7, 05.06.2009, Oficiální výsledky |
Rychlostni uloha, Čas úlohy: 02h 00min |
113OSECNY - 160VELESTUR - 132SKLABHRAD - 007BANOVCE - 001PARTIZANSKE |
Délka tratě: 144,4km/265,5km |
Maximální body: 626, Denní faktor = 1,000, N = 31, n1 = 31, n2 = 31
|
# |
SČ |
Pilot |
Klub |
Kluzák |
Odlet |
Přílet |
Čas |
|
Rychlost |
|
Vzdálenost |
Body |
Penalizace |
Bodů celkem |
Celkové pořadí |
1. |
ZB
|
Borůvka Jan |
Jičín |
Discus |
13:29:25 |
15:33:20 |
02:03:55 |
|
115.0km/h |
|
237.5km |
626 |
|
3859 |
14. |
2. |
JB
|
Mraček Roman |
Plzeň-Letkov |
LS 8 |
13:21:42 |
15:23:29 |
02:01:47 |
|
114.8km/h |
|
233.1km |
602 |
|
4403 |
4. |
3. |
GX
|
Suchánek Tomáš |
GAC Benešov |
Discus 2 |
13:21:50 |
15:28:37 |
02:06:47 |
|
114.0km/h |
|
241.0km |
593 |
|
4608 |
2. |
4. |
SI
|
Kubovčík Viliam |
Poprad |
LS 8 |
13:51:59 |
15:58:50 |
02:06:51 |
|
112.5km/h |
|
237.9km |
577 |
|
4544 |
3. |
5. |
66
|
Stárek Petr |
Zbraslavice |
Glasflugel 304C |
13:18:32 |
15:23:33 |
02:05:01 |
|
108.1km/h |
|
225.2km |
573 |
|
4025 |
11. |
6. |
D1
|
Jesenský Branislav |
SGC Martin |
Discus 2 |
13:52:40 |
15:52:24 |
01:59:44 |
|
110.7km/h |
|
221.4km |
557 |
|
4682 |
1. |
7. |
FX
|
Vepřeková Jana |
Dvůr Králové nad Labem |
LS 8 |
13:32:16 |
15:41:29 |
02:09:13 |
|
110.3km/h |
|
237.6km |
553 |
|
4011 |
12. |
8. |
N2
|
Kusbach Jiří |
Holešov |
KKB-15 |
13:52:44 |
15:53:00 |
02:00:16 |
|
107.5km/h |
|
215.5km |
544 |
|
4359 |
5. |
8. |
VL
|
Tomaňa Jaroslav |
Zbaslavice |
Discus |
13:35:41 |
15:37:38 |
02:01:57 |
|
107.4km/h |
|
218.4km |
544 |
|
4255 |
6. |
10. |
JA
|
Vodička Petr |
Jaroměř |
Discus |
13:21:57 |
15:12:25 |
01:50:28 |
|
107.3km/h |
|
214.6km |
542 |
|
3593 |
20. |
11. |
PS
|
Frátrik Tibor |
SGC Martin |
ASW 27 |
13:53:44 |
15:52:58 |
01:59:14 |
|
112.4km/h |
|
224.9km |
534 |
|
3659 |
18. |
12. |
KAL
|
Pískatý Slavomír |
Kunovice |
Discus |
13:32:28 |
15:34:17 |
02:01:49 |
|
105.2km/h |
|
213.7km |
520 |
|
2857 |
25. |
13. |
N1
|
Bartoník Oldřich |
Holešov |
KKB-15 |
13:31:02 |
15:36:02 |
02:05:00 |
|
103.3km/h |
|
215.3km |
499 |
|
3899 |
13. |
14. |
NK
|
Otrusina Jan |
Křižanov |
LS 3 |
13:05:48 |
15:13:28 |
02:07:40 |
|
103.2km/h |
|
219.5km |
497 |
|
2492 |
29. |
15. |
AR
|
Dobiaš Roman |
SGC Martin |
Discus |
14:01:53 |
16:03:49 |
02:01:56 |
|
102.7km/h |
|
208.7km |
492 |
|
4030 |
10. |
16. |
33
|
Trojan Pavel |
Chrudim |
Ventus 1 |
13:18:58 |
15:21:54 |
02:02:56 |
|
106.3km/h |
|
217.9km |
490 |
|
3421 |
22. |
16. |
GI
|
Jančik Dominik |
Nitra |
LS 6 |
13:52:04 |
16:06:58 |
02:14:54 |
|
106.3km/h |
|
238.9km |
490 |
|
4202 |
7. |
18. |
DD
|
Harašta Ivan |
Toužim |
Duo Discus T |
13:19:54 |
15:30:44 |
02:10:50 |
|
103.6km/h |
|
225.9km |
481 |
|
3784 |
16. |
19. |
VI
|
Kožár Jozef |
Martin |
Ventus 2 |
13:52:00 |
16:05:55 |
02:13:55 |
|
105.8km/h |
|
236.1km |
465 |
|
4179 |
8. |
20. |
AX
|
Loužecký Pavel |
Přibyslav |
Ventus 2 |
13:27:08 |
15:15:43 |
01:48:35 |
|
103.6km/h |
|
207.2km |
443 |
|
3453 |
21. |
21. |
AZ
|
Tichý Petr |
Zbraslavice |
Ventus 2 |
13:35:37 |
15:26:26 |
01:50:49 |
|
102.5km/h |
|
205.0km |
431 |
|
4060 |
9. |
22. |
NIT
|
Kotvas/Šimončič Ivan/Štefan |
Nitra |
DG 1000/20m |
13:41:04 |
15:50:33 |
02:09:29 |
|
97.6km/h |
|
210.7km |
417 |
|
2240 |
31. |
23. |
BS
|
Smatana Bronislav |
Zbraslavice |
LS 8 |
13:35:53 |
15:48:44 |
02:12:51 |
|
97.4km/h |
|
215.8km |
416 |
|
3630 |
19. |
24. |
DS
|
Sitár Drahoš |
Prievidza |
Ventus 1 |
13:36:05 |
15:25:46 |
01:49:41 |
|
99.1km/h |
|
198.1km |
414 |
|
3159 |
23. |
25. |
D3
|
Divok Maroš |
Spišská Nová Ves |
Ventus 1 |
14:03:08 |
16:33:18 |
02:30:10 |
|
95.1km/h |
|
238.1km |
373 |
|
2834 |
26. |
26. |
VT
|
Trešlová Jana |
Raná |
Ventus 1 |
13:30:42 |
15:47:25 |
02:16:43 |
|
94.9km/h |
|
216.2km |
370 |
|
3718 |
17. |
27. |
DX
|
Somol/Cirjak Luděk/Zsolt |
SGC Martin |
Duo Discus |
13:30:20 |
15:16:40 |
01:46:20 |
|
92.7km/h |
|
185.4km |
365 |
|
3851 |
15. |
28. |
W8
|
Černá Eva |
Příbram |
LS 8 |
13:22:31 |
15:16:50 |
01:54:19 |
|
92.0km/h |
|
183.9km |
357 |
|
3062 |
24. |
29. |
LU
|
Juračka Jaroslav |
Křižanov |
Glasflugel 304C |
13:15:04 |
15:38:33 |
02:23:29 |
|
87.0km/h |
|
208.0km |
339 |
|
2282 |
30. |
30. |
N6
|
Foltín Vladimír |
Nitra |
LS 6 |
14:31:53 |
16:39:47 |
02:07:54 |
|
93.0km/h |
|
198.1km |
300 |
50 |
2601 |
28. |
31. |
AW
|
Lanzendorf Roman |
Plzeň |
Ventus 1 |
13:24:57 |
15:13:57 |
01:49:00 |
|
86.8km/h |
|
173.6km |
285 |
|
2803 |
27. |
DNF. |
DR
|
Keher Jan |
Prievidza |
Discus |
|
|
|
|
|
|
|
0 |
|
147 |
32. |
N6 - oblast 160Velestur dosažena 500m od hranice
|
|
|
|
. |
Hlavní rozhodčí: Jiří Cihlář |
Ředitel soutěze: Marian Szabo |