Meisner Milan
|
Dvůr Králové nad Labem
|
Ventus c /17,6m (voda)
|
12:12:39
|
17:05:00
|
04:52:21
|
|
83.1 km/h
|
|
404.7 km
|
818
|
|
1290
|
6.
|
9.
|
AS
|
Sznajder Andrzej
|
Leszno
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
12:06:12
|
18:01:12
|
05:55:00
|
|
68.4 km/h
|
|
404.7 km
|
792
|
|
792
|
19.
|
10.
|
IQ
|
Hynek Lukáš
|
Dvůr Králové nad Labem
|
DG-200 /17m (voda)
|
12:13:39
|
17:45:18
|
05:31:39
|
|
73.2 km/h
|
|
404.7 km
|
775
|
|
1292
|
5.
|
11.
|
V2
|
Šíma Jaroslav
|
Chomutov
|
G-104 Speed Astir II b
|
12:09:07
|
18:09:17
|
06:00:10
|
|
67.4 km/h
|
|
404.7 km
|
762
|
|
1130
|
12.
|
12.
|
LB
|
Hybner Jan
|
Liberec
|
HpH 304cz /15m
|
12:04:28
|
17:58:08
|
05:53:40
|
|
68.7 km/h
|
|
404.7 km
|
739
|
|
1188
|
10.
|
13.
|
AC
|
Cicvárek Martin
|
Liberec
|
DG-400 /17m
|
12:06:25
|
17:57:44
|
05:51:19
|
|
69.1 km/h
|
|
404.7 km
|
738
|
|
1106
|
13.
|
14.
|
VS
|
Sehnal Václav
|
Kolín
|
SZD-48 Jantar std. 2 WL
|
12:12:49
|
18:28:21
|
06:15:32
|
|
64.7 km/h
|
|
404.7 km
|
731
|
|
814
|
16.
|
15.
|
IH
|
Hybner Petr
|
Liberec
|
HpH 304cz /17,4m
|
12:05:34
|
17:57:48
|
05:52:14
|
|
68.9 km/h
|
|
404.7 km
|
728
|
|
1160
|
11.
|
16.
|
DJ
|
Deršák Jan
|
Kralupy nad Vltavou
|
HpH 304cz /17,4m (voda)
|
12:13:55
|
18:00:48
|
05:46:53
|
|
70.0 km/h
|
|
404.7 km
|
723
|
|
814
|
16.
|
17.
|
JM
|
Wolosowicz Leszek
|
Lublin/KSS
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
12:02:47
|
|
|
|
|
|
300.7 km
|
479
|
|
847
|
14.
|
18.
|
AKR
|
Bahyrycz Pawel
|
Kraków
|
SZD-48 Jantar std. 2
|
12:03:34
|
|
|
|
|
|
298.2 km
|
475
|
|
588
|
22.
|
19.
|
PB
|
Lonský Petr
|
Toužim
|
G-102 Astir cs
|
12:44:19
|
|
|
|
|
|
270.2 km
|
451
|
|
581
|
23.
|
20.
|
MS
|
Mikolajczyk Jerzy
|
AZM
|
SZD-48 Jantar std. 3
|
12:03:34
|
|
|
|
|
|
277.1 km
|
441
|
|
554
|
24.
|
21.
|
V4
|
Dabrowska Renata
|
Šwidnik
|
LS-4
|
12:05:03
|
|
|
|
|
|
274.9 km
|
428
|
|
822
|
15.
|
22.
|
ST
|
Tanglmajer Slavomír
|
Chomutov
|
DG-400 /17m
|
12:16:40
|
|
|
|
|
|
280.3 km
|
410
|
|
590
|
21.
|
23.
|
R9
|
Zajíc Petr
|
Liberec
|
LS-3 /15m
|
12:02:41
|
|
|
|
|
|
227.1 km
|
346
|
|
807
|
18.
|
24.
|
IZZ
|
Zatyková Jarmila
|
Kralupy nad Vltavou
|
G-102 Astir cs
|
12:03:42
|
|
|
|
|
|
203.1 km
|
339
|
|
538
|
25.
|
25.
|
AJ
|
Jedrosz Aleksander
|
Jelenia Góra
|
SZD-23 Foka 4A
|
12:03:53
|
|
|
|
|
|
147.6 km
|
263
|
|
313
|
29.
|
26.
|
L0
|
Terrich Jan
|
Liberec
|
VSO-10
|
12:16:42
|
|
|
|
|
|
140.4 km
|
235
|
|
466
|
26.
|
27.
|
Filip
|
Bendkowski Ryszard
|
Warszawa/KSS
|
SZD-48 Jantar std. 2
|
12:03:41
|
|
|
|
|
|
146.8 km
|
234
|
|
602
|
20.
|
28.
|
I
|
Kusmierski Pawel
|
Kraków
|
SZD-36 Cobra 15
|
12:01:17
|
|
|
|
|
|
136.2 km
|
225
|
|
225
|
31.
|
29.
|
VI
|
Bohm Zdeněk
|
Kolín
|
G-102 Astir cs
|
12:00:22
|
|
|
|
|
|
134.5 km
|
224
|
|
352
|
28.
|
30.
|
AJG
|
Kostka Krzysztof
|
Jelenia Góra
|
SZD-41A Jantar std.
|
12:42:56
|
|
|
|
|
|
122.1 km
|
195
|
|
195
|
32.
|
31.
|
77
|
Hampl Vladimír
|
Dvůr Králové nad Labem
|
G-102 Astir cs 77
|
12:07:30
|
|
|
|
|
|
80.4 km
|
134
|
|
261
|
30.
|
32.
|
TT
|
Mazur Franciszek
|
Zielona Góra
|
Pik-20B
|
12:17:17
|
|
|
|
|
|
44.2 km
|
69
|
|
69
|
33.
|
DNS.
|
60
|
Krecbach Ladislav
|
Jaroměř
|
VSO-10
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
368
|
27.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda
|
Ředitel soutěže: Jiří Pešta
|
|
|
Vydáno dne 3. 7. 2015 ve 22:00 hod.
|