1, 12.08.2013, Oficiální výsledky |
Soutezni uloha |
003 Odlet bod 3 - 122VYSOCANY - 087PELHRIMOV - 041 LIBINA - 064LKVM |
Délka tratě: 389,3km |
Maximální body: 1000, Denní faktor = 1,000, N = 21, n1 = 21, n2 = 19
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
GX
|
Krejčiřík Radek |
Hranice |
Discus 2a 15m (voda) |
13:03:15 |
16:17:18 |
03:14:03 |
|
120.4km/h |
|
389.3km |
1000 |
|
1000 |
1. |
2. |
SK
|
Koutný Petr |
Křižanov |
LS 8-18 18m (voda) |
13:04:24 |
16:14:37 |
03:10:13 |
|
122.8km/h |
|
389.3km |
981 |
|
981 |
2. |
3. |
AU
|
Cink Miloslav |
Plzeň-Letkov |
LS 8b15m (voda) |
13:03:19 |
16:21:45 |
03:18:26 |
|
117.7km/h |
|
389.3km |
974 |
|
974 |
3. |
4. |
JB
|
Louda Jan |
Hodkovice |
LS 8b 18m (voda) |
13:02:59 |
16:16:10 |
03:13:11 |
|
120.9km/h |
|
389.3km |
953 |
|
953 |
4. |
5. |
RX
|
Tichý Petr |
Zbraslavice |
ASW 22BLE 26,5m (voda) |
12:36:29 |
15:36:59 |
03:00:30 |
|
129.4km/h |
|
389.3km |
929 |
|
929 |
5. |
6. |
GD
|
Dupal Ondřej |
GAC Benešov |
Ventus 2 cxa 18m 600kg(voda) |
13:02:42 |
16:14:37 |
03:11:55 |
|
121.7km/h |
|
389.3km |
900 |
|
900 |
6. |
7. |
QX
|
Mraček Roman |
Letkov |
ASG 29E 18m 600kg (voda) |
12:49:49 |
16:04:25 |
03:14:36 |
|
120.0km/h |
|
389.3km |
871 |
|
871 |
7. |
8. |
PX
|
Krejčiřík Petr |
Hranice |
Ventus 2cxt 18m 600kg (voda) |
12:55:41 |
16:13:13 |
03:17:32 |
|
118.3km/h |
|
389.3km |
856 |
|
856 |
8. |
9. |
NX
|
Hřivna Martin |
Zbraslavice |
ASG 29E 18m 600kg (voda) |
12:55:46 |
16:13:07 |
03:17:21 |
|
118.4km/h |
|
389.3km |
848 |
|
848 |
9. |
10. |
CZ
|
Loužecký Pavel |
Přibyslav |
Ventus 2c 18m 525 kg(voda) |
12:27:41 |
15:55:32 |
03:27:51 |
|
112.4km/h |
|
389.3km |
788 |
|
788 |
10. |
11. |
ZX
|
Rendla Tomas |
Zbraslavice |
ASG 29 18m 600kg (voda) |
12:41:12 |
16:13:05 |
03:31:53 |
|
110.3km/h |
|
389.3km |
734 |
|
734 |
11. |
12. |
10
|
Foltín Vladimír |
Nitra |
LS 10st 18m (voda) |
12:40:13 |
16:15:35 |
03:35:22 |
|
108.5km/h |
|
389.3km |
725 |
|
725 |
12. |
13. |
NXX
|
Suchánek Tomáš |
GAC Benešov |
HPH 304M 600kg 18m (voda) |
12:40:22 |
16:18:27 |
03:38:05 |
|
107.1km/h |
|
389.3km |
710 |
|
710 |
13. |
14. |
DX
|
Grula Daneš |
Brno-Medlánky |
HPH 304M 600kg 18m (voda) |
12:39:41 |
16:18:07 |
03:38:26 |
|
106.9km/h |
|
389.3km |
708 |
|
708 |
14. |
15. |
AJ
|
Netušilová Alena |
Zbraslavice |
ASG 29E 18m 600kg(voda) |
12:36:22 |
16:13:05 |
03:36:43 |
|
107.8km/h |
|
389.3km |
700 |
|
700 |
15. |
16. |
FX
|
Nováková Dana |
Mladá Boleslav |
LS 8s, 18m (voda) |
12:31:39 |
16:26:07 |
03:54:28 |
|
99.6km/h |
|
389.3km |
643 |
|
643 |
16. |
17. |
MT
|
Štěpánek Jiří |
Moravská Třebová |
Nimbus 2, 2b (voda) |
13:00:32 |
16:59:11 |
03:58:39 |
|
97.9km/h |
|
389.3km |
613 |
|
613 |
17. |
18. |
WL
|
Pechanec Marek |
Holešov |
Ventus c 17,6m(voda) |
12:04:04 |
16:13:10 |
04:09:06 |
|
93.8km/h |
|
389.3km |
544 |
|
544 |
18. |
19. |
EU
|
Trešlová Jana |
Raná |
LS 8b15m (voda) |
12:31:43 |
17:19:00 |
04:47:17 |
|
81.3km/h |
|
389.3km |
423 |
|
423 |
19. |
20. |
NS
|
Buryan Jaroslav |
Zábřeh |
ASW-20(A)+F 15m+W (voda) |
12:31:48 |
17:29:07 |
04:57:19 |
|
78.6km/h |
|
389.3km |
397 |
|
397 |
20. |
21. |
W8
|
Piskáček Martin |
Beroun |
LS 8-18 15m (voda) |
13:03:17 |
|
|
|
|
|
341.8km |
344 |
|
344 |
21. |
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář |
Ředitel soutěze: Josef Bárta |