5, 18. 07. 2014, Oficiální výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 02hod. 30min.
|
01 BOR ODLET - K5 KAMIENNA GORA NADRAZI - D6 ROKYTNICE V ORLH KOSTEL - 87 LKMI MIKULOVICE - 00 LKVP MARKER
|
Délka úlohy: 110,7km/402,3km (253,1km)
|
Maximum Points: 830, Day factor = 1,000, N = 33, n1 = 32, n2 = 26
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet
|
Přílet
|
Čas
|
|
Rychlost
|
|
Vzdálenost
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
VE
|
Daniel Ryba
|
Dvůr Králové n/L- jun
|
Cirrus VTC
|
14:05:12
|
16:39:45
|
02:34:33
|
|
94.4 km/h
|
|
243.2 km
|
830
|
|
2520
|
5.
|
2.
|
DI
|
Karel Novák
|
Mladá Boleslav- jun.
|
Std. Cirrus
|
12:39:41
|
15:13:51
|
02:34:10
|
|
90.1 km/h
|
|
231.5 km
|
775
|
|
2892
|
1.
|
3.
|
AC
|
Matěj Charouz
|
Hodkovice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
12:39:44
|
15:13:55
|
02:34:11
|
|
88.1 km/h
|
|
226.5 km
|
748
|
|
2430
|
10.
|
4.
|
LY
|
Klára Teichmannová
|
Hronov- jun.
|
Std. Cirrus
|
12:27:57
|
15:09:15
|
02:41:18
|
|
84.5 km/h
|
|
227.3 km
|
698
|
|
2442
|
8.
|
5.
|
VTC
|
Marek Seitl
|
Dvůr Králové n/L- jun.+ akd.
|
Cirrus VTC
|
12:27:49
|
15:08:37
|
02:40:48
|
|
84.7 km/h
|
|
226.9 km
|
695
|
|
2178
|
11.
|
6.
|
CI
|
Hana Trešlová
|
Raná- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:02:32
|
16:44:11
|
02:41:39
|
|
83.7 km/h
|
|
225.5 km
|
686
|
|
2832
|
3.
|
7.
|
CX
|
Petra Papežíková
|
Holešov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
12:23:28
|
15:07:31
|
02:44:03
|
|
83.6 km/h
|
|
228.5 km
|
685
|
|
2690
|
4.
|
8.
|
PF
|
Pavel Trybenekr
|
Hořice- jun.+ akd.
|
LS 4
|
14:04:49
|
17:02:37
|
02:57:48
|
|
85.3 km/h
|
|
252.6 km
|
667
|
|
2840
|
2.
|
9.
|
A1
|
Tomáš Talanda
|
Křižanov- akd.
|
ASW-19B
|
12:25:44
|
15:05:38
|
02:39:54
|
|
82.8 km/h
|
|
220.6 km
|
655
|
|
1889
|
18.
|
10.
|
AY
|
Jan Viskot
|
Břeclav- jun.
|
G-102 Astir cs
|
14:05:51
|
16:36:53
|
02:31:02
|
|
78.9 km/h
|
|
198.6 km
|
628
|
30
|
2048
|
15.
|
11.
|
94
|
Richard Vlček
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
13:26:42
|
15:57:32
|
02:30:50
|
|
76.5 km/h
|
|
192.4 km
|
626
|
|
1967
|
16.
|
12.
|
R7
|
Zbyněk Žiška
|
Křižanov- jun.
|
LS 1f
|
12:40:58
|
15:35:21
|
02:54:23
|
|
80.4 km/h
|
|
233.7 km
|
624
|
|
2432
|
9.
|
13.
|
EF
|
Jan Obručník
|
Kralupy nad V.- jun.+ akd.
|
LS 1f
|
14:02:15
|
16:48:57
|
02:46:42
|
|
79.1 km/h
|
|
219.6 km
|
605
|
|
2153
|
12.
|
14.
|
IGC
|
Tomáš Ondrušek
|
Letkov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
12:23:20
|
15:02:48
|
02:39:28
|
|
76.9 km/h
|
|
204.3 km
|
591
|
|
1744
|
22.
|
15.
|
SPI
|
David Mach
|
Hronov- jun.
|
SZD-48 Jantar Std. 2(3)
|
14:23:31
|
16:43:50
|
02:20:19
|
|
77.1 km/h
|
|
192.7 km
|
580
|
|
2494
|
6.
|
16.
|
UB
|
Martina Kloubová
|
Chomutov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
13:10:36
|
16:13:51
|
03:03:15
|
|
75.9 km/h
|
|
231.7 km
|
577
|
|
900
|
28.
|
17.
|
75
|
Jakub Hlaváček
|
Plzeň - Letkov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:02:40
|
16:50:25
|
02:47:45
|
|
75.7 km/h
|
|
211.7 km
|
575
|
|
2482
|
7.
|
18.
|
OG
|
Jan Vožeh
|
Rakovník- jun.
|
Std. Cirrus
|
12:34:41
|
15:16:25
|
02:41:44
|
|
75.0 km/h
|
|
202.3 km
|
566
|
|
1757
|
21.
|
19.
|
JD
|
Jan Deršák
|
Kralupy nad V.- jun.
|
Discus b
|
12:34:40
|
15:29:15
|
02:54:35
|
|
76.9 km/h
|
|
223.9 km
|
531
|
|
1888
|
19.
|
20.
|
CV
|
Ondřej Holas
|
Česká Lípa- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
12:48:57
|
15:28:01
|
02:39:04
|
|
72.3 km/h
|
|
191.8 km
|
528
|
|
1785
|
20.
|
21.
|
T1
|
Lukáš Koukal
|
Kladno- jun.+ akd.
|
ASW-15B
|
12:31:33
|
15:03:41
|
02:32:08
|
|
69.6 km/h
|
|
176.6 km
|
498
|
|
2053
|
14.
|
22.
|
XII
|
Pavel Brodský
|
Hořice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
12:31:36
|
14:49:48
|
02:18:12
|
|
69.2 km/h
|
|
173.0 km
|
485
|
|
2097
|
13.
|
23.
|
65
|
Petr Valenta
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:24:20
|
17:00:33
|
02:36:13
|
|
66.5 km/h
|
|
173.2 km
|
481
|
|
1469
|
24.
|
24.
|
AH
|
Lukáš Plocek
|
Mladá Boleslav- jun.+ akd.
|
ASW-19B
|
12:40:19
|
15:12:23
|
02:32:04
|
|
68.5 km/h
|
|
173.7 km
|
460
|
|
1385
|
25.
|
25.
|
E
|
Martina Kubátová
|
Kyjov- akd.
|
ASW-15B
|
12:23:14
|
15:41:49
|
03:18:35
|
|
66.6 km/h
|
|
220.5 km
|
455
|
|
1593
|
23.
|
26.
|
4
|
Ondřej Kövér
|
Šumperk- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:05:38
|
16:30:41
|
02:25:03
|
|
62.7 km/h
|
|
156.8 km
|
427
|
|
543
|
33.
|
27.
|
Y
|
Linda Vašatová
|
Mladá Boleslav- jun.+ akd.
|
ASW-15B
|
12:40:39
|
15:50:51
|
03:10:12
|
|
60.3 km/h
|
|
191.2 km
|
394
|
|
1127
|
26.
|
27.
|
VI
|
Jakub Kohn
|
J. F. Prostějov- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:04:22
|
16:40:26
|
02:36:04
|
|
53.2 km/h
|
|
138.4 km
|
394
|
|
674
|
31.
|
27.
|
59
|
Tomáš Jílek
|
Raná- jun.
|
VSO-10
|
12:29:40
|
15:32:26
|
03:02:46
|
|
50.3 km/h
|
|
153.4 km
|
394
|
|
746
|
30.
|
27.
|
SP
|
Vojtěch Novotný
|
Kralupy nad V.- jun.
|
ASW-15B
|
12:32:23
|
15:53:13
|
03:20:50
|
|
46.9 km/h
|
|
156.9 km
|
394
|
|
932
|
27.
|
31.
|
H7
|
Monika Jirásková
|
Hronov- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
12:37:47
|
16:01:13
|
03:23:26
|
|
35.6 km/h
|
|
120.5 km
|
344
|
50
|
889
|
29.
|
32.
|
XP
|
Jan Hrbatsch
|
Hodkovice- jun.+ akd.
|
ASW-19B
|
12:29:19
|
|
|
|
|
|
148.8 km
|
237
|
|
1945
|
17.
|
33.
|
WO
|
Pepa Hlůšek
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
12:27:54
|
|
|
|
|
|
92.3 km
|
149
|
|
544
|
32.
|
AY - Nedodržení min. výšky na doletovém kruhu o 30 m. H7 - Odletový bod 01 nedosažen o 394 m.
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Antonín Teichmann
|
Ředitel soutěže: Petr Jirásek
|
|
|
|