5, 11. 08. 2010, Předběžné výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 02hod. 15min.
|
001 VBT - 037 DOBRUSKA - 209 UNICOV - 000 LKUO
|
Délka úlohy: 101,9km/263,6km (182,5km)
|
Maximum Points: 468, Day factor = 1,000, N = 23, n1 = 21, n2 = 17
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
FT
|
Petr Vodička + 2
|
Jaroměř
|
G-103 Twin II/Twin Astir (17,5m)
|
13:35:35
|
15:47:55
|
02:12:20
|
|
76.4 km/h
|
|
171.8 km
|
468
|
|
2681
|
2.
|
2.
|
103
|
Libor Bednařík + 2
|
Kunovice
|
G-103 Twin II/Twin Astir (17,5m)
|
13:34:40
|
15:48:25
|
02:13:45
|
|
71.5 km/h
|
|
160.8 km
|
423
|
|
2147
|
9.
|
3.
|
VI
|
Jan Šindelář Alois Cmajdálka
|
Kunovice
|
L 13 Blanik
|
13:24:45
|
15:37:14
|
02:12:29
|
|
58.2 km/h
|
|
130.9 km
|
407
|
|
2706
|
1.
|
4.
|
2
|
Vratislav Orlita Josef Gabrhel
|
Kunovice
|
L 23 Super Blanik
|
13:24:46
|
16:01:41
|
02:36:55
|
|
54.1 km/h
|
|
141.6 km
|
363
|
|
2369
|
7.
|
5.
|
MP
|
Jiří Bastl Antonín Brůna
|
Turnov
|
ASH-25E bez vody (25,6m)
|
13:16:28
|
15:36:27
|
02:19:59
|
|
86.6 km/h
|
|
202.0 km
|
356
|
|
2578
|
4.
|
6.
|
PM
|
David Říha René Pícha
|
Vlašim
|
L 13 Blanik
|
13:50:24
|
16:10:41
|
02:20:17
|
|
53.0 km/h
|
|
123.9 km
|
351
|
|
2602
|
3.
|
7.
|
DG
|
Luboš Kunc +2
|
Dvůr Králové
|
DG 1000/20m
|
13:16:32
|
15:33:56
|
02:17:24
|
|
76.0 km/h
|
|
174.0 km
|
345
|
|
2471
|
5.
|
8.
|
H
|
Vladimír Kramosil Antonín Janeček
|
Most
|
L 13 Blanik
|
13:23:01
|
15:47:40
|
02:24:39
|
|
48.3 km/h
|
|
116.3 km
|
299
|
|
1437
|
16.
|
9.
|
SG-1
|
Petr Houštěk st. Petr Houštěk ml.
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
13:16:17
|
15:47:49
|
02:31:32
|
|
46.9 km/h
|
|
118.5 km
|
285
|
|
1800
|
11.
|
9.
|
I
|
Ondřej Jung Tomáš Jung
|
Zbraslavice
|
L 23 Super Blanik
|
13:19:31
|
15:28:06
|
02:08:35
|
|
46.9 km/h
|
|
105.5 km
|
285
|
|
1798
|
12.
|
9.
|
V1
|
Jaroslav Šíma Jan Klicman
|
Chomutov
|
L 13 Blanik
|
13:12:34
|
15:44:28
|
02:31:54
|
|
46.9 km/h
|
|
118.7 km
|
285
|
|
1591
|
14.
|
12.
|
L
|
Jiří Krtička Radek Munzar
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
13:21:03
|
15:47:42
|
02:26:39
|
|
46.3 km/h
|
|
113.2 km
|
278
|
|
1570
|
15.
|
13.
|
W4
|
Pavel Derda Petr Pařík
|
Dvůr Králové n/L
|
G-103 Twin II/Twin Astir (17,5m)
|
13:05:53
|
15:22:17
|
02:16:24
|
|
55.1 km/h
|
|
125.3 km
|
275
|
|
2271
|
8.
|
14.
|
6
|
Jan Hybner Petr Hybner
|
Liberec
|
L 13 Blanik
|
13:34:08
|
15:55:39
|
02:21:31
|
|
45.8 km/h
|
|
108.0 km
|
273
|
|
1867
|
10.
|
15.
|
FL
|
Martin Markl Miroslav Lacina
|
Kolín
|
L 13 Blanik
|
13:21:34
|
16:17:14
|
02:55:40
|
|
43.9 km/h
|
|
128.4 km
|
252
|
|
1754
|
13.
|
16.
|
HI
|
Kamil Novák + 2
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
13:06:16
|
15:51:45
|
02:45:29
|
|
43.4 km/h
|
|
119.8 km
|
247
|
|
1395
|
19.
|
17.
|
WW
|
Žitomír Křepinský Jan Pohl
|
Chrudim
|
L 13 Blanik
|
13:19:24
|
15:46:06
|
02:26:42
|
|
43.3 km/h
|
|
105.8 km
|
245
|
|
1339
|
21.
|
18.
|
T
|
Miroslav Ježek
|
Žamberk
|
L 13 Blanik
|
13:25:03
|
17:02:38
|
03:37:35
|
|
38.8 km/h
|
|
140.7 km
|
237
|
|
1417
|
17.
|
18.
|
JA
|
Josef Andrašovský Gabriela Červená
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
13:05:45
|
16:03:58
|
02:58:13
|
|
37.2 km/h
|
|
110.6 km
|
237
|
|
1286
|
23.
|
20.
|
X1
|
Tomáš Shrbený Ondřej Bartoš
|
Točná
|
L 23 Super Blanik
|
13:22:07
|
|
|
|
|
|
129.3 km
|
214
|
|
1389
|
20.
|
21.
|
5
|
Wolfgang Sluka Marek Hlavatý
|
Liberec
|
L 23 Super Blanik
|
13:34:32
|
|
|
|
|
|
116.3 km
|
192
|
|
2376
|
6.
|
22.
|
N
|
Jaroslav Szakal Ladislav Vrátný
|
Jaroměř
|
L 23 Super Blanik
|
13:05:15
|
|
|
|
|
|
42.4 km
|
70
|
|
1304
|
22.
|
DNF.
|
GJ
|
Georg Jakl Timo Jakl
|
Ebersbach
|
Janus B - bez vody (18,2m)
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
955
|
24.
|
DNS.
|
IQ
|
Josef Bačina + 2
|
Vysoké Mýto
|
L 23 Super Blanik
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
649
|
25.
|
DNF.
|
AF
|
Vladimír Baran Jan Hejret
|
Frýdlant nad Ostravicí
|
L 13 Blanik
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1404
|
18.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Eva Hořejší
|
Ředitel soutěze: Jiří Trnka
|
|
|
|