9, 25. 07. 2014, Oficiální výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 02hod. 00min.
|
00 LKVP MARKER - D6 ROKYTNICE V ORLH KOSTEL - H3 VELKY VRESTOV RYBNIK - J2 BOCHNIAK GORA - 00 LKVP MARKER
|
Délka úlohy: 108,0km/302,0km (204,0km)
|
Maximum Points: 604, Day factor = 0,792, N = 30, n1 = 19, n2 = 15
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet
|
Přílet
|
Čas
|
|
Rychlost
|
|
Vzdálenost
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
DI
|
Karel Novák
|
Mladá Boleslav- jun.
|
Std. Cirrus
|
14:24:33
|
16:38:31
|
02:13:58
|
|
75.3 km/h
|
|
168.1 km
|
478
|
|
4744
|
3.
|
2.
|
PF
|
Pavel Trybenekr
|
Hořice- jun.+ akd.
|
LS 4
|
14:24:36
|
16:33:36
|
02:09:00
|
|
77.3 km/h
|
|
166.2 km
|
475
|
|
5153
|
1.
|
3.
|
R7
|
Zbyněk Žiška
|
Křižanov- jun.
|
LS 1f
|
14:17:59
|
16:16:44
|
01:58:45
|
|
70.0 km/h
|
|
139.9 km
|
438
|
|
3930
|
11.
|
4.
|
CI
|
Hana Trešlová
|
Raná- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:21:06
|
16:58:15
|
02:37:09
|
|
67.6 km/h
|
|
177.2 km
|
430
|
|
5023
|
2.
|
5.
|
AY
|
Jan Viskot
|
Břeclav- jun.
|
G-102 Astir cs
|
14:18:39
|
16:24:46
|
02:06:07
|
|
62.1 km/h
|
|
130.4 km
|
408
|
|
4041
|
10.
|
6.
|
EF
|
Jan Obručník
|
Kralupy nad V.- jun.+ akd.
|
LS 1f
|
14:20:44
|
17:05:48
|
02:45:04
|
|
63.1 km/h
|
|
173.7 km
|
395
|
|
4316
|
8.
|
7.
|
75
|
Jakub Hlaváček
|
Plzeň - Letkov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:19:49
|
17:01:18
|
02:41:29
|
|
61.3 km/h
|
|
165.0 km
|
390
|
|
4593
|
6.
|
8.
|
LY
|
Klára Teichmannová
|
Hronov- jun.
|
Std. Cirrus
|
15:57:51
|
18:00:18
|
02:02:27
|
|
58.9 km/h
|
|
120.1 km
|
374
|
|
4485
|
7.
|
9.
|
XII
|
Pavel Brodský
|
Hořice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:12:11
|
16:37:20
|
02:25:09
|
|
57.1 km/h
|
|
138.1 km
|
363
|
|
3705
|
13.
|
10.
|
CX
|
Petra Papežíková
|
Holešov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:22:15
|
16:33:00
|
02:10:45
|
|
55.2 km/h
|
|
120.2 km
|
351
|
|
4707
|
4.
|
10.
|
65
|
Petr Valenta
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:16:20
|
16:35:09
|
02:18:49
|
|
53.2 km/h
|
|
123.2 km
|
351
|
|
2774
|
23.
|
12.
|
VTC
|
Marek Seitl
|
Dvůr Králové n/L- jun.+ akd.
|
Cirrus VTC
|
14:24:35
|
16:34:01
|
02:09:26
|
|
54.1 km/h
|
|
116.7 km
|
342
|
|
3823
|
12.
|
13.
|
Y
|
Linda Vašatová
|
Mladá Boleslav- jun.+ akd.
|
ASW-15B
|
14:25:11
|
16:34:05
|
02:08:54
|
|
53.0 km/h
|
|
113.8 km
|
339
|
|
2586
|
24.
|
14.
|
E
|
Martina Kubátová
|
Kyjov- akd.
|
ASW-15B
|
14:22:34
|
17:03:52
|
02:41:18
|
|
52.0 km/h
|
|
139.9 km
|
333
|
|
3173
|
18.
|
15.
|
T1
|
Lukáš Koukal
|
Kladno- jun.+ akd.
|
ASW-15B
|
14:27:31
|
16:57:03
|
02:29:32
|
|
49.9 km/h
|
|
124.4 km
|
320
|
|
3590
|
16.
|
16.
|
WO
|
Pepa Hlůšek
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:11:41
|
16:35:55
|
02:24:14
|
|
46.0 km/h
|
|
110.7 km
|
319
|
|
2357
|
26.
|
16.
|
94
|
Richard Vlček
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:16:55
|
16:43:46
|
02:26:51
|
|
45.5 km/h
|
|
111.4 km
|
319
|
|
3604
|
15.
|
16.
|
SP
|
Vojtěch Novotný
|
Kralupy nad V.- jun.
|
ASW-15B
|
14:22:09
|
17:01:42
|
02:39:33
|
|
43.5 km/h
|
|
115.6 km
|
319
|
|
2117
|
29.
|
16.
|
SPI
|
David Mach
|
Hronov- jun.
|
SZD-48 Jantar Std. 2(3)
|
14:32:23
|
17:18:24
|
02:46:01
|
|
40.8 km/h
|
|
112.8 km
|
319
|
|
4693
|
5.
|
20.
|
VE
|
Daniel Ryba
|
Dvůr Králové n/L- jun
|
Cirrus VTC
|
15:57:44
|
|
|
|
|
|
85.8 km
|
154
|
|
4178
|
9.
|
21.
|
UB
|
Martina Kloubová
|
Chomutov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:25:04
|
|
|
|
|
|
82.0 km
|
148
|
|
2257
|
27.
|
22.
|
4
|
Ondřej Kövér
|
Šumperk- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:17:09
|
|
|
|
|
|
15.5 km
|
29
|
|
1114
|
33.
|
23.
|
IGC
|
Tomáš Ondrušek
|
Letkov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:26:09
|
|
|
|
|
|
5.6 km
|
10
|
|
3027
|
20.
|
23.
|
AH
|
Lukáš Plocek
|
Mladá Boleslav- jun.+ akd.
|
ASW-19B
|
14:33:32
|
|
|
|
|
|
5.6 km
|
10
|
|
2547
|
25.
|
25.
|
VI
|
Jakub Kohn
|
J. F. Prostějov- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:35:46
|
|
|
|
|
|
3.2 km
|
6
|
|
1362
|
32.
|
26.
|
CV
|
Ondřej Holas
|
Česká Lípa- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:30:58
|
|
|
|
|
|
2.4 km
|
4
|
|
2980
|
21.
|
26.
|
H7
|
Monika Jirásková
|
Hronov- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
16:51:11
|
|
|
|
|
|
2.0 km
|
4
|
|
2254
|
28.
|
28.
|
OG
|
Jan Vožeh
|
Rakovník- jun.
|
Std. Cirrus
|
16:19:42
|
|
|
|
|
|
1.6 km
|
3
|
|
3114
|
19.
|
29.
|
59
|
Tomáš Jílek
|
Raná- jun.
|
VSO-10
|
14:50:47
|
|
|
|
|
|
0.7 km
|
1
|
|
1546
|
31.
|
29.
|
A1
|
Tomáš Talanda
|
Křižanov- akd.
|
ASW-19B
|
14:24:52
|
|
|
|
|
|
0.7 km
|
1
|
|
3420
|
17.
|
DNF.
|
JD
|
Jan Deršák
|
Kralupy nad V.- jun.
|
Discus b
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
2954
|
22.
|
DNF.
|
XP
|
Jan Hrbatsch
|
Hodkovice- jun.+ akd.
|
ASW-19B
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1945
|
30.
|
DNF.
|
AC
|
Matěj Charouz
|
Hodkovice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
3669
|
14.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Antonín Teichmann
|
Ředitel soutěže: Petr Jirásek
|
|
|
|