4, 29.07.2010, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 01h 30min |
005 VBT - 022 BOSKOVICE - 062 DOMASZKOW - 122 KARLOV - 000 LKMK |
Délka tratě: 106,2km/329,2km (215,6km) |
Maximální body: 451, Denní faktor = 1,000, N = 61, n1 = 49, n2 = 36
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
IMI
|
Švorc Jindřich |
Praha-Letňany |
Std. Cirrus |
12:45:33 |
14:23:11 |
01:37:38 |
|
84.8km/h |
|
138.1km |
451 |
|
3090 |
3. |
2. |
MA
|
Hofman Petr |
Praha-Letňany |
ASW 15 |
12:45:23 |
14:25:44 |
01:40:21 |
|
82.9km/h |
|
138.6km |
449 |
|
3141 |
1. |
3. |
XE
|
Dvořák Michal |
Zbraslavice |
ASW 15 |
12:57:27 |
15:03:32 |
02:06:05 |
|
77.5km/h |
|
162.9km |
415 |
|
2961 |
9. |
4. |
XII
|
Krejčiřík Radek |
Hranice |
Std. Cirrus |
12:28:34 |
14:12:36 |
01:44:02 |
|
78.1km/h |
|
135.4km |
408 |
|
3017 |
5. |
4. |
BJ
|
Borůvka Jan |
Jičín |
Std. Cirrus |
12:57:15 |
15:03:02 |
02:05:47 |
|
78.0km/h |
|
163.5km |
408 |
|
3016 |
6. |
6. |
DX
|
Grula Daneš |
Brno-Medlánky |
LS 1 f |
12:28:30 |
14:11:54 |
01:43:24 |
|
77.2km/h |
|
133.0km |
398 |
|
2794 |
16. |
7. |
SU
|
Horáčková Pavlína |
Šumperk |
Std.Jantar |
12:45:26 |
14:13:16 |
01:27:50 |
|
76.7km/h |
|
115.1km |
395 |
|
2495 |
33. |
8. |
G2
|
Motl Lubomír |
Kyjov |
LS 1 f |
12:56:37 |
14:40:48 |
01:44:11 |
|
76.2km/h |
|
132.2km |
392 |
|
3006 |
7. |
9. |
XZ
|
Zima Radek |
Hodkovice |
ASW 19 |
12:33:31 |
14:16:29 |
01:42:58 |
|
75.7km/h |
|
130.0km |
389 |
|
2910 |
12. |
10. |
PIF
|
Piskaty Slavomir |
Kunovice |
Std. Cirrus |
12:56:59 |
14:44:47 |
01:47:48 |
|
74.8km/h |
|
134.4km |
388 |
|
3067 |
4. |
11. |
2C
|
Svoboda Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
12:29:58 |
14:15:53 |
01:45:55 |
|
74.4km/h |
|
131.3km |
385 |
|
3099 |
2. |
12. |
LL
|
Lešinger Michal |
Moravská Třebová |
ASW 19 |
12:28:41 |
14:21:27 |
01:52:46 |
|
74.5km/h |
|
139.9km |
381 |
|
2942 |
10. |
12. |
75
|
Piskáček Martin |
Beroun |
Std. Cirrus |
12:30:02 |
14:15:29 |
01:45:27 |
|
73.7km/h |
|
129.6km |
381 |
|
2879 |
13. |
14. |
YU
|
Pánek Petr |
Dvůr Králové |
Std. Cirrus |
12:34:17 |
14:33:09 |
01:58:52 |
|
73.4km/h |
|
145.5km |
379 |
|
3000 |
8. |
15. |
WT
|
Pýcha František |
Chrudim |
ASW 19 |
12:48:15 |
14:42:23 |
01:54:08 |
|
73.9km/h |
|
140.5km |
378 |
|
2093 |
46. |
16. |
BM
|
Rensa Jan |
Polička |
ASW 15 |
12:53:41 |
15:06:18 |
02:12:37 |
|
71.2km/h |
|
157.4km |
374 |
|
2787 |
17. |
17. |
DC
|
Stoklasa Roman |
Medlánky |
Astir CS |
12:47:27 |
14:30:18 |
01:42:51 |
|
66.3km/h |
|
113.6km |
352 |
|
2241 |
42. |
18. |
22
|
Stryk Rostislav |
Frýdlant nad Ostravicí |
Std. Cirrus |
12:46:48 |
14:59:01 |
02:12:13 |
|
68.5km/h |
|
150.9km |
348 |
|
2638 |
22. |
19. |
CV
|
Šmaha Jan |
Česká Lípa |
Std. Cirrus |
12:47:08 |
14:45:37 |
01:58:29 |
|
68.1km/h |
|
134.4km |
346 |
|
2254 |
40. |
20. |
IYD
|
Mokošová Olga |
Jihlava |
Std. Cirrus |
12:47:50 |
14:44:24 |
01:56:34 |
|
67.8km/h |
|
131.7km |
344 |
|
1619 |
57. |
21. |
PA
|
Pittner Pavel |
Polička |
ASW 15 |
12:54:40 |
14:38:55 |
01:44:15 |
|
66.3km/h |
|
115.1km |
343 |
|
2573 |
27. |
21. |
61
|
Štěpánek Jiří |
Moravská Třebová |
VSO-10 |
12:28:43 |
14:44:03 |
02:15:20 |
|
65.0km/h |
|
146.6km |
343 |
|
2616 |
25. |
23. |
R5
|
Hýbl Radek |
Šumperk |
ASW 15 |
12:25:58 |
14:26:32 |
02:00:34 |
|
66.1km/h |
|
132.9km |
340 |
|
2801 |
15. |
24. |
84
|
Papežíková Petra |
Holešov |
Std. Cirrus |
12:56:36 |
14:54:36 |
01:58:00 |
|
66.9km/h |
|
131.5km |
338 |
|
2937 |
11. |
25. |
OK
|
Hudák René |
Kunovice |
Std. Cirrus |
12:31:32 |
14:42:36 |
02:11:04 |
|
65.2km/h |
|
142.4km |
328 |
|
2000 |
48. |
26. |
CF
|
Frinta Tomas |
Hodkovice |
ASW 19 |
12:49:48 |
14:48:52 |
01:59:04 |
|
64.9km/h |
|
128.8km |
322 |
|
2523 |
29. |
27. |
1F
|
Dvořák Ondřej |
Raná |
LS 1 f |
12:46:16 |
14:49:02 |
02:02:46 |
|
64.7km/h |
|
132.3km |
320 |
|
2768 |
19. |
28. |
ZL
|
Balcárek Zdeněk |
Kroměříž |
Std. Cirrus |
12:31:28 |
14:20:11 |
01:48:43 |
|
63.6km/h |
|
115.2km |
317 |
|
2634 |
23. |
29. |
ZP
|
Štěpánek Petr |
Moravská Třebová |
ASW 15 |
12:28:46 |
14:48:49 |
02:20:03 |
|
60.7km/h |
|
141.7km |
307 |
|
2309 |
39. |
30. |
H2
|
Líska Pavel |
Roudnice |
VSO-10 |
12:44:19 |
15:11:10 |
02:26:51 |
|
58.9km/h |
|
144.2km |
304 |
|
1646 |
56. |
31. |
RI
|
Koďousek Michal |
Jaroměř |
LS 3 |
12:57:08 |
15:09:25 |
02:12:17 |
|
64.9km/h |
|
143.1km |
299 |
|
2856 |
14. |
31. |
X
|
Šafář Petr |
Ústí nad Orlicí |
ASW 15 |
12:57:17 |
15:21:20 |
02:24:03 |
|
59.4km/h |
|
142.7km |
299 |
|
2521 |
30. |
33. |
IG
|
Vavřín Jan |
Vysoké Mýto |
ASW 15 |
12:45:24 |
14:48:27 |
02:03:03 |
|
59.2km/h |
|
121.3km |
297 |
|
2456 |
34. |
34. |
Y1
|
Hartman Pavel |
Jaroměř |
LS 3 |
12:58:23 |
15:09:23 |
02:11:00 |
|
63.9km/h |
|
139.6km |
294 |
|
2124 |
45. |
35. |
EM
|
Motyka Lumír |
Frýdlant nad Ostravicí |
LS 1 f |
12:46:57 |
15:20:46 |
02:33:49 |
|
60.3km/h |
|
154.6km |
293 |
|
2600 |
26. |
36. |
FR
|
Frič Rostislav |
Raná |
ASW 19 |
12:40:39 |
14:46:45 |
02:06:06 |
|
57.6km/h |
|
121.0km |
275 |
|
2712 |
21. |
37. |
SR
|
Barták Petr |
Plzeň-Letkov |
Std. Cirrus |
12:36:09 |
14:35:58 |
01:59:49 |
|
56.2km/h |
|
112.1km |
273 |
|
2443 |
37. |
37. |
BC
|
Buryan Jaroslav |
Zábřeh |
ASW 15 |
12:48:35 |
15:28:04 |
02:39:29 |
|
55.3km/h |
|
147.0km |
273 |
|
1677 |
54. |
37. |
74
|
Knotek Karel |
Soběslav |
VSO-10 |
12:57:59 |
15:45:51 |
02:47:52 |
|
52.1km/h |
|
145.9km |
273 |
|
1835 |
52. |
37. |
AM
|
Šlemr Jiří |
Vysoké Mýto |
ASW 15 |
12:56:41 |
15:17:40 |
02:20:59 |
|
47.5km/h |
|
111.5km |
273 |
|
2166 |
44. |
37. |
MS
|
Schoř Pavel |
Medlánky |
Std. Cirrus |
12:29:07 |
16:31:52 |
04:02:45 |
|
31.4km/h |
|
126.8km |
273 |
|
1897 |
50. |
42. |
AH
|
Šindelář Ondřej |
Mladá Boleslav |
ASW 19 |
12:47:50 |
|
|
|
|
|
150.8km |
246 |
|
2316 |
38. |
43. |
DI
|
Mareš Karel |
Jihlava |
Std. Cirrus |
12:48:44 |
|
|
|
|
|
130.5km |
215 |
|
2629 |
24. |
44. |
CI
|
Trešlová Hana |
Raná |
Std. Cirrus |
12:48:07 |
|
|
|
|
|
115.4km |
190 |
|
1578 |
58. |
45. |
GT
|
Švancara Marek |
GAC Benešov |
Std. Cirrus |
12:57:02 |
|
|
|
|
|
114.2km |
188 |
|
2447 |
36. |
46. |
SP
|
Novotný Antonín |
Holešov |
Std. Cirrus |
12:56:45 |
|
|
|
|
|
111.4km |
183 |
|
2787 |
17. |
47. |
AV
|
Fík Michael |
Strakonice |
Std. Cirrus |
13:32:49 |
|
|
|
|
|
110.4km |
181 |
|
2559 |
28. |
48. |
SNK
|
Schenk Zdeněk |
Hranice |
Std. Cirrus |
12:58:14 |
|
|
|
|
|
106.5km |
175 |
|
2456 |
34. |
49. |
RH
|
Hahn Radim |
Zábřeh |
Cobra 15 |
12:59:17 |
|
|
|
|
|
103.5km |
172 |
|
1839 |
51. |
50. |
BE
|
Kříž Martin |
Přibyslav |
ASW 15 |
13:05:04 |
|
|
|
|
|
100.0km |
168 |
|
2006 |
47. |
51. |
IJ
|
Navrátil Michal |
Brno-Medlánky |
Std. Cirrus |
12:57:23 |
|
|
|
|
|
101.2km |
167 |
|
2762 |
20. |
52. |
103
|
Chmela Radek |
Kunovice |
Twin Astir zatahovaci podvozek |
12:56:52 |
|
|
|
|
|
96.0km |
165 |
|
2510 |
32. |
53. |
MI
|
Císař David |
Brno-Medlánky |
Std. Cirrus |
12:47:01 |
|
|
|
|
|
93.9km |
155 |
|
2512 |
31. |
54. |
9
|
Rozhoň Petr |
Hosín |
VSO-10 |
12:27:17 |
|
|
|
|
|
88.8km |
152 |
|
1113 |
64. |
55. |
F
|
Fryček Petr |
Most |
Std. Cirrus |
12:51:26 |
|
|
|
|
|
90.8km |
149 |
|
2167 |
43. |
55. |
TSI
|
Žák Václav |
GAC Benešov |
Std. Cirrus |
12:34:49 |
|
|
|
|
|
90.4km |
149 |
|
1118 |
63. |
57. |
MJ
|
Svárovský Richard |
Zábřeh |
Std. Cirrus |
12:51:14 |
|
|
|
|
|
85.5km |
141 |
|
1659 |
55. |
58. |
LE
|
Štěpánek Martin |
Moravská Třebová |
ASW 15 |
12:28:41 |
|
|
|
|
|
80.8km |
136 |
|
2254 |
40. |
59. |
HH
|
Mužík Přemysl |
Hosín |
ASW 15 |
12:47:20 |
|
|
|
|
|
92.4km |
105 |
50 |
1442 |
59. |
60. |
GL
|
Kutálek Antonín |
Zábřeh |
Std. Cirrus |
12:54:57 |
|
|
|
|
|
26.4km |
43 |
|
1776 |
53. |
DNF. |
56
|
Bárta Josef |
Vysoké Mýto |
ASW 19 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
337 |
66. |
DNF. |
651
|
Koníček Antonín |
Kunovice |
VSO-10 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1332 |
60. |
DNF. |
BS
|
Marhefka Martin |
Kyjov |
LS 1 f |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1939 |
49. |
DNF. |
M
|
Mlejnek Jiří |
Mladá Boleslav |
ASW 15 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
782 |
65. |
DNS. |
23
|
Schmidt Matouš |
Praha-Letňany |
ASW 15 |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1311 |
61. |
DNF. |
UB
|
Zahrádka Jan |
Strakonice |
Std. Cirrus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1145 |
62. |
HH - oblast Karlov dosažena ve vzdálenosti 500m od hranice
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář |
Ředitel soutěze: Pavel Řeřicha |