Plachtařské mistrovství regionů ČR 2012 | ||
České Budějovice, Hosín, 29.07.2012 - 11.08.2012 | ||
Kombinovaná třída | ||
6, 08.08.2012, Oficiální výsledky | |||||||||||||||||||
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 03h 00min | |||||||||||||||||||
003 SEVETIN - 013 BITOV - 143 TYN NAD VLTAVOU - 027 DACICE - 001 HOSIN | |||||||||||||||||||
Délka tratě: 215,0km/433,7km (324,2km) | |||||||||||||||||||
Maximální body: 1000, Denní faktor = 1,000, N = 22, n1 = 22, n2 = 1 | |||||||||||||||||||
# | SČ | Pilot | Klub | Kluzák | Odlet | Přílet | Čas | Rychlost | Vzdálenost | Body | Penalizace | Bodů celkem | Celkové pořadí | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | GD | Dupal Ondřej | GAC Benešov | Ventus 2cxa 18m 600kg (voda) | 13:39:29 | 17:27:29 | 03:48:00 | 73.5km/h | 279.2km | 1000 | 3901 | 2. | |||||||
2. | UC | Kantor Jan | Praha-Letňany | Ventus c 17,6m (voda) | 13:42:17 | 306.5km | 970 | 4044 | 1. | ||||||||||
3. | TS | Šíma Robert | GAC Benešov | DG-600M 18m+W (voda) | 13:39:52 | 301.8km | 965 | 3232 | 9. | ||||||||||
4. | ZX | Kuthanová Lenka | Letecký klub Břeclav | ASG 29 18m 600kg (voda) | 13:42:33 | 284.9km | 875 | 3825 | 3. | ||||||||||
5. | BBI | Hřivna Martin | Zbraslavice | DuoDiscus XL (voda) | 13:42:39 | 235.7km | 778 | 3624 | 7. | ||||||||||
6. | GX | Nováková Dana | Mladá Boleslav | Discus 2a 15m (voda) | 13:33:34 | 233.4km | 769 | 3154 | 10. | ||||||||||
7. | JB | Louda Jan | Hodkovice | LS 8b 18m (voda) | 13:31:55 | 238.4km | 762 | 3816 | 4. | ||||||||||
8. | DJ | Deršák Jan | Kralupy | HPH 304CZ 17,4m (voda) | 13:37:15 | 218.4km | 721 | 1915 | 20. | ||||||||||
9. | 7F | Kupec Jiří | Brno | Ventus c 15m+W (voda) | 13:36:31 | 221.3km | 718 | 3683 | 6. | ||||||||||
10. | W | Trojan Pavel | Chrudim | Ventus c 17,6m (voda) | 13:37:37 | 222.3km | 704 | 3812 | 5. | ||||||||||
11. | YA | Kučírek Radek | Havlíčkův Brod | Ventus 2b 15m (voda) | 13:42:46 | 219.5km | 701 | 2556 | 13. | ||||||||||
12. | EB | Blaťák Marek | Šumperk | Ventus c 17,6m (voda) | 13:32:58 | 220.9km | 699 | 3501 | 8. | ||||||||||
13. | SNK | Schenk Zdeněk | Hranice | LS 6c 18m+W (voda) | 13:33:25 | 218.7km | 689 | 2628 | 12. | ||||||||||
14. | AW | Lanzendorf Roman | Plzeň | Ventus b 16,6m (voda) | 13:37:54 | 207.1km | 673 | 2885 | 11. | ||||||||||
15. | SA | Štěpánek Jiří | Moravská Třebová | LAK 20T 26m (voda) | 13:32:37 | 205.9km | 624 | 2044 | 17. | ||||||||||
16. | DL | Budějovský Michal | Plzeň-Letkov | Duo Discus XL(voda) | 13:38:55 | 186.6km | 615 | 1574 | 22. | ||||||||||
17. | JIM | Steiger Jiří | Olomouc | DuoDiscus XLT (voda) | 13:45:44 | 175.0km | 577 | 2544 | 14. | ||||||||||
18. | F | Fryček Petr | Most | Nimbus 3 (25,5m,700kg) (voda) | 13:37:46 | 184.6km | 559 | 2287 | 15. | ||||||||||
19. | LU | Juračka Jaroslav | Křižanov | HPH 304C Wasp (voda) | 13:40:06 | 144.3km | 509 | 2083 | 16. | ||||||||||
20. | GK | Kubík Petr | Moravská Třebová | DG-500M 22m (voda) | 13:37:38 | 149.3km | 487 | 1987 | 18. | ||||||||||
21. | LK | Potměšil Jaroslav | Zbraslavice | HpH 304M SHARK 18m(600 kg) (voda) | 13:42:43 | 148.5km | 462 | 1967 | 19. | ||||||||||
22. | AY | Spilka Vladimír | Hranice | Nimbus 2, 2b (voda) | 13:33:45 | 129.1km | 411 | 1706 | 21. | ||||||||||
DNF. | LP | Houha Miloš | Plzeň Bory | Nimbus 2, 2b (voda) | 0 | 0 | 25. | ||||||||||||
DNF. | LB | Pánek Petr | Dvůr Králové n/L | LAK 17B FES 18m (voda) | 0 | 1275 | 23. | ||||||||||||
DNF. | NX | Vnouček Martin | Vlašim | ASG 29E 18m 600kg (voda) | 0 | 326 | 24. | ||||||||||||
LP - neletěl LB - neletěl NX - neletěl | |||||||||||||||||||
. | |||||||||||||||||||
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář | Ředitel soutěze: Josef Bušek |