8, 07.08.2009, Oficiální výsledky |
Soutezni uloha |
003 Odlet bod 3 - 088PERNSTEJN - 048LKHB - 034 KONICE - 157RADKO - 038 LANSKROUN - 064LKVM |
Délka tratě: 401,9km |
Maximální body: 1000, Denní faktor = 1,000, N = 16, n1 = 15, n2 = 9
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
7F
|
Kupec Jiří |
Brno |
Ventus 16,6m |
12:34:34 |
16:28:21 |
03:53:47 |
|
103.2km/h |
|
401.9km |
1000 |
|
6149 |
1. |
2. |
HP
|
Hotový Petr |
Česká Lípa |
LAK 17/18m |
12:26:32 |
16:33:04 |
04:06:32 |
|
97.8km/h |
|
401.9km |
888 |
|
5145 |
7. |
3. |
TS
|
Šíma Robert |
Jičín |
DG 600M/18m |
12:14:01 |
16:27:18 |
04:13:17 |
|
95.2km/h |
|
401.9km |
878 |
|
4595 |
9. |
4. |
I
|
Fořtová Soňa |
Jičín |
LS 6 |
12:15:35 |
17:05:59 |
04:50:24 |
|
83.0km/h |
|
401.9km |
797 |
|
4927 |
8. |
5. |
JS
|
Steiger Jiří |
Olomouc |
Ventus 2cT/18m |
13:06:31 |
17:40:02 |
04:33:31 |
|
88.2km/h |
|
401.9km |
788 |
|
5610 |
3. |
6. |
LU
|
Juračka Jaroslav |
Křižanov |
Glasflugel 304C |
12:15:42 |
17:52:54 |
05:37:12 |
|
71.5km/h |
|
401.9km |
714 |
|
3472 |
12. |
7. |
19
|
Pánek Petr |
Dvůr Králové |
LAK 19/15m |
12:35:22 |
18:02:16 |
05:26:54 |
|
73.8km/h |
|
401.9km |
709 |
|
3210 |
16. |
8. |
SEX
|
Bordovský Ondřej |
Krnov |
Ventus 17,6m |
12:36:05 |
18:02:10 |
05:26:05 |
|
74.0km/h |
|
401.9km |
668 |
|
5742 |
2. |
9. |
PUP
|
Zapletal David |
Mladá Boleslav |
Ventus 17,6m |
12:36:05 |
18:02:28 |
05:26:23 |
|
73.9km/h |
|
401.9km |
667 |
|
5383 |
6. |
10. |
NX
|
Vnouček Martin |
Vlašim |
ASG 29/18m |
12:37:31 |
18:30:15 |
05:52:44 |
|
68.4km/h |
|
401.9km |
625 |
|
5498 |
4. |
11. |
D2
|
Vimr Jakub |
GAC Benešov |
Discus 2T |
12:12:41 |
|
|
|
|
|
374.9km |
572 |
|
3235 |
15. |
12. |
6X
|
Vančura František |
Hranice |
Speed Astir II |
12:31:14 |
|
|
|
|
|
365.5km |
568 |
|
4427 |
10. |
13. |
TD
|
Rýdl Vít |
Turnovský AK |
Discus |
12:33:44 |
|
|
|
|
|
365.6km |
558 |
|
5458 |
5. |
14. |
ZZ
|
Sedláček Tomáš |
Zbraslavice |
LAK 17/18m |
12:58:37 |
|
|
|
|
|
353.5km |
486 |
|
3744 |
11. |
15. |
AY
|
Spilka Vladimír |
Hranice |
Nimbus 2 b |
12:15:29 |
|
|
|
|
|
280.6km |
399 |
|
3294 |
14. |
DNF. |
ZB
|
Borůvka Zdeněk |
Jičín |
Discus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
1381 |
17. |
DNS. |
IYB
|
Valečko Slavomír |
Hranice |
Discus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
3321 |
13. |
IYB - narušení TMA Čáslav 2. provinění
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Otta Vavřín |
Ředitel soutěze: Jan Abrahám |