3, 05. 08. 2010, Oficiální výsledky
|
Rychlostní úloha přes určené prostory
, Čas úlohy: 02hod. 00min.
|
001 VBT - 014 BOSKOVICE - 073 KNEZPOLE - 000 LKUO
|
Délka úlohy: 110,3km/248,4km (177,5km)
|
Maximum Points: 397, Day factor = 0,781, N = 24, n1 = 15, n2 = 9
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
DG
|
Luboš Kunc +2
|
Dvůr Králové
|
DG 1000/20m
|
13:29:18
|
15:45:32
|
02:16:14
|
|
79.1 km/h
|
|
179.6 km
|
310
|
|
1425
|
6.
|
2.
|
FT
|
Petr Vodička + 2
|
Jaroměř
|
G-103 Twin II/Twin Astir (17,5m)
|
13:12:55
|
15:14:13
|
02:01:18
|
|
65.1 km/h
|
|
131.7 km
|
309
|
|
1441
|
5.
|
3.
|
5
|
Wolfgang Sluka Marek Hlavatý
|
Liberec
|
L 23 Super Blanik
|
13:20:10
|
15:47:51
|
02:27:41
|
|
51.4 km/h
|
|
126.4 km
|
296
|
|
1523
|
3.
|
4.
|
MP
|
Jiří Bastl + 2
|
Turnov
|
ASH-25E bez vody (25,6m)
|
13:33:49
|
15:39:39
|
02:05:50
|
|
82.1 km/h
|
|
172.2 km
|
293
|
|
1591
|
2.
|
5.
|
VI
|
Jan Šindelář Alois Cmajdálka
|
Kunovice
|
L 13 Blanik
|
13:21:19
|
16:02:13
|
02:40:54
|
|
48.3 km/h
|
|
129.4 km
|
283
|
|
1601
|
1.
|
6.
|
W4
|
Pavel Derda Petr Pařík
|
Dvůr Králové n/L
|
G-103 Twin II/Twin Astir (17,5m)
|
13:15:51
|
15:52:58
|
02:37:07
|
|
57.0 km/h
|
|
149.2 km
|
280
|
|
1347
|
7.
|
7.
|
GJ
|
Georg Jakl Timo Jakl
|
Ebersbach
|
Janus B - bez vody (18,2m)
|
13:18:20
|
15:19:14
|
02:00:54
|
|
64.4 km/h
|
|
129.8 km
|
278
|
|
955
|
17.
|
8.
|
6
|
Jan Hybner Petr Hybner
|
Liberec
|
L 13 Blanik
|
13:17:56
|
15:58:25
|
02:40:29
|
|
45.2 km/h
|
|
121.0 km
|
270
|
|
1125
|
11.
|
9.
|
N
|
Jaroslav Szakal Ladislav Vrátný
|
Jaroměř
|
L 23 Super Blanik
|
13:22:29
|
16:14:46
|
02:52:17
|
|
40.3 km/h
|
|
115.8 km
|
249
|
|
1022
|
15.
|
10.
|
V1
|
Jaroslav Šíma Jan Klicman
|
Chomutov
|
L 13 Blanik
|
13:12:51
|
|
|
|
|
|
118.8 km
|
214
|
|
853
|
20.
|
11.
|
2
|
Vratislav Orlita Josef Gabrhel
|
Kunovice
|
L 23 Super Blanik
|
13:16:22
|
|
|
|
|
|
110.2 km
|
198
|
|
1317
|
9.
|
12.
|
I
|
Ondřej Jung Tomáš Jung
|
Zbraslavice
|
L 23 Super Blanik
|
13:16:21
|
|
|
|
|
|
108.8 km
|
196
|
|
1055
|
13.
|
13.
|
WW
|
Žitomír Křepinský Jan Pohl
|
Chrudim
|
L 13 Blanik
|
13:20:27
|
|
|
|
|
|
106.6 km
|
192
|
|
951
|
18.
|
14.
|
103
|
Libor Bednařík + 2
|
Kunovice
|
G-103 Twin II/Twin Astir (17,5m)
|
13:20:12
|
|
|
|
|
|
125.1 km
|
188
|
|
1240
|
10.
|
15.
|
SG-1
|
Petr Houštěk st. Petr Houštěk ml.
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
13:19:01
|
|
|
|
|
|
103.4 km
|
186
|
|
1058
|
12.
|
16.
|
IQ
|
Josef Bačina + 2
|
Vysoké Mýto
|
L 23 Super Blanik
|
13:18:10
|
16:37:03
|
03:18:53
|
|
36.2 km/h
|
|
119.9 km
|
183
|
50
|
638
|
25.
|
17.
|
H
|
Vladimír Kramosil Antonín Janeček
|
Most
|
L 13 Blanik
|
13:13:18
|
|
|
|
|
|
98.2 km
|
177
|
|
706
|
23.
|
18.
|
HI
|
Kamil Novák + 2
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
13:16:02
|
|
|
|
|
|
97.2 km
|
175
|
|
912
|
19.
|
19.
|
PM
|
David Říha René Pícha
|
Vlašim
|
L 13 Blanik
|
13:17:25
|
|
|
|
|
|
96.1 km
|
173
|
|
1451
|
4.
|
20.
|
AF
|
Vladimír Baran Jan Hejret
|
Frýdlant nad Ostravicí
|
L 13 Blanik
|
13:20:39
|
|
|
|
|
|
92.8 km
|
167
|
|
1328
|
8.
|
21.
|
FL
|
Martin Markl Miroslav Lacina
|
Kolín
|
L 13 Blanik
|
13:17:12
|
|
|
|
|
|
77.3 km
|
139
|
|
1013
|
16.
|
22.
|
L
|
Jiří Krtička Radek Munzar
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
14:13:54
|
|
|
|
|
|
11.3 km
|
20
|
|
802
|
22.
|
DNS.
|
JA
|
Josef Andrašovský Gabriela Červená
|
Jaroměř
|
L 13 Blanik
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
804
|
21.
|
DNS.
|
T
|
Miroslav Ježek
|
Žamberk
|
L 13 Blanik
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1033
|
14.
|
DNF.
|
X1
|
Tomáš Shrbený Ondřej Bartoš
|
Točná
|
L 23 Super Blanik
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
657
|
24.
|
IQ - Penalizace 50 bodů za neprotnutí oblasti 073 Kněžpole
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Eva Hořejší
|
Ředitel soutěze: Jiří Trnka
|
|
|
vydáno dne 8.8.2010 v 7:00 hod.
|