5, 20.04.2011, Oficiální výsledky |
Soutezni uloha |
004 SP4 FIALNIK - 149 PAVOV - 321 OLBRAMOV - 366 TREST - 001 SP1 ZBRASLAVICE |
Délka tratě: 252,4km |
Maximální body: 984, Denní faktor = 0,972, N = 45, n1 = 35, n2 = 27
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
TX
|
Horák Jan |
Zbraslavice |
ASW-15B |
13:24:43 |
16:39:14 |
03:14:31 |
|
77.9km/h |
|
252.4km |
957 |
|
4766 |
1. |
2. |
OG
|
Valentr Jiří |
Rakovník |
Std. Cirrus |
13:24:59 |
16:38:41 |
03:13:42 |
|
78.2km/h |
|
252.4km |
947 |
|
4380 |
9. |
3. |
66
|
Stárek Petr |
Zbraslavice |
HPH 304C Wasp |
13:21:25 |
16:27:48 |
03:06:23 |
|
81.3km/h |
|
252.4km |
946 |
|
4701 |
4. |
3. |
XE
|
Říha David |
Vlašim |
ASW-15B |
13:24:33 |
16:40:54 |
03:16:21 |
|
77.1km/h |
|
252.4km |
946 |
|
4759 |
2. |
3. |
X
|
Šafář Petr |
Ústí nad Orlicí |
ASW-15B |
13:24:56 |
16:41:19 |
03:16:23 |
|
77.1km/h |
|
252.4km |
946 |
|
4364 |
10. |
6. |
ST
|
Kmošek Jakub |
Zbraslavice |
Std. Cirrus |
13:24:44 |
16:38:46 |
03:14:02 |
|
78.1km/h |
|
252.4km |
945 |
|
4417 |
8. |
7. |
AE
|
Řeřicha Pavel |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
13:27:41 |
16:38:38 |
03:10:57 |
|
79.3km/h |
|
252.4km |
935 |
|
3754 |
19. |
8. |
XC
|
Ćerná Eva |
Příbram |
Std. Cirrus |
13:24:39 |
16:40:32 |
03:15:53 |
|
77.3km/h |
|
252.4km |
934 |
|
4101 |
14. |
9. |
JA
|
Vodička Petr |
Jaroměř |
Discus CS |
13:52:09 |
17:01:12 |
03:09:03 |
|
80.1km/h |
|
252.4km |
899 |
|
4748 |
3. |
10. |
LL
|
Lešinger Michal |
Moravská Třebová |
ASW-19B |
13:52:19 |
17:10:22 |
03:18:03 |
|
76.5km/h |
|
252.4km |
895 |
|
4677 |
5. |
11. |
RI
|
Koďousek Michal |
Jaroměř |
LS 3 (3a) 15m |
13:52:25 |
17:00:31 |
03:08:06 |
|
80.5km/h |
|
252.4km |
891 |
|
4352 |
11. |
12. |
AH
|
Šindelář Ondřej |
Mladá Boleslav |
ASW-19B |
13:21:39 |
16:40:36 |
03:18:57 |
|
76.1km/h |
|
252.4km |
890 |
|
4004 |
16. |
13. |
KX
|
Pajer Jiří |
Zbraslavice |
ASW-19B |
13:21:48 |
16:41:36 |
03:19:48 |
|
75.8km/h |
|
252.4km |
885 |
|
3810 |
18. |
14. |
ES
|
Skala Martin |
Vrchlabí |
Discus CS |
13:51:53 |
17:03:46 |
03:11:53 |
|
78.9km/h |
|
252.4km |
883 |
|
4575 |
6. |
15. |
ZB
|
Borůvka Zdeněk |
Jičín |
Discus CS |
13:52:18 |
17:04:47 |
03:12:29 |
|
78.7km/h |
|
252.4km |
879 |
|
4546 |
7. |
16. |
TXI
|
Urban Martin |
Frýdlant nad Ostravicí |
LS 3 (3a) 15m |
13:52:09 |
17:02:32 |
03:10:23 |
|
79.6km/h |
|
252.4km |
878 |
|
4105 |
13. |
17. |
MJ
|
Svárovský Richard |
Zábřeh |
Std. Cirrus |
13:52:29 |
17:19:30 |
03:27:01 |
|
73.2km/h |
|
252.4km |
873 |
|
2910 |
28. |
18. |
AWI
|
Myška František |
Most |
Std. Cirrus |
13:28:46 |
17:04:54 |
03:36:08 |
|
70.1km/h |
|
252.4km |
829 |
|
3369 |
21. |
19. |
Y1
|
Hartman Pavel |
Jaroměř |
LS 3 (3a) 15m |
13:52:39 |
17:14:27 |
03:21:48 |
|
75.1km/h |
|
252.4km |
817 |
|
3477 |
20. |
20. |
103
|
Hudák René |
Kunovice |
G-103 Twin II |
13:31:34 |
17:18:03 |
03:46:29 |
|
66.9km/h |
|
252.4km |
801 |
|
4020 |
15. |
21. |
P2
|
Kunášek Václav |
Zbraslavice |
Std. Cirrus |
13:30:10 |
17:17:40 |
03:47:30 |
|
66.6km/h |
|
252.4km |
778 |
|
3272 |
24. |
22. |
O2
|
Jensen Richard |
Zbraslavice |
ASW-19B |
13:29:48 |
17:16:37 |
03:46:49 |
|
66.8km/h |
|
252.4km |
757 |
|
4348 |
12. |
23. |
SNK
|
Schenk Zdeněk |
Hranice |
Std. Cirrus |
13:33:12 |
17:57:17 |
04:24:05 |
|
57.4km/h |
|
252.4km |
643 |
|
3366 |
22. |
24. |
GL
|
Antonín Kutálek |
Zábřeh |
Std. Cirrus |
13:32:16 |
17:57:32 |
04:25:16 |
|
57.1km/h |
|
252.4km |
640 |
|
3358 |
23. |
25. |
22
|
Pělucha Jiří |
Frýdlant nad Ostravicí |
Std. Cirrus |
13:32:55 |
17:58:44 |
04:25:49 |
|
57.0km/h |
|
252.4km |
638 |
|
3205 |
25. |
26. |
S3
|
Dráb Michal |
Plzeň-Letkov |
LS-1d |
13:34:18 |
18:00:00 |
04:25:42 |
|
57.0km/h |
|
252.4km |
619 |
|
3105 |
26. |
27. |
AK
|
Švrček Pavel |
Frýdlant nad Ostravicí |
DG-200 15m |
13:33:30 |
17:53:59 |
04:20:29 |
|
58.1km/h |
|
252.4km |
594 |
|
1861 |
39. |
28. |
AZ
|
Koňařík Roman |
Holešov |
Discus CS |
13:52:48 |
|
|
|
|
|
245.5km |
512 |
|
2096 |
36. |
28. |
OK
|
Popovský David |
Kunovice |
Std. Cirrus |
13:31:43 |
|
|
|
|
|
229.4km |
512 |
|
3017 |
27. |
30. |
LM
|
Pubec Jan |
Plzeň-Bory |
Std. Cirrus |
13:16:24 |
|
|
|
|
|
169.6km |
378 |
|
2338 |
31. |
31. |
ZL
|
Balcárek Zdeněk |
Kroměříž |
Std. Cirrus |
13:32:56 |
|
|
|
|
|
145.8km |
325 |
|
3878 |
17. |
32. |
KB
|
Beníšek Karel |
Toužim |
ASW-15B |
13:39:28 |
|
|
|
|
|
134.7km |
305 |
|
2771 |
29. |
33. |
PJ
|
Jiránek Petr |
Toužim |
Astir CS G-102 |
13:34:10 |
|
|
|
|
|
134.7km |
301 |
|
2173 |
35. |
34. |
KG
|
Šrám Vratislav |
Broumov |
Janus b (18,2m) |
13:40:31 |
|
|
|
|
|
136.3km |
290 |
|
2091 |
37. |
35. |
KE
|
Ertl Karel |
Letecký klub Břeclav |
TST-10M Atlas |
13:53:02 |
|
|
|
|
|
112.8km |
262 |
|
2288 |
33. |
36. |
JS
|
Skala Ondřej |
Vrchlabí |
Std. Cirrus |
13:53:20 |
|
|
|
|
|
45.3km |
101 |
|
1404 |
44. |
37. |
LS
|
Valenta Martin |
Toužim |
Astir CS G-102 |
14:50:28 |
|
|
|
|
|
39.0km |
87 |
|
2468 |
30. |
38. |
MV
|
Michálek Roman |
Toužim |
Astir CS G-102 |
13:37:22 |
|
|
|
|
|
29.6km |
66 |
|
1536 |
43. |
39. |
94
|
Koníček Antonín |
Kunovice |
VSO-10 |
14:37:04 |
|
|
|
|
|
15.1km |
35 |
|
1613 |
41. |
40. |
TW
|
Procházka Jiří |
Toužim |
G-103 Twin II |
14:50:26 |
|
|
|
|
|
13.1km |
30 |
|
2319 |
32. |
41. |
RB
|
Hodan Jiří |
Zbraslavice |
G-103 Twin II |
13:43:37 |
|
|
|
|
|
0.4km |
1 |
|
1838 |
40. |
DNS. |
SP
|
Hlavenka Tomáš |
Holešov |
Std. Cirrus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
222 |
45. |
DNS. |
I4
|
Jung Tomáš |
Zbraslavice |
VSO-10 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1543 |
42. |
DNS. |
LE
|
Kubík Petr |
Moravská Třebová |
ASW-15B |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
2279 |
34. |
DNS. |
W1
|
Svoboda Václav |
Plzeň - Letkov |
Std. Cirrus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1985 |
38. |
KE - varování - nastavení fixování
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Radka Moravcová |
Ředitel soutěze: Martin Mezera |