8, 08.06.2012, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 01h 30min |
116OSECNY - 142SOCOVCE - 102NITRA - 002LZPT25 |
Délka tratě: 105,7km/256,9km (181,2km) |
Maximální body: 403, Denní faktor = 1,000, N = 36, n1 = 35, n2 = 32
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
IF
|
Mraček Roman |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:43:51 |
16:14:15 |
01:30:24 |
|
88.8km/h |
|
133.9km |
403 |
|
5985 |
1. |
2. |
CX
|
Cink Miloslav |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:43:57 |
16:21:04 |
01:37:07 |
|
86.1km/h |
|
139.3km |
380 |
|
5610 |
4. |
3. |
2C
|
Svoboda Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:46:56 |
16:21:24 |
01:34:28 |
|
85.9km/h |
|
135.2km |
379 |
|
4982 |
12. |
4. |
1F
|
Dvořák Ondřej |
Raná |
LS 1 f |
15:30:01 |
17:07:34 |
01:37:33 |
|
87.1km/h |
|
141.6km |
378 |
|
4957 |
13. |
5. |
SR
|
Barták Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:46:54 |
16:21:22 |
01:34:28 |
|
85.5km/h |
|
134.7km |
376 |
|
4074 |
34. |
6. |
M
|
Zahálka Martin |
Staňkov |
DG-101G |
14:44:37 |
16:25:30 |
01:40:53 |
|
84.3km/h |
|
141.8km |
363 |
|
4610 |
22. |
7. |
AM
|
Benedikovič Karol |
Air Sympatia - Trenčín |
Std. Cirrus |
14:50:36 |
16:29:16 |
01:38:40 |
|
83.2km/h |
|
136.9km |
357 |
|
5611 |
3. |
8. |
BBE
|
Zelený Lubor |
Přibyslav |
ASW-19B |
14:25:56 |
16:00:21 |
01:34:25 |
|
84.3km/h |
|
132.7km |
356 |
|
4617 |
21. |
8. |
BJ
|
Borůvka Jan |
Jičín |
Std. Cirrus |
15:29:43 |
17:12:05 |
01:42:22 |
|
83.0km/h |
|
141.6km |
356 |
|
4907 |
15. |
10. |
YU
|
Pánek Petr |
Dvůr Králové n.L. |
Std. Cirrus |
14:45:48 |
16:27:41 |
01:41:53 |
|
81.6km/h |
|
138.6km |
345 |
|
5510 |
5. |
11. |
CI
|
Trešlová Hana |
Raná |
Std. Cirrus |
14:45:58 |
16:27:27 |
01:41:29 |
|
81.3km/h |
|
137.6km |
342 |
|
4951 |
14. |
12. |
LL
|
Lešinger Michal |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
14:47:57 |
16:28:51 |
01:40:54 |
|
82.4km/h |
|
138.5km |
340 |
|
5207 |
7. |
13. |
Y
|
Mareš Karel |
Jihlava |
ASW-15B |
14:33:37 |
16:17:01 |
01:43:24 |
|
80.0km/h |
|
137.9km |
336 |
|
5036 |
9. |
14. |
AE
|
Řeřicha Pavel |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
14:48:05 |
16:28:43 |
01:40:38 |
|
80.9km/h |
|
135.7km |
328 |
|
4508 |
26. |
15. |
XZ
|
Zima Radek |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:14:34 |
15:52:38 |
01:38:04 |
|
80.6km/h |
|
131.8km |
326 |
|
4811 |
16. |
16. |
HI
|
Harašta Ivan |
Toužim |
ASW-15B |
14:45:25 |
16:14:03 |
01:28:38 |
|
78.5km/h |
|
117.8km |
324 |
|
4477 |
27. |
17. |
103
|
Šindelář Jan |
Kunovice |
G-103 Twin Astir dvoji |
14:22:37 |
15:53:46 |
01:31:09 |
|
72.9km/h |
|
110.8km |
314 |
|
3703 |
35. |
18. |
XC
|
Papežíková Petra |
Holešov |
Std. Cirrus |
14:44:33 |
16:16:30 |
01:31:57 |
|
77.1km/h |
|
118.2km |
308 |
|
4719 |
18. |
19. |
GT
|
Švancara Marek |
GAC Benešov |
Std. Cirrus |
14:34:42 |
16:11:52 |
01:37:10 |
|
76.4km/h |
|
123.7km |
302 |
|
5030 |
10. |
20. |
TX
|
Horák Jan |
Zbraslavice |
ASW-15B |
14:33:37 |
16:08:19 |
01:34:42 |
|
75.2km/h |
|
118.7km |
297 |
|
4690 |
19. |
21. |
DI
|
Nováková Dana |
Mladá Boleslav |
Std. Cirrus |
14:11:02 |
15:49:37 |
01:38:35 |
|
75.5km/h |
|
124.0km |
295 |
|
5412 |
6. |
22. |
OK
|
Hudák René |
Kunovice |
Std. Cirrus |
14:24:18 |
16:04:03 |
01:39:45 |
|
74.8km/h |
|
124.4km |
290 |
|
4563 |
23. |
23. |
BB
|
Bordovský Ondřej |
Krnov |
Std. Cirrus |
13:53:37 |
15:27:26 |
01:33:49 |
|
74.7km/h |
|
116.8km |
289 |
|
5027 |
11. |
24. |
SU
|
Horáčková Pavlína |
Šumperk |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
14:44:13 |
16:15:20 |
01:31:07 |
|
75.6km/h |
|
114.8km |
288 |
|
4115 |
32. |
25. |
LA
|
Gedeon Martin |
Plzeň-Letkov |
ASW-15B |
14:33:28 |
16:16:48 |
01:43:20 |
|
73.6km/h |
|
126.8km |
284 |
|
4550 |
24. |
26. |
ICQ
|
Pavlík Jan |
Křižanov |
Std. Cirrus |
14:23:55 |
16:18:35 |
01:54:40 |
|
73.7km/h |
|
140.9km |
281 |
|
5126 |
8. |
26. |
201
|
Chmela Radek |
Kunovice |
H-201b Std. Libelle |
14:24:15 |
16:09:37 |
01:45:22 |
|
71.4km/h |
|
125.4km |
281 |
|
4209 |
31. |
28. |
PIF
|
Pískatý Slavomír |
Kunovice |
Std. Cirrus |
14:24:12 |
16:08:02 |
01:43:50 |
|
73.2km/h |
|
126.7km |
277 |
|
5672 |
2. |
29. |
G2
|
Motl Lubomír |
Kyjov |
LS 1f |
14:11:06 |
15:51:52 |
01:40:46 |
|
71.8km/h |
|
120.5km |
256 |
|
4385 |
30. |
30. |
1W
|
Hynek Lukáš |
Dvůr Králové n.L. |
Cirrus VTC |
13:53:48 |
15:34:48 |
01:41:00 |
|
69.5km/h |
|
117.1km |
245 |
|
4689 |
20. |
31. |
CF
|
Frinta Tomáš |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:14:05 |
15:51:38 |
01:37:33 |
|
68.0km/h |
|
110.5km |
226 |
|
4548 |
25. |
32. |
IG
|
Vavřín Jan |
Vysoké Mýto |
ASW-15B |
13:53:45 |
15:43:09 |
01:49:24 |
|
61.5km/h |
|
112.2km |
186 |
|
4730 |
17. |
33. |
S20
|
Ficnar Martin |
Šumperk |
LS 3a 15m |
15:24:15 |
17:29:19 |
02:05:04 |
|
61.3km/h |
|
127.8km |
164 |
|
4423 |
28. |
33. |
LS
|
Mikuláš Erik |
Partizánske |
LS 1f |
14:14:37 |
16:16:53 |
02:02:16 |
|
58.0km/h |
|
118.1km |
164 |
|
1674 |
36. |
35. |
XII
|
Novák Ivan |
Ústí nad Orlicí |
Std. Cirrus |
15:31:17 |
|
|
|
|
|
112.3km |
130 |
|
4416 |
29. |
36. |
OMG
|
Kratochvíl Michal |
Slaný |
Std. Cirrus |
13:53:48 |
|
|
|
|
|
32.9km |
38 |
|
4087 |
33. |
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Marian Szabo |
Ředitel soutěze: Jozef Ondruška |