3, 30.05.2012, Oficiální výsledky |
Soutezni uloha |
116OSECNY - 163TUZINA - 127RADAR - 100NEDOZERY - 186ZOBOR - 002LZPT25 |
Délka tratě: 214,2km |
Maximální body: 821, Denní faktor = 1,000, N = 36, n1 = 34, n2 = 34
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
PIF
|
Pískatý Slavomír |
Kunovice |
Std. Cirrus |
14:16:39 |
17:09:19 |
02:52:40 |
|
74.4km/h |
|
214.2km |
821 |
|
2519 |
1. |
2. |
103
|
Šindelář Jan |
Kunovice |
G-103 Twin Astir dvoji |
14:16:30 |
17:21:09 |
03:04:39 |
|
69.6km/h |
|
214.2km |
819 |
|
2145 |
21. |
3. |
Y
|
Mareš Karel |
Jihlava |
ASW-15B |
13:54:09 |
16:52:29 |
02:58:20 |
|
72.1km/h |
|
214.2km |
783 |
|
2131 |
22. |
4. |
XZ
|
Zima Radek |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:10:27 |
17:05:55 |
02:55:28 |
|
73.3km/h |
|
214.2km |
772 |
|
2242 |
15. |
5. |
TX
|
Horák Jan |
Zbraslavice |
ASW-15B |
14:17:40 |
17:19:02 |
03:01:22 |
|
70.9km/h |
|
214.2km |
757 |
|
2394 |
5. |
6. |
BJ
|
Borůvka Jan |
Jičín |
Std. Cirrus |
14:49:15 |
17:50:03 |
03:00:48 |
|
71.1km/h |
|
214.2km |
751 |
|
2428 |
3. |
7. |
201
|
Chmela Radek |
Kunovice |
H-201b Std. Libelle |
14:16:40 |
17:24:29 |
03:07:49 |
|
68.4km/h |
|
214.2km |
744 |
|
2280 |
11. |
8. |
ICQ
|
Pavlík Jan |
Křižanov |
Std. Cirrus |
14:16:37 |
17:18:25 |
03:01:48 |
|
70.7km/h |
|
214.2km |
743 |
|
2338 |
9. |
9. |
1W
|
Hynek Lukáš |
Dvůr Králové n.L. |
Cirrus VTC |
14:10:50 |
17:12:18 |
03:01:28 |
|
70.8km/h |
|
214.2km |
740 |
|
2160 |
20. |
10. |
OK
|
Hudák René |
Kunovice |
Std. Cirrus |
14:16:47 |
17:19:03 |
03:02:16 |
|
70.5km/h |
|
214.2km |
739 |
|
2027 |
28. |
11. |
BB
|
Bordovský Ondřej |
Krnov |
Std. Cirrus |
14:08:08 |
17:13:52 |
03:05:44 |
|
69.2km/h |
|
214.2km |
712 |
|
2265 |
13. |
12. |
AE
|
Řeřicha Pavel |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
14:24:28 |
17:27:47 |
03:03:19 |
|
70.1km/h |
|
214.2km |
708 |
|
2286 |
10. |
13. |
1F
|
Dvořák Ondřej |
Raná |
LS 1 f |
14:08:33 |
17:13:10 |
03:04:37 |
|
69.6km/h |
|
214.2km |
699 |
|
2380 |
6. |
13. |
2C
|
Svoboda Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:20:41 |
17:28:09 |
03:07:28 |
|
68.6km/h |
|
214.2km |
699 |
|
2364 |
7. |
15. |
AM
|
Benedikovič Karol |
Air Sympatia - Trenčín |
Std. Cirrus |
13:33:26 |
16:41:32 |
03:08:06 |
|
68.3km/h |
|
214.2km |
694 |
|
2343 |
8. |
16. |
LL
|
Lešinger Michal |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
14:22:10 |
17:27:44 |
03:05:34 |
|
69.3km/h |
|
214.2km |
690 |
|
2257 |
14. |
16. |
YU
|
Pánek Petr |
Dvůr Králové n.L. |
Std. Cirrus |
14:09:08 |
17:17:48 |
03:08:40 |
|
68.1km/h |
|
214.2km |
690 |
|
2418 |
4. |
18. |
GT
|
Švancara Marek |
GAC Benešov |
Std. Cirrus |
14:10:34 |
17:20:48 |
03:10:14 |
|
67.6km/h |
|
214.2km |
678 |
|
2023 |
29. |
19. |
CF
|
Frinta Tomáš |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:10:21 |
17:18:27 |
03:08:06 |
|
68.3km/h |
|
214.2km |
671 |
|
2181 |
18. |
19. |
XII
|
Novák Ivan |
Ústí nad Orlicí |
Std. Cirrus |
14:32:26 |
17:43:37 |
03:11:11 |
|
67.2km/h |
|
214.2km |
671 |
|
2267 |
12. |
21. |
OMG
|
Kratochvíl Michal |
Slaný |
Std. Cirrus |
14:07:03 |
17:19:05 |
03:12:02 |
|
66.9km/h |
|
214.2km |
665 |
|
2108 |
23. |
22. |
IG
|
Vavřín Jan |
Vysoké Mýto |
ASW-15B |
14:07:16 |
17:22:41 |
03:15:25 |
|
65.8km/h |
|
214.2km |
650 |
|
2080 |
24. |
23. |
LA
|
Gedeon Martin |
Plzeň-Letkov |
ASW-15B |
14:19:41 |
17:37:16 |
03:17:35 |
|
65.1km/h |
|
214.2km |
635 |
|
2201 |
16. |
24. |
IF
|
Mraček Roman |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:20:31 |
17:41:20 |
03:20:49 |
|
64.0km/h |
|
214.2km |
604 |
|
2467 |
2. |
25. |
CI
|
Trešlová Hana |
Raná |
Std. Cirrus |
14:10:45 |
17:32:12 |
03:21:27 |
|
63.8km/h |
|
214.2km |
600 |
|
2032 |
27. |
26. |
CX
|
Cink Miloslav |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:20:36 |
17:42:58 |
03:22:22 |
|
63.5km/h |
|
214.2km |
593 |
|
2181 |
18. |
27. |
S20
|
Ficnar Martin |
Šumperk |
LS 3a 15m |
13:41:07 |
16:53:21 |
03:12:14 |
|
66.9km/h |
|
214.2km |
590 |
|
1999 |
31. |
28. |
DI
|
Nováková Dana |
Mladá Boleslav |
Std. Cirrus |
14:24:11 |
17:51:42 |
03:27:31 |
|
61.9km/h |
|
214.2km |
561 |
|
2195 |
17. |
29. |
SU
|
Horáčková Pavlína |
Šumperk |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
14:24:31 |
17:51:04 |
03:26:33 |
|
62.2km/h |
|
214.2km |
550 |
|
1584 |
35. |
30. |
XC
|
Papežíková Petra |
Holešov |
Std. Cirrus |
14:21:02 |
17:51:00 |
03:29:58 |
|
61.2km/h |
|
214.2km |
546 |
|
2011 |
30. |
31. |
M
|
Zahálka Martin |
Staňkov |
DG-101G |
14:21:06 |
17:53:07 |
03:32:01 |
|
60.6km/h |
|
214.2km |
527 |
|
2067 |
25. |
32. |
BBE
|
Zelený Lubor |
Přibyslav |
ASW-19B |
14:20:13 |
17:51:59 |
03:31:46 |
|
60.7km/h |
|
214.2km |
515 |
|
1984 |
32. |
33. |
G2
|
Motl Lubomír |
Kyjov |
LS 1f |
14:24:23 |
18:01:22 |
03:36:59 |
|
59.2km/h |
|
214.2km |
486 |
|
1982 |
33. |
34. |
HI
|
Harašta Ivan |
Toužim |
ASW-15B |
14:14:17 |
18:01:56 |
03:47:39 |
|
56.5km/h |
|
214.2km |
455 |
|
2033 |
26. |
35. |
SR
|
Barták Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:20:39 |
|
|
|
|
|
40.4km |
54 |
|
1648 |
34. |
36. |
LS
|
Mikuláš Erik |
Partizánske |
LS 1f |
14:41:52 |
|
|
|
|
|
24.2km |
32 |
|
649 |
36. |
M - Varování: Pozdní odevzdání dokumentace
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Marian Szabo |
Ředitel soutěze: Jozef Ondruška |