0, 10. 07. 2009, Soutěžní den zrušen
|
Soutěžní úloha
, Čas úlohy: 02hod. 00min.
|
00 Dvur Kralove marker - C7 Stara Paka nadrazi - 45 Kosicky most - E4 Upice nam - A2 Pastviny hraz - 00 Dvur Kralove marker
|
Délka úlohy: 126,1km/275,3km (239,4km)
|
Maximum Points: 213, Day factor = 0,000, N = 11, n1 = 0, n2 = 0
|
#
|
SČ
|
Pilot
|
Aeroklub
|
Kluzák
|
Odlet [SELČ]
|
Přílet [SELČ]
|
Čas [h:m:s]
|
|
Rychlost [km/h]
|
|
Vzdálenost [km]
|
Body
|
Penalizace
|
Bodů celkem
|
Celkové pořadí
|
1.
|
H
|
Luboš Kunc
|
Vrchlabí
|
ASW 15
|
13:17:39
|
|
|
|
|
|
96.6 km
|
0
|
|
1316
|
3.
|
1.
|
ML
|
Stanislav Hanuš
|
Vrchlabí
|
VSO-10
|
13:17:47
|
|
|
|
|
|
90.5 km
|
0
|
|
1268
|
4.
|
1.
|
XJ
|
Mireček Burian
|
Křižanov
|
Kestrel 19m
|
13:13:33
|
|
|
|
|
|
70.3 km
|
0
|
|
1046
|
9.
|
1.
|
LY
|
Pavel Svoboda
|
Letňany
|
Std. Cirrus
|
13:42:13
|
|
|
|
|
|
58.6 km
|
0
|
|
1051
|
8.
|
1.
|
F
|
Ryszard Bendkowski
|
Jelenia Góra PL
|
Std. Jantar 2
|
13:43:19
|
|
|
|
|
|
57.2 km
|
0
|
|
59
|
19.
|
1.
|
2W
|
Fiľakovská, Horáček J. Horáček M.
|
Dvůr Králové
|
Cirrus/Cirrus VTC 17.74
|
13:24:05
|
|
|
|
|
|
30.9 km
|
0
|
|
1571
|
2.
|
1.
|
D2
|
David Novotný
|
Polička
|
VSO-10 C
|
13:15:52
|
|
|
|
|
|
30.6 km
|
0
|
|
939
|
11.
|
1.
|
1W
|
Lukáš Hynek
|
Dvůr Králové
|
Cirrus/Cirrus VTC 17.74
|
13:24:19
|
|
|
|
|
|
30.1 km
|
0
|
|
1603
|
1.
|
1.
|
E5
|
Petr Kejř
|
Kralupy
|
VSO-10
|
13:32:08
|
|
|
|
|
|
21.3 km
|
0
|
|
277
|
16.
|
1.
|
IZZ
|
Nikola Žižkovský
|
Kralupy
|
Astir CS
|
13:35:01
|
|
|
|
|
|
14.4 km
|
0
|
|
588
|
13.
|
DNF.
|
BE
|
Franciszek Mazur
|
Zielona Góra PL
|
Std. Jantar 2
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
0
|
20.
|
DNF.
|
77
|
František Souček
|
Dvůr Králové
|
Astir CS 77
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
168
|
18.
|
DNF.
|
SZ
|
František Šindelář
|
Kralupy
|
Std. Jantar 3
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
545
|
14.
|
DNF.
|
DJ
|
Jan Deršák
|
Kralupy
|
Glasflugel 304
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1083
|
7.
|
DNF.
|
DZ
|
Jan Deršák ml.
|
Kralupy
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
350
|
15.
|
DNS.
|
C1
|
Jaroslav Marek
|
Holešov
|
Std. Cirrus
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
601
|
12.
|
DNF.
|
R
|
Jiří Pešta
|
Dvůr Králové
|
ASW 20 16.6m
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1239
|
5.
|
DNF.
|
KE
|
Karel Ertl
|
Letecký klub Břeclav
|
TST-10 Atlas M
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1013
|
10.
|
DNF.
|
VTC
|
Pavel Derda
|
Dvůr Králové
|
Cirrus/Cirrus VTC 17.74
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
1166
|
6.
|
DNF.
|
C5
|
Vladimír Hampl
|
Dvůr Králové
|
VSO-10
|
|
|
|
|
|
|
|
0
|
|
239
|
17.
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí: Ladislav Zejda
|
Ředitel soutěze: Jana Vepřeková
|
|
|
|