2, 20.04.2014, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 00min |
006 SP6 CESTIN - 187 STUDENA - 052 HAVLICKUV BROD - 223 VSECHOV - 001 SP1 ZBRASLAVICE |
Délka tratě: 134,2km/365,2km (246,8km) |
Maximální body: 608, Denní faktor = 1,000, N = 27, n1 = 23, n2 = 21
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
AJ
|
Netušilová Alena |
Zbraslavice |
ASG 29 18m 600kg (voda) |
14:07:05 |
16:08:13 |
02:01:08 |
|
110.2km/h |
|
222.5km |
608 |
|
1599 |
2. |
2. |
QX
|
Tichý Petr |
Zbraslavice |
ASG 29 18m 600kg (voda) |
14:07:13 |
16:15:39 |
02:08:26 |
|
110.2km/h |
|
235.8km |
607 |
|
1607 |
1. |
3. |
WL
|
Kuthanová Lenka |
LK Břeclav |
Ventus c 17,6m (voda) |
14:08:17 |
16:17:17 |
02:09:00 |
|
99.8km/h |
|
214.6km |
544 |
|
1336 |
5. |
4. |
NX
|
Hřivna Martin |
Zbraslavice |
ASG 29E 18m 600kg (voda) |
14:07:49 |
16:38:19 |
02:30:30 |
|
102.1km/h |
|
256.1km |
538 |
|
1532 |
3. |
5. |
MX
|
Vnouček Martin |
Vlašim |
DuoDiscus XL (voda) |
14:07:15 |
16:25:30 |
02:18:15 |
|
91.4km/h |
|
210.6km |
505 |
|
1348 |
4. |
6. |
HS
|
Šimon Jan |
Kralupy nad Vltavou |
Nimbus 3 (24,5m,750kg)(voda) |
14:12:58 |
16:20:32 |
02:07:34 |
|
98.8km/h |
|
210.1km |
503 |
|
1263 |
10. |
7. |
66
|
Stárek Petr |
Zbraslavice |
HPH 304SJ 18m 573kg |
14:07:48 |
16:17:44 |
02:09:56 |
|
94.4km/h |
|
204.4km |
488 |
|
1298 |
7. |
8. |
KB
|
Beníšek Karel |
Toužim |
Ventus ct 17,6m (voda) |
14:11:08 |
16:36:31 |
02:25:23 |
|
90.7km/h |
|
219.7km |
473 |
|
1329 |
6. |
9. |
AZ
|
Zapletal David |
Mladá Boleslav |
Discus CS |
14:12:29 |
16:19:00 |
02:06:31 |
|
82.5km/h |
|
174.0km |
455 |
|
984 |
15. |
10. |
ZB
|
Borůvka Zdeněk |
Jičín |
LS 8b,t,18 18m (voda) |
14:08:26 |
16:14:09 |
02:05:43 |
|
88.1km/h |
|
184.6km |
449 |
|
787 |
22. |
11. |
SK
|
Myška František |
Most |
Ventus bt 16,6m |
14:12:05 |
16:47:01 |
02:34:56 |
|
84.4km/h |
|
217.8km |
428 |
|
929 |
17. |
12. |
JB
|
Tomaňa Jaroslav |
Zbraslavice |
LS 8b,t,18 18m (voda) |
14:14:53 |
17:16:25 |
03:01:32 |
|
82.5km/h |
|
249.5km |
399 |
|
1270 |
9. |
13. |
KK
|
Koníček Tonda |
Kunovice |
HPH 304M 600kg 18m (voda) |
14:12:37 |
16:29:13 |
02:16:36 |
|
83.2km/h |
|
189.4km |
385 |
|
870 |
21. |
14. |
RK
|
Zima Pavel |
Břeclav |
Ventus cm 17,6m |
14:12:16 |
16:43:58 |
02:31:42 |
|
80.6km/h |
|
203.7km |
383 |
|
924 |
19. |
15. |
3W
|
Čebiš Patrik |
Kralupy nad Vltavou |
ASW-27B+W (vysoké) (voda) |
14:13:17 |
16:42:06 |
02:28:49 |
|
78.1km/h |
|
193.8km |
359 |
|
1164 |
11. |
16. |
AD
|
Doupal Lubomír |
Krnov |
Ventus c 17,6m (voda) |
14:08:25 |
16:19:30 |
02:11:05 |
|
78.7km/h |
|
171.9km |
358 |
|
692 |
23. |
17. |
SNK
|
Schenk Zdeněk |
Hranice |
LS 6 c 18 |
14:14:15 |
16:48:10 |
02:33:55 |
|
78.4km/h |
|
201.1km |
353 |
|
619 |
25. |
18. |
IB
|
Burda Ivo |
Zbraslavice |
Ventus 2cxm 18m 565kg (voda) |
14:08:48 |
16:26:06 |
02:17:18 |
|
79.3km/h |
|
181.4km |
350 |
|
1273 |
8. |
18. |
F5
|
Malček Petr |
Praha-Letňany |
LS 6c 18m+W (voda) |
14:09:02 |
16:06:06 |
01:57:04 |
|
78.1km/h |
|
156.2km |
350 |
|
1159 |
12. |
18. |
EB
|
Blaťák Marek |
Šumperk |
Ventus c 17,6m (voda) |
14:13:13 |
16:42:26 |
02:29:13 |
|
77.7km/h |
|
193.3km |
350 |
|
1066 |
13. |
21. |
ZX
|
Rendla Tomas |
Zbraslavice |
ASG 29 18m 600kg (voda) |
14:08:18 |
16:28:12 |
02:19:54 |
|
76.7km/h |
|
178.8km |
320 |
|
1010 |
14. |
22. |
BBI
|
Jedlička/Bezděk Jaromír/Petr |
Praha-Letňany |
DuoDiscus XL (voda) |
14:08:19 |
|
|
|
|
|
142.0km |
172 |
|
681 |
24. |
23. |
JT
|
Malík Tomas |
Praha-Letňany |
Ventus 2c 18m 525 kg(voda) |
14:08:45 |
|
|
|
|
|
135.5km |
155 |
|
947 |
16. |
24. |
YA
|
Kučírek Radek |
Havlíčkův Brod |
Ventus 2b 15m (voda) |
14:14:59 |
|
|
|
|
|
100.8km |
118 |
|
593 |
26. |
25. |
AS
|
Lanzendorf Roman |
Plzeň-Letkov |
Ventus ct 17,6m (voda) |
14:05:56 |
|
|
|
|
|
85.3km |
100 |
|
879 |
20. |
26. |
DJ
|
Deršák Jan |
Kralupy nad Vltavou |
HPH 304CZ 17,4m (voda) |
14:10:51 |
|
|
|
|
|
73.5km |
89 |
|
929 |
17. |
DNS. |
SR
|
Procházka/ Hoť Jiří/Jaroslav |
Toužim |
DG-500M 22m (voda) |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
226 |
27. |
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Radka Moravcová |
Ředitel soutěze: Martin Mezera |