5, 03.06.2012, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 01h 30min |
116OSECNY - 173VRABLE - 155TOPOLCANY - 186ZOBOR - 002LZPT25 |
Délka tratě: 105,0km/163,9km (134,4km) |
Maximální body: 367, Denní faktor = 0,521, N = 36, n1 = 15, n2 = 15
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
IF
|
Mraček Roman |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:53:31 |
16:26:07 |
01:32:36 |
|
77.1km/h |
|
118.9km |
191 |
|
3658 |
1. |
2. |
CX
|
Cink Miloslav |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
14:53:30 |
16:26:10 |
01:32:40 |
|
76.3km/h |
|
117.8km |
190 |
|
3361 |
10. |
3. |
2C
|
Svoboda Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
15:08:55 |
16:51:10 |
01:42:15 |
|
71.6km/h |
|
122.0km |
180 |
|
3235 |
13. |
4. |
Y
|
Mareš Karel |
Jihlava |
ASW-15B |
14:35:38 |
16:26:40 |
01:51:02 |
|
70.4km/h |
|
130.2km |
179 |
|
3147 |
17. |
5. |
1W
|
Hynek Lukáš |
Dvůr Králové n.L. |
Cirrus VTC |
15:02:18 |
16:39:05 |
01:36:47 |
|
70.8km/h |
|
114.1km |
178 |
|
3239 |
12. |
6. |
LL
|
Lešinger Michal |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
14:53:52 |
16:32:51 |
01:38:59 |
|
68.0km/h |
|
112.1km |
170 |
|
3387 |
7. |
7. |
G2
|
Motl Lubomír |
Kyjov |
LS 1f |
14:55:57 |
16:42:35 |
01:46:38 |
|
66.1km/h |
|
117.4km |
167 |
|
3085 |
20. |
8. |
AM
|
Benedikovič Karol |
Air Sympatia - Trenčín |
Std. Cirrus |
14:34:12 |
16:18:56 |
01:44:44 |
|
64.5km/h |
|
112.5km |
165 |
|
3460 |
4. |
9. |
BB
|
Bordovský Ondřej |
Krnov |
Std. Cirrus |
14:55:17 |
16:57:05 |
02:01:48 |
|
63.7km/h |
|
129.4km |
164 |
|
3392 |
6. |
9. |
HI
|
Harašta Ivan |
Toužim |
ASW-15B |
14:53:35 |
16:57:45 |
02:04:10 |
|
63.3km/h |
|
131.0km |
164 |
|
3129 |
18. |
11. |
ICQ
|
Pavlík Jan |
Křižanov |
Std. Cirrus |
14:55:07 |
16:49:49 |
01:54:42 |
|
62.6km/h |
|
119.7km |
161 |
|
3474 |
3. |
12. |
PIF
|
Pískatý Slavomír |
Kunovice |
Std. Cirrus |
14:55:44 |
16:50:54 |
01:55:10 |
|
60.8km/h |
|
116.8km |
158 |
|
3600 |
2. |
13. |
OK
|
Hudák René |
Kunovice |
Std. Cirrus |
14:55:36 |
16:51:00 |
01:55:24 |
|
60.4km/h |
|
116.2km |
157 |
|
2812 |
32. |
14. |
DI
|
Nováková Dana |
Mladá Boleslav |
Std. Cirrus |
14:44:43 |
16:33:05 |
01:48:22 |
|
59.8km/h |
|
108.0km |
156 |
|
3320 |
11. |
15. |
LA
|
Gedeon Martin |
Plzeň-Letkov |
ASW-15B |
14:34:25 |
16:35:16 |
02:00:51 |
|
53.8km/h |
|
108.3km |
144 |
|
3172 |
16. |
16. |
OMG
|
Kratochvíl Michal |
Slaný |
Std. Cirrus |
15:00:51 |
|
|
|
|
|
104.6km |
110 |
|
3077 |
21. |
17. |
S20
|
Ficnar Martin |
Šumperk |
LS 3a 15m |
14:21:24 |
|
|
|
|
|
26.2km |
26 |
|
2904 |
28. |
18. |
XII
|
Novák Ivan |
Ústí nad Orlicí |
Std. Cirrus |
14:43:31 |
|
|
|
|
|
23.3km |
24 |
|
3217 |
15. |
19. |
SR
|
Barták Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
15:10:59 |
|
|
|
|
|
21.1km |
22 |
|
2374 |
35. |
20. |
XC
|
Papežíková Petra |
Holešov |
Std. Cirrus |
15:00:49 |
|
|
|
|
|
15.2km |
16 |
|
2773 |
33. |
20. |
CI
|
Trešlová Hana |
Raná |
Std. Cirrus |
14:56:02 |
|
|
|
|
|
15.0km |
16 |
|
2924 |
27. |
20. |
M
|
Zahálka Martin |
Staňkov |
DG-101G |
15:00:56 |
|
|
|
|
|
14.9km |
16 |
|
2889 |
29. |
23. |
103
|
Šindelář Jan |
Kunovice |
G-103 Twin Astir dvoji |
14:57:29 |
|
|
|
|
|
11.4km |
13 |
|
2978 |
25. |
24. |
1F
|
Dvořák Ondřej |
Raná |
LS 1 f |
15:36:19 |
|
|
|
|
|
11.7km |
12 |
|
3385 |
8. |
24. |
TX
|
Horák Jan |
Zbraslavice |
ASW-15B |
14:34:20 |
|
|
|
|
|
11.6km |
12 |
|
3232 |
14. |
24. |
AE
|
Řeřicha Pavel |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
15:02:25 |
|
|
|
|
|
11.5km |
12 |
|
3062 |
22. |
24. |
IG
|
Vavřín Jan |
Vysoké Mýto |
ASW-15B |
14:59:37 |
|
|
|
|
|
11.4km |
12 |
|
3002 |
24. |
24. |
201
|
Chmela Radek |
Kunovice |
H-201b Std. Libelle |
14:55:22 |
|
|
|
|
|
10.8km |
12 |
|
3008 |
23. |
29. |
XZ
|
Zima Radek |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:21:14 |
|
|
|
|
|
9.5km |
10 |
|
3117 |
19. |
30. |
CF
|
Frinta Tomáš |
Hodkovice |
ASW-19B |
14:21:23 |
|
|
|
|
|
8.6km |
9 |
|
2955 |
26. |
30. |
GT
|
Švancara Marek |
GAC Benešov |
Std. Cirrus |
15:09:31 |
|
|
|
|
|
8.3km |
9 |
|
2837 |
30. |
30. |
YU
|
Pánek Petr |
Dvůr Králové n.L. |
Std. Cirrus |
15:09:39 |
|
|
|
|
|
8.2km |
9 |
|
3402 |
5. |
33. |
SU
|
Horáčková Pavlína |
Šumperk |
SZD-48 Jantar Std. 2(3) |
15:07:09 |
|
|
|
|
|
5.8km |
6 |
|
2512 |
34. |
34. |
BBE
|
Zelený Lubor |
Přibyslav |
ASW-19B |
15:07:40 |
|
|
|
|
|
3.6km |
4 |
|
2823 |
31. |
35. |
LS
|
Mikuláš Erik |
Partizánske |
LS 1f |
14:14:35 |
|
|
|
|
|
0.9km |
1 |
|
720 |
36. |
36. |
BJ
|
Borůvka Jan |
Jičín |
Std. Cirrus |
15:10:57 |
|
|
|
|
|
0.3km |
0 |
|
3377 |
9. |
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Marian Szabo |
Ředitel soutěze: Jozef Ondruška |