6, 18.08.2013, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 15min |
003 Odlet bod 3 - 040 LETOVICE - 036 KRALIKY - 033 KNEZPOLE - 064LKVM |
Délka tratě: 126,7km/357,0km (230,1km) |
Maximální body: 763, Denní faktor = 1,000, N = 32, n1 = 31, n2 = 25
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
ICQ
|
Pavlík Jan |
Křižanov |
Std. Cirrus |
13:51:45 |
16:16:12 |
02:24:27 |
|
104.2km/h |
|
250.9km |
763 |
|
4333 |
7. |
2. |
EM
|
Motyka Lumír |
Frýdlant nad Ostravicí |
LS 1f |
13:52:10 |
16:16:55 |
02:24:45 |
|
101.0km/h |
|
243.6km |
709 |
|
4071 |
14. |
3. |
G2
|
Motl Lubomír |
Kyjov |
LS 1f |
13:49:39 |
16:16:23 |
02:26:44 |
|
99.8km/h |
|
244.0km |
695 |
|
4330 |
8. |
4. |
CX
|
Papežíková Petra |
Holešov |
Std. Cirrus |
14:01:02 |
16:44:54 |
02:43:52 |
|
95.7km/h |
|
261.4km |
666 |
|
3773 |
23. |
5. |
Y
|
Mareš Karel |
Jihlava |
ASW-15B |
13:57:44 |
16:58:45 |
03:01:01 |
|
95.0km/h |
|
286.5km |
665 |
|
4010 |
15. |
6. |
RI
|
Koďousek Michal |
Jaroměř |
LS 3 15m |
13:43:24 |
16:03:00 |
02:19:36 |
|
101.1km/h |
|
235.2km |
663 |
|
4362 |
5. |
7. |
BB
|
Hájková Anna |
Mladá Boleslav |
Std. Cirrus |
13:57:58 |
16:58:03 |
03:00:05 |
|
94.2km/h |
|
282.7km |
648 |
|
3864 |
19. |
8. |
JA
|
Marel Václav |
Jaroměř |
Discus b |
13:43:16 |
16:05:12 |
02:21:56 |
|
99.1km/h |
|
234.5km |
640 |
|
4237 |
9. |
9. |
BW
|
Bordovský Ondra |
Krnov |
Std. Cirrus |
13:51:32 |
16:29:37 |
02:38:05 |
|
93.3km/h |
|
245.7km |
638 |
|
4218 |
10. |
10. |
IG
|
Vavřín Jan |
Vysoké Mýto |
ASW-15B |
13:51:41 |
16:14:58 |
02:23:17 |
|
91.0km/h |
|
217.3km |
619 |
|
4113 |
13. |
11. |
BJ
|
Borůvka Jan |
Jičín |
Std. Cirrus |
14:00:45 |
16:40:34 |
02:39:49 |
|
91.5km/h |
|
243.6km |
617 |
|
4583 |
2. |
12. |
LL
|
Lešinger Michal |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
14:03:59 |
16:44:12 |
02:40:13 |
|
92.8km/h |
|
247.8km |
616 |
|
4655 |
1. |
13. |
CF
|
Horák Jan |
Zbraslavice |
ASW-19B |
13:51:33 |
16:31:40 |
02:40:07 |
|
92.4km/h |
|
246.5km |
611 |
|
4403 |
3. |
14. |
LD
|
Dvořák Daniel |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
13:53:15 |
16:36:12 |
02:42:57 |
|
90.5km/h |
|
245.9km |
607 |
|
3467 |
27. |
15. |
XZ
|
Zima Radek |
Hodkovice |
ASW-19B |
13:51:04 |
16:12:17 |
02:21:13 |
|
92.0km/h |
|
216.5km |
606 |
|
4362 |
5. |
16. |
AH
|
Novák Karel |
Mladá Boleslav |
ASW-19B |
14:03:31 |
16:35:57 |
02:32:26 |
|
91.6km/h |
|
232.7km |
602 |
|
3763 |
24. |
17. |
DI
|
Novák Ivan |
Ústí nad Orlicí |
Std. Cirrus |
14:03:24 |
16:53:52 |
02:50:28 |
|
89.2km/h |
|
253.4km |
591 |
|
4387 |
4. |
18. |
LE
|
Štěpánek Martin |
Moravská Třebová |
ASW-15B |
13:41:00 |
16:12:19 |
02:31:19 |
|
88.3km/h |
|
222.7km |
588 |
|
3791 |
21. |
19. |
CI
|
Trešlová Hana |
Raná |
Std. Cirrus |
13:57:49 |
16:52:46 |
02:54:57 |
|
86.9km/h |
|
253.4km |
565 |
|
3957 |
16. |
20. |
AE
|
Štěpánek Petr |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
13:40:53 |
15:50:03 |
02:09:10 |
|
88.1km/h |
|
198.3km |
563 |
|
3708 |
25. |
21. |
A1
|
Marek David |
Křižanov |
ASW-19B |
13:52:51 |
16:38:26 |
02:45:35 |
|
85.9km/h |
|
237.2km |
538 |
|
3234 |
28. |
22. |
WTF
|
Charouz Matěj |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:03:32 |
16:43:56 |
02:40:24 |
|
84.6km/h |
|
226.2km |
523 |
|
3895 |
17. |
23. |
LY
|
Teichmannová Klára |
Hronov |
Std. Cirrus |
13:44:08 |
16:14:43 |
02:30:35 |
|
75.2km/h |
|
188.7km |
431 |
|
3872 |
18. |
24. |
SU
|
Horáčková Pavlína |
Šumperk |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
14:04:16 |
16:47:17 |
02:43:01 |
|
76.0km/h |
|
206.6km |
429 |
|
3177 |
29. |
25. |
UB
|
Fišer Miloslav |
Strakonice |
Std. Cirrus |
14:15:24 |
16:19:47 |
02:04:23 |
|
73.8km/h |
|
166.1km |
415 |
|
2410 |
32. |
26. |
1F
|
Dvořák Ondřej |
Raná |
LS 1f |
14:00:44 |
|
|
|
|
|
252.8km |
316 |
|
4128 |
12. |
27. |
MA
|
Hofman Petr |
Praha-Letňany |
ASW-15B |
14:00:28 |
|
|
|
|
|
234.7km |
300 |
|
3830 |
20. |
28. |
ZL
|
Balcárek Zdeněk |
Kroměříž |
Std. Cirrus |
13:52:12 |
|
|
|
|
|
224.8km |
285 |
|
3785 |
22. |
29. |
XC
|
Gedeon Martin |
Plzeň-Letkov |
Std.Cirrus |
14:03:37 |
|
|
|
|
|
184.7km |
234 |
|
3529 |
26. |
30. |
HI
|
Harašta Ivan |
Toužim |
ASW-15B |
14:03:47 |
|
|
|
|
|
179.0km |
228 |
|
4213 |
11. |
31. |
FR
|
Frič Rostislav |
Raná |
ASW-19 |
14:00:55 |
|
|
|
|
|
111.3km |
139 |
|
2486 |
31. |
DNS. |
AW
|
Zelený Lubor |
Přibyslav |
Std. Cirrus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
2667 |
30. |
AW - výškové narušení TMA Pardubice
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář |
Ředitel soutěze: Josef Bárta |