AZ CUP 2010 | ||
Zbraslavice, 17.04.2010 - 25.12.2010 | ||
Klub - Celkové výsledky po soutěžním dni: 5 | ||
# | SČ | Pilot | Klub | kluzák | Celkem bodů | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | O2 | Jensen Richard | Zbraslavice | ASW 19 | 4244 | ||||||||
2. | HI | Harašta Ivan | Toužim | ASW 15 | 4154 | ||||||||
3. | TS | Říha David | Vlašim | Std. Cirrus | 4073 | ||||||||
4. | JA | Vodička Petr | Jaroměř | Discus | 3862 | ||||||||
5. | FR | Frič Martin | Raná | ASW 19 | 3793 | ||||||||
6. | AWI | Myška František | Most | Std. Cirrus | 3700 | ||||||||
7. | I | Kantor Jan | Praha-Letňany | Std. Cirrus | 3678 | ||||||||
8. | TXI | Horák Jan | Zbraslavice | ASW 15 | 3674 | ||||||||
9. | SI | Marel Václav | Jaroměř | LS 1 f | 3661 | ||||||||
10. | SNK | Schenk Zdeněk | Hranice | Std. Cirrus | 3578 | ||||||||
11. | OG | Valentr Jiri | Rakovník | Std. Cirrus | 3503 | ||||||||
12. | RI | Koďousek Michal | Jaroměř | LS 3 | 3455 | ||||||||
13. | XE | Dvořák Michal | Zbraslavice | ASW 15 | 3395 | ||||||||
14. | BO | Hlaváček Jan | Rakovník | ASW 19 | 3379 | ||||||||
15. | AE | Řeřicha Pavel | Moravská Třebová | ASW 19 | 3257 | ||||||||
16. | EI | Hejret Jan | Jaroměř | LS 3 | 3243 | ||||||||
17. | LZ | Zelený Lubor | Přibyslav | Test T-10 Atlas | 3018 | ||||||||
18. | 1W | Hynek Lukáš | Dvůr Králové | Cirrus VTC 17,4 | 3011 | ||||||||
19. | GL | Kutálek Antonín | Zábřeh | Std. Cirrus | 2997 | ||||||||
20. | LM | Pubec Jan | Plzeň Letkov | Std. Cirrus | 2887 | ||||||||
21. | KB | Beníšek Karel | Toužim | ASW 15 | 2844 | ||||||||
22. | 103 | Koniček/Bednařík Antonín/Libor | Kunovice | Twin Astir ZP | 2428 | ||||||||
23. | MV | Valenta Martin | Toužim | Astir CS | 2390 | ||||||||
24. | JT | Maňásek Tomáš | Kunovice | LS 1 f | 2355 | ||||||||
25. | RB | Jung/Hodan Tomáš/Jiří | Zbraslavice | Twin Astir ZP | 2325 | ||||||||
26. | MJ | Svárovský Richard | Zábřeh | Std. Cirrus | 2309 | ||||||||
27. | Y1 | Hartman Pavel | Jaroměř | LS 3 | 2235 | ||||||||
28. | MA | Hofman Petr | Praha - Letňany | ASW 15 | 2094 | ||||||||
29. | I4 | Kunášek Václav | Zbraslavice | VSO-10 | 1944 | ||||||||
30. | JS | Skala Ondřej | Hronov | Std. Cirrus | 1904 | ||||||||
31. | LS | Michálek Roman | Toužim | Astir CS | 1897 | ||||||||
32. | B3 | Zeman Václav | Zbraslavice | VSO-10 | 1869 | ||||||||
33. | PJ | Jiránek Petr | Toužim | Astir CS | 1748 | ||||||||
34. | 3 | Špaček Zdeněk | Přibyslav | VSO-10 | 1702 | ||||||||
35. | 56 | Bárta Josef | Vysoké Mýto | ASW 19 | 1698 | ||||||||
36. | TW | Hoť/Procházka Jaroslav/Jiří | Toužim | Twin 2 Akro | 1556 | ||||||||
37. | KE | Ertl Karel | Letecký klub Břeclav | Test T-10 Atlas | 1149 | ||||||||
38. | G3 | Lukeš Roman | Přibyslav | VSO-10 | 768 | ||||||||
. | |||||||||||||
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář | Ředitel soutěze: Martin Mezera |