AZ CUP 2012 | ||
Zbraslavice, 14.04.2012 - 22.04.2012 | ||
Klubová třída | ||
5, 21.04.2012, Oficiální výsledky | |||||||||||||||||||
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 00min | |||||||||||||||||||
003 SP3 BOHD - 390 CHYSKY - 150 PELHRIMO - 001 SP1 ZBRASLAVICE | |||||||||||||||||||
Délka tratě: 106,6km/233,2km (167,4km) | |||||||||||||||||||
Maximální body: 643, Denní faktor = 0,915, N = 41, n1 = 30, n2 = 29 | |||||||||||||||||||
# | SČ | Pilot | Klub | Kluzák | Odlet | Přílet | Čas | Rychlost | Vzdálenost | Body | Penalizace | Bodů celkem | Celkové pořadí | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | XE | Říha David | Vlašim | ASW-15B | 13:43:02 | 15:49:32 | 02:06:30 | 86.5km/h | 182.3km | 588 | 2985 | 2. | |||||||
2. | TX | Horák Jan | Zbraslavice | ASW-15B | 13:43:07 | 15:42:30 | 01:59:23 | 86.2km/h | 172.5km | 586 | 2982 | 3. | |||||||
3. | XL | Borůvka ml. Zdeněk | Jičín | Std. Cirrus | 14:01:20 | 16:08:10 | 02:06:50 | 85.7km/h | 181.1km | 575 | 2786 | 10. | |||||||
4. | ZL | Balcárek Zdeněk | Kroměříž | Std. Cirrus | 13:41:22 | 15:34:59 | 01:53:37 | 84.6km/h | 169.1km | 564 | 2692 | 14. | |||||||
5. | BB | Bordovský Ondřej | Krnov | Std. Cirrus | 13:46:01 | 15:55:48 | 02:09:47 | 83.9km/h | 181.5km | 558 | 3157 | 1. | |||||||
6. | 1W | Hynek Lukáš | Dvůr Králové n.L. | Cirrus VTC | 13:47:28 | 15:57:23 | 02:09:55 | 82.9km/h | 179.6km | 546 | 2739 | 11. | |||||||
7. | KP | Pešta Jiří | Frýdlant nad Ostravicí | G-103 Twin | 13:37:21 | 15:42:01 | 02:04:40 | 77.0km/h | 160.0km | 542 | 2193 | 23. | |||||||
8. | R3 | Urban Martin | Frýdlant | LS 3 (3a) 15m | 13:49:09 | 15:58:49 | 02:09:40 | 86.0km/h | 186.0km | 533 | 2828 | 8. | |||||||
9. | 76 | Popovský David | Rakovník | ASW-24 (15m) | 13:49:32 | 15:57:08 | 02:07:36 | 86.3km/h | 183.6km | 531 | 2720 | 12. | |||||||
10. | X | Šafář Petr | Ústí nad Orlicí | ASW-15B | 13:38:08 | 15:53:17 | 02:15:09 | 79.9km/h | 180.0km | 525 | 2622 | 15. | |||||||
11. | ZB | Borůvka Zdeněk | Jičín | Discus CS | 13:49:00 | 15:59:44 | 02:10:44 | 85.2km/h | 185.7km | 524 | 2954 | 4. | |||||||
12. | ES | Skala Martin | Vrchlabí | Discus CS | 13:49:05 | 16:02:50 | 02:13:45 | 84.7km/h | 188.7km | 519 | 2949 | 5. | |||||||
13. | OI | Šindelář Ondřej | Mladá Boleslav | ASW-19B | 13:47:06 | 15:51:54 | 02:04:48 | 78.7km/h | 163.6km | 496 | 2856 | 6. | |||||||
14. | ST | Kmošek Jakub | Zbraslavice | Std. Cirrus | 14:21:56 | 16:21:42 | 01:59:46 | 77.3km/h | 154.6km | 495 | 2845 | 7. | |||||||
15. | P2 | Kunášek Václav | Zbraslavice | Std. Cirrus | 14:01:47 | 16:31:50 | 02:30:03 | 76.9km/h | 192.4km | 491 | 2700 | 13. | |||||||
16. | HH | Hulmák Miloslav | Hosín | ASW-15B | 13:39:04 | 15:51:18 | 02:12:14 | 76.0km/h | 167.6km | 488 | 2362 | 21. | |||||||
16. | M | Mlejnek Jiří | Mladá Boleslav | ASW-15B | 13:47:51 | 16:06:38 | 02:18:47 | 76.0km/h | 175.8km | 488 | 2586 | 17. | |||||||
18. | L5 | Malík Tomáš | Praha-Letňany | VSO-10 | 13:39:51 | 16:13:04 | 02:33:13 | 73.1km/h | 186.7km | 481 | 2520 | 19. | |||||||
19. | KX | Pajer Jiří | Zbraslavice | ASW-19B | 13:43:52 | 15:45:23 | 02:01:31 | 74.0km/h | 149.9km | 452 | 2035 | 27. | |||||||
20. | 93 | Polický Karel | Kolín | VSO-10 | 14:41:23 | 17:00:08 | 02:18:45 | 68.5km/h | 158.4km | 435 | 1202 | 47. | |||||||
21. | IJ | Navrátil Michal | Medlánky | Std. Cirrus | 13:47:23 | 15:54:30 | 02:07:07 | 70.7km/h | 149.7km | 432 | 2793 | 9. | |||||||
22. | RB | Hodan Jiří | Zbraslavice | G-103 Twin Astir | 13:38:01 | 15:37:06 | 01:59:05 | 65.8km/h | 131.5km | 428 | 1494 | 41. | |||||||
23. | JJ | Lhotecká Jana | Hosín | ASW-15B | 13:36:44 | 15:40:48 | 02:04:04 | 68.3km/h | 141.3km | 414 | 1984 | 28. | |||||||
24. | FF | Hypš Libor | Chrudim | Std. Cirrus | 13:37:50 | 15:50:44 | 02:12:54 | 68.6km/h | 151.9km | 412 | 2096 | 26. | |||||||
25. | 75 | Ratz Jan | Plasy | Std. Cirrus | 13:37:49 | 16:01:16 | 02:23:27 | 63.9km/h | 152.7km | 367 | 1920 | 30. | |||||||
26. | I4 | Zámečník Tomáš | Zbraslavice | VSO-10 | 13:36:13 | 16:08:12 | 02:31:59 | 61.3km/h | 155.3km | 364 | 1970 | 29. | |||||||
27. | OK | Kardosová Kateřina | Kunovice | Std. Cirrus | 14:45:22 | 16:54:36 | 02:09:14 | 63.1km/h | 135.9km | 359 | 1851 | 34. | |||||||
28. | S3 | Dráb Michal | Plzeň-Letkov | LS-1d | 13:50:08 | 16:12:57 | 02:22:49 | 62.0km/h | 147.5km | 350 | 2549 | 18. | |||||||
29. | KE | Ertl Karel | Letecký klub Břeclav | TST-10M Atlas | 14:34:05 | 16:34:59 | 02:00:54 | 57.8km/h | 116.4km | 337 | 1332 | 45. | |||||||
30. | XII | Houžvička Oldřich | Frýdlant nad Ostravicí | Std. Cirrus | 13:37:02 | 15:28:26 | 01:51:24 | 55.9km/h | 111.8km | 311 | 1398 | 43. | |||||||
31. | O2 | Jung Tomáš | Zbraslavice | ASW-19B | 13:38:02 | 33.5km | 53 | 2236 | 22. | ||||||||||
32. | JS | Skala Ondřej | Vrchlabí | Std. Cirrus | 13:37:45 | 16.6km | 27 | 1394 | 44. | ||||||||||
33. | AE | Řeřicha Pavel | Moravská Třebová | ASW-19B | 13:50:12 | 16.2km | 26 | 2602 | 16. | ||||||||||
34. | LE | Kubík Petr | Moravská Třebová | ASW-15B | 13:50:31 | 15.5km | 25 | 1515 | 40. | ||||||||||
35. | ZP | Přichystal Petr | Moravská Třebová | ASW-15B | 13:38:23 | 12.5km | 20 | 690 | 50. | ||||||||||
35. | T | Holoubek Aleš | Jičín | ASW-15B | 13:49:29 | 12.2km | 20 | 1874 | 31. | ||||||||||
37. | LM | Pubec Jan | Plzeň Bory | Std. Cirrus | 13:46:00 | 10.8km | 17 | 2177 | 24. | ||||||||||
38. | 23 | Váňa Martin | Mladá Boleslav | ASW-15 | 13:51:00 | 3.8km | 6 | 468 | 51. | ||||||||||
38. | 103 | Maňásek Tomáš | Kunovice | G-103 Twin | 13:50:41 | 3.4km | 6 | 1679 | 36. | ||||||||||
40. | FS | Tobolka Radek | Jičín | Std. Cirrus | 13:58:59 | 1.7km | 3 | 1530 | 39. | ||||||||||
DNS. | 56 | Bárta Josef | Vysoké Mýto | ASW-19 | 0 | 411 | 52. | ||||||||||||
DNF. | CW | Hotový Petr | Česká Lípa | ASW-15B | 0 | 2408 | 20. | ||||||||||||
DNF. | PJ | Jiránek Petr | Toužim | Astir CS G-102 | 0 | 1480 | 42. | ||||||||||||
DNF. | 201 | Karlík Vojtěch | Kunovice | Std. Libelle | 0 | 1057 | 48. | ||||||||||||
DNF. | MV | Michálek Roman | Toužim | G-102 Astir CS | 0 | 1854 | 33. | ||||||||||||
DNF. | AWI | Myška František | Most | Std. Cirrus | 0 | 832 | 49. | ||||||||||||
DNF. | 22 | Pělucha Jiří | Frýdlant nad Ostravicí | Std. Cirrus | 0 | 1740 | 35. | ||||||||||||
DNF. | TW | Procházka Jiří | Toužim | G-103 Twin II | 0 | 1549 | 38. | ||||||||||||
DNF. | W1 | Svoboda Václav | Plzeň-Letkov | Std. Cirrus | 0 | 1325 | 46. | ||||||||||||
DNF. | KG | Šrám Vratislav | Broumov | Janus b (18,2m) | 0 | 1856 | 32. | ||||||||||||
DNF. | AK | Švrček Pavel | Frýdlant nad Ostravicí | DG-200 15m | 0 | 1626 | 37. | ||||||||||||
DNF. | TO | Valenta Martin | Toužim | G-103 Twin III | 0 | 2121 | 25. | ||||||||||||
DNF. | LS | Vrba Lubomír | Toužim | Astir CS G-102 | 0 | 0 | 53. | ||||||||||||
O2 - narušení prostoru TMA VII Praha 56 - DNS CW - DNF PJ - DNF 201 - DNF MV - DNF AWI - DNF 22 - DNF TW - DNF W1 - DNF KG - DNF AK - DNF TO - DNF LS - DNF | |||||||||||||||||||
. | |||||||||||||||||||
Hlavní rozhodčí: Radka Moravcová | Ředitel soutěze: Martin Mezera |