8, 22.08.2013, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 30min |
004 Odlet bod 4 - 210 BOSKOVICE - 101STARE MESTO - 115UNICOV - 064LKVM |
Délka tratě: 132,6km/354,3km (239,2km) |
Maximální body: 800, Denní faktor = 1,000, N = 20, n1 = 19, n2 = 19
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
AJ
|
Netušilová Alena |
Zbraslavice |
ASG 29E 18m 600kg(voda) |
13:47:27 |
16:11:08 |
02:23:41 |
|
90.9km/h |
|
227.2km |
800 |
|
5912 |
8. |
2. |
CZ
|
Loužecký Pavel |
Přibyslav |
Ventus 2c 18m 525 kg(voda) |
13:44:00 |
16:31:39 |
02:47:39 |
|
89.3km/h |
|
249.5km |
796 |
|
5944 |
7. |
3. |
JB
|
Louda Jan |
Hodkovice |
LS 8b 18m (voda) |
13:47:44 |
16:10:43 |
02:22:59 |
|
83.3km/h |
|
208.3km |
731 |
|
5756 |
9. |
4. |
DX
|
Grula Daneš |
Brno-Medlánky |
HPH 304M 600kg 18m (voda) |
13:47:04 |
16:09:20 |
02:22:16 |
|
83.7km/h |
|
209.3km |
699 |
|
5358 |
11. |
4. |
GX
|
Krejčiřík Radek |
Hranice |
Discus 2a 15m (voda) |
13:53:46 |
16:24:50 |
02:31:04 |
|
79.0km/h |
|
199.0km |
699 |
|
6101 |
2. |
6. |
PX
|
Krejčiřík Petr |
Hranice |
Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) |
13:47:11 |
16:07:11 |
02:20:00 |
|
84.1km/h |
|
210.3km |
695 |
|
6011 |
5. |
7. |
AU
|
Cink Miloslav |
Plzeň-Letkov |
LS 8b15m (voda) |
13:53:55 |
16:24:47 |
02:30:52 |
|
78.0km/h |
|
196.1km |
692 |
|
6051 |
4. |
8. |
EU
|
Trešlová Jana |
Raná |
LS 8b15m (voda) |
13:53:59 |
16:27:44 |
02:33:45 |
|
77.6km/h |
|
198.9km |
685 |
|
4904 |
16. |
9. |
SK
|
Koutný Petr |
Křižanov |
LS 8-18 18m (voda) |
13:54:41 |
16:18:20 |
02:23:39 |
|
80.5km/h |
|
201.3km |
682 |
|
5993 |
6. |
10. |
NX
|
Hřivna Martin |
Zbraslavice |
ASG 29E 18m 600kg (voda) |
13:47:32 |
16:06:54 |
02:19:22 |
|
83.8km/h |
|
209.5km |
681 |
|
5699 |
10. |
10. |
WL
|
Pechanec Marek |
Holešov |
Ventus c 17,6m(voda) |
13:53:36 |
16:27:04 |
02:33:28 |
|
81.3km/h |
|
207.9km |
681 |
|
4970 |
15. |
12. |
W8
|
Piskáček Martin |
Beroun |
LS 8-18 15m (voda) |
13:53:08 |
16:26:59 |
02:33:51 |
|
76.9km/h |
|
197.3km |
673 |
|
4460 |
18. |
13. |
ZX
|
Rendla Tomas |
Zbraslavice |
ASG 29 18m 600kg (voda) |
13:47:09 |
16:06:59 |
02:19:50 |
|
83.1km/h |
|
207.8km |
670 |
|
5109 |
14. |
14. |
FX
|
Nováková Dana |
Mladá Boleslav |
LS 8s, 18m (voda) |
13:54:44 |
16:28:15 |
02:33:31 |
|
79.6km/h |
|
203.7km |
667 |
|
5302 |
12. |
15. |
10
|
Foltín Vladimír |
Nitra |
LS 10st 18m (voda) |
13:55:39 |
16:10:42 |
02:15:03 |
|
81.8km/h |
|
204.4km |
662 |
|
5118 |
13. |
16. |
RX
|
Tichý Petr |
Zbraslavice |
ASW 22BLE 26,5m (voda) |
13:42:16 |
16:04:04 |
02:21:48 |
|
85.6km/h |
|
214.0km |
653 |
|
6164 |
1. |
17. |
MT
|
Štěpánek Jiří |
Moravská Třebová |
Nimbus 2, 2b (voda) |
13:58:15 |
16:24:22 |
02:26:07 |
|
77.1km/h |
|
192.8km |
619 |
|
4425 |
19. |
18. |
QX
|
Mraček Roman |
Letkov |
ASG 29E 18m 600kg (voda) |
13:46:46 |
16:04:49 |
02:18:03 |
|
75.5km/h |
|
188.7km |
542 |
|
6094 |
3. |
19. |
NS
|
Buryan Jaroslav |
Zábřeh |
ASW-20(A)+F 15m+W (voda) |
13:45:27 |
16:41:28 |
02:56:01 |
|
65.0km/h |
|
190.6km |
471 |
|
2955 |
21. |
DNS. |
GD
|
Dupal Ondřej |
GAC Benešov |
Ventus 2 cxa 18m 600kg(voda) |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
4574 |
17. |
DNF. |
NXX
|
Suchánek Tomáš |
GAC Benešov |
HPH 304M 600kg 18m (voda) |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
3107 |
20. |
GD - neplatný odlet NXX - DNF-neletěl
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář |
Ředitel soutěze: Josef Bárta |