4, 17. 07. 2014, Oficiální výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 02hod. 15min.
|
01 BOR ODLET - H1 VELKA MORAVA KOSTEL - L7 NIWA KOSTEL - I9 ZULOVA NADRAZI - B7 NOVY HRADEK KOSTEL - 00 LKVP MARKER
|
Délka úlohy: 105,7km/320,6km (211,6km)
|
Maximum Points: 729, Day factor = 0,682, N = 33, n1 = 18, n2 = 13
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet
|
Přílet
|
Čas
|
|
Rychlost
|
|
Vzdálenost
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
CI
|
Hana Trešlová
|
Raná- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:33:40
|
16:53:01
|
02:19:21
|
|
96.6 km/h
|
|
224.4 km
|
497
|
|
2146
|
2.
|
2.
|
75
|
Jakub Hlaváček
|
Plzeň - Letkov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
14:33:54
|
16:58:57
|
02:25:03
|
|
95.5 km/h
|
|
230.9 km
|
492
|
|
1907
|
6.
|
3.
|
PF
|
Pavel Trybenekr
|
Hořice- jun.+ akd.
|
LS 4
|
14:35:10
|
17:01:05
|
02:25:55
|
|
94.0 km/h
|
|
228.7 km
|
474
|
|
2173
|
1.
|
4.
|
EF
|
Jan Obručník
|
Kralupy nad V.- jun.+ akd.
|
LS 1f
|
14:33:35
|
17:01:39
|
02:28:04
|
|
91.2 km/h
|
|
225.2 km
|
470
|
|
1548
|
14.
|
5.
|
SPI
|
David Mach
|
Hronov- jun.
|
SZD-48 Jantar Std. 2(3)
|
15:14:27
|
18:10:04
|
02:55:37
|
|
79.9 km/h
|
|
233.9 km
|
425
|
|
1914
|
5.
|
6.
|
R7
|
Zbyněk Žiška
|
Křižanov- jun.
|
LS 1f
|
14:28:08
|
16:43:23
|
02:15:15
|
|
79.9 km/h
|
|
180.0 km
|
424
|
|
1808
|
7.
|
6.
|
A1
|
Tomáš Talanda
|
Křižanov- akd.
|
ASW-19B
|
13:18:25
|
15:46:50
|
02:28:25
|
|
79.9 km/h
|
|
197.5 km
|
424
|
|
1234
|
20.
|
8.
|
VE
|
Daniel Ryba
|
Dvůr Králové n/L- jun
|
Cirrus VTC
|
14:39:38
|
16:41:36
|
02:01:58
|
|
77.1 km/h
|
|
173.5 km
|
417
|
|
1690
|
10.
|
9.
|
LY
|
Klára Teichmannová
|
Hronov- jun.
|
Std. Cirrus
|
15:05:25
|
17:23:06
|
02:17:41
|
|
72.4 km/h
|
|
166.2 km
|
399
|
|
1744
|
8.
|
10.
|
CX
|
Petra Papežíková
|
Holešov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
15:20:59
|
17:37:19
|
02:16:20
|
|
68.2 km/h
|
|
155.0 km
|
382
|
|
2005
|
4.
|
11.
|
DI
|
Karel Novák
|
Mladá Boleslav- jun.
|
Std. Cirrus
|
15:06:58
|
18:10:04
|
03:03:06
|
|
67.5 km/h
|
|
206.0 km
|
379
|
|
2117
|
3.
|
12.
|
65
|
Petr Valenta
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
14:50:55
|
17:38:48
|
02:47:53
|
|
62.7 km/h
|
|
175.5 km
|
369
|
|
988
|
24.
|
13.
|
JD
|
Jan Deršák
|
Kralupy nad V.- jun.
|
Discus b
|
15:20:41
|
17:35:57
|
02:15:16
|
|
68.8 km/h
|
|
155.2 km
|
368
|
|
1357
|
17.
|
14.
|
AC
|
Matěj Charouz
|
Hodkovice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
15:10:29
|
17:36:24
|
02:25:55
|
|
63.7 km/h
|
|
154.9 km
|
367
|
|
1682
|
11.
|
14.
|
XP
|
Jan Hrbatsch
|
Hodkovice- jun.+ akd.
|
ASW-19B
|
15:20:52
|
17:46:40
|
02:25:48
|
|
63.2 km/h
|
|
153.5 km
|
367
|
|
1708
|
9.
|
14.
|
T1
|
Lukáš Koukal
|
Kladno- jun.+ akd.
|
ASW-15B
|
14:39:03
|
16:58:30
|
02:19:27
|
|
59.9 km/h
|
|
139.3 km
|
367
|
|
1555
|
13.
|
14.
|
XII
|
Pavel Brodský
|
Hořice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
15:34:00
|
17:48:12
|
02:14:12
|
|
51.0 km/h
|
|
114.8 km
|
367
|
|
1612
|
12.
|
18.
|
AY
|
Jan Viskot
|
Břeclav- jun.
|
G-102 Astir cs
|
16:03:04
|
|
|
|
|
|
104.6 km
|
172
|
|
1420
|
16.
|
19.
|
59
|
Tomáš Jílek
|
Raná- jun.
|
VSO-10
|
15:04:02
|
|
|
|
|
|
68.1 km
|
112
|
|
352
|
30.
|
20.
|
4
|
Ondřej Kövér
|
Šumperk- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
13:15:43
|
|
|
|
|
|
0.7 km
|
1
|
|
116
|
33.
|
DNS.
|
VI
|
Jakub Kohn
|
J. F. Prostějov- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
280
|
32.
|
DNS.
|
OG
|
Jan Vožeh
|
Rakovník- jun.
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1191
|
21.
|
DNS.
|
Y
|
Linda Vašatová
|
Mladá Boleslav- jun.+ akd.
|
ASW-15B
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
733
|
26.
|
DNS.
|
AH
|
Lukáš Plocek
|
Mladá Boleslav- jun.+ akd.
|
ASW-19B
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
925
|
25.
|
DNS.
|
VTC
|
Marek Seitl
|
Dvůr Králové n/L- jun.+ akd.
|
Cirrus VTC
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1483
|
15.
|
DNS.
|
UB
|
Martina Kloubová
|
Chomutov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
323
|
31.
|
DNS.
|
E
|
Martina Kubátová
|
Kyjov- akd.
|
ASW-15B
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1138
|
23.
|
DNS.
|
H7
|
Monika Jirásková
|
Hronov- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
545
|
27.
|
DNS.
|
CV
|
Ondřej Holas
|
Česká Lípa- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1257
|
19.
|
DNS.
|
WO
|
Pepa Hlůšek
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
395
|
29.
|
DNS.
|
94
|
Richard Vlček
|
Kunovice- jun.+ akd.
|
VSO-10
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1341
|
18.
|
DNS.
|
IGC
|
Tomáš Ondrušek
|
Letkov- jun.+ akd.
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1153
|
22.
|
DNS.
|
SP
|
Vojtěch Novotný
|
Kralupy nad V.- jun.
|
ASW-15B
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
538
|
28.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Antonín Teichmann
|
Ředitel soutěže: Petr Jirásek
|
|
|
|